زیباکس

بهترین جراح بینی استخوانی در شیراز | نمونه کار+نظرات+هزینه(1402)

بهترین جراح بینی استخوانی در شیراز | نمونه کار+نظرات+هزینه(1402)

به دنبال بهترین جراح بینی استخوانی در شیراز می گردید؟ این مقاله مخصوص شماست! در این مقاله علاوه بر معرفی بهترین های جراح بینی استخوانی در شیراز ، هزینه ی دقیق عمل و نمونه کارهایشان را بررسی می کنیم. همچنین راز نحوه گرفتن نوبت عمل فوری و عمل بینی قسطی را برای شما فاش می کنیم.

نمونه عمل بینی استخوانی در شیراز
نمونه عمل بینی نیمه استخوانی با مشاوره زیباکس در انتخاب معرفی دکتر

 

ژن خوبت را هدر نده!

در دنیای جراحی زیبایی بینی، دماغ استخوانی یعنی ژن خوب! یعنی برگ برنده! یعنی 3_0 از بقیه جلوتری!

دماغ های استخوانی بهترین نوع برای جراحی بینی هستند و موفق ترین نتایج را به همراه دارند. می پرسی چرا؟ 

ساختار استخوانی محکم این بینی ها به جراح اجازه می دهد به بهترین نحو تغییرات را اعمال کند و زیباترین فرم را پیاده سازی کند. از طرفی به دلیل داشتن پوست نازک، زخم های جراحی خیلی زود جوش می خورند و ناپدید می شوند. 

اصلا همین حالا به جای قوز احتمالی روی دماغت یک قوس ظریف و ملایم تصور کن! چقدر تغییر کردی؟! برای رسیدن به این چهره فقط یک مانع سر راه توست! انتخاب بهترین جراح بینی مناسب تو! 

درست است که با داشتن دماغ استخوانی به صورت ژنتیکی بستر مناسب برای رسیدن به بینی ایده آلت را داری ولی با انتخاب پزشک ناوارد نه تنها زیبایی بلکه سلامتی خودت را هم به خطر می اندازی! پس ژن خوبت را هدر نده و با انتخاب بهترین جراح بینی استخوانی در شیراز یک بینی بی عیب و نقص به خودت هدیه بده! 

در این مقاله پزشکانی را به شما معرفی می کنیم که در جراحی بینی های استخوانی استاد هستند و می توانند نتیجه ای فوق العاده برایتان رقم بزنند. برای آشنایی با بهترین جراحان بینی استخوانی در شیراز در ادامه ی مقاله با ما همراه باشید. 

اگر میخواهید با بهترین جراحان بینی شیراز در هر سبک آشنا شوید، توصیه میکنم پس از مطالعه این مطلب، مقاله اختصاصی بهترین جراح بینی شیراز را از دست ندهید!!.

برای انتخاب بهترین جراح بینی استخوانی مشاوره ی رایگان بگیر!

جراحی بینی استخوانی با مجموعه ی زیباکس در شیراز

برای این که در عمل بینی نتیجه ی دلخواه خود را بگیرید باید به این نکته توجه کنید که هر پزشکی در جراحی یک فرم بینی مهارت بیشتری دارد. به زبان ساده تر برخی پزشکان در عمل بینی های گوشتی متبحرند و بعضی دیگر در جراحی بینی های استخوانی تخصص دارند. بنابراین اگر بینی شما استخوانی است باید جراحی را انتخاب کنید که در عمل فرم بینی استخوانی مهارت دارد. 

اما چگونه تشخیص دهیم کدام جراح برای ما مناسب تر است؟ 

مجموعه ی زیباکس سال هاست در زمینه ی عمل های زیبایی فعالیت می کند. از این رو با بهترین جراحان بینی همکاری داشته و شناخت کاملی روی تمامی پزشکان عمل بینی در شیراز دارد. کارشناسان زیباکس آموزش دیده اند با توجه به شرایط و نوع بینی شما در انتخاب مناسب ترین پزشک به شما مشاوره ی رایگان ارائه دهند. شما می توانید برای دریافت این مشاوره به صورت حضوری و غیر حضوری روی دکمه ی زیر کلیک نمایید. 

همچنین در ادامه به معرفی بهترین و معتبرترین جراحان بینی استخوانی در شیراز می پردازیم.

بهترین جراحان بینی استخوانی در شیراز

بهترین جراح بینی استخوانی در شیراز

در این بخش معتبرترین جراحان بینی استخوانی در شیراز را به شما معرفی می کنیم. همگی این جراحان در عمل بینی استخوانی تخصص و مهارت ویژه ای داشته و رضایت حداکثری زیباجویان را در کارنامه ی خود دارند. در صورتی که بینی استخوانی دارید می توانید هر یک از این پزشکان توانمند را با خیال راحت به عنوان جراح خود انتخاب کنید و از نتیجه مطمئن باشید. 

اگر امکان جراحی بینی در تهران را نیز دارید، مقاله بهترین جراح بینی در تهران را از دست ندهید!!.

دکتر حسین کرم نژاد جراح حاذق بینی استخوانی در شیراز

بهترین جراح بینی استخوانی در شیراز

جناب دکتر حسین کرم نژاد، از جراحان باتجربه ای هستند؛ که عمل بینی های استخوانی ایشان در شیراز، شهرت زیادی دارد.

ایشان جزء جراحانی هستند؛ که برایشان خواسته های شما از عمل بینی، حائز اهمیت بالایی است. درنتیجه تنها درصورتی بینی شما را قبول به عمل میکنند که مطمئن باشند خواسته های شما توسط خودشان قابل پیاده سازی است. این ویژگی ایشان کاملا درراستای اخلاق پزشکی است.

برای دریافت نوبت ویزیت و عمل فوری توسط ایشان و همچنین مشاوره درخصوص بهترین جراح بینی استخوانی در شیراز با زیباکس در ارتباط باشید. 

نمونه عمل بینی استخوانی در شیراز توسط دکتر کرم نژاد

نمونه عمل بینی استخوانی در شیراز
جراح بینی استخوانی در شیراز
بهترین دکتر عمل بینی استخوانی در شیراز

دکتر لیلا اسدپور جراح بینی استخوانی در شیراز

مجموعه ی زیباکس، دکتر لیلا اسدپور جراح بینی استخوانی در شیراز

با انتخاب دکتر لیلا اسدپور به عنوان جراح خیالتان از نتیجه راحت خواهد بود. تخصص و دانش به روز، ایشان را به یکی از برجسته ترین جراحان بینی در شیراز  تبدیل کرده است. دکتر اسدپور با کد نظام پزشکی 146391 متخصص گوش، حلق و بینی و جراح سر و گردن می باشند. 

ایشان در درمان بیماری های گوش، حلق و حنجره و بیماری های بینی و سینوس تبحر دارند و علاوه بر جراحی زیبایی بینی در زمینه ی جراحی زیبایی گوش و تزریق ژل و بوتاکس نیز فعالیت می کنند.

برای گرفتن نوبت ویزیت و عمل فوری از ایشان و همچنین مشاوره رایگان درخصوص بهترین جراح بینی استخوانی در شیراز، می توانید با تیم زیباکس ارتباط برقرار نمایید.

نمونه عمل بینی استخوانی در شیراز
دکتر لیلا اسدپور بهترین جراح بینی استخوانی در شیراز

دکتر مسیح طالع از بهترین جراحان بینی استخوانی در شیراز

مجموعه ی زیباکس؛ دکتر مسیح طالع

جناب دکتر مسیح طالع با کد نظام پزشکی 128104 بیش از 6 سال است که در زمینه ی جراحی زیبایی بینی فعالیت می کنند و متخصص گوش، حلق و بینی می باشند. ایشان یکی از بهترین پزشکانی هستند که دارای مدرک دوره تکمیلی پلاستیک بینی و صورت در آمریکا هستند و از پیشرفته ترین دانش روز دنیا بهره می برند. همچنین ایشان یکی از معدود جراحانی هستند که از متد جراحی به روش پرزرویشن استفاده می کنند. به این معنی که با وجود اعمال تغییرات و اصلاحات ظاهری روی بینی، در ساختار و بافت بینی تقریبا هیچ ایرادی پیش نخواهد آمد و خیالتان از تنفس راحت تر خواهد بود. 

برای برقراری ارتباط با دکتر مسیح طالع و گرفتن نوبت ویزیت و عمل فوری از ایشان و همچنین مشاوره اختصاصی رایگان درخصوص معرفی بهترین جراح بینی استخوانی در شیراز با زیباکس تماس بگیرید.

عمل بینی استخوانی با دکتر مسیح طالع در شیراز
عمل بینی استخوانی در شیراز توسط دکتر مسیح طالع

دکتر امید زرگرانی یکی از بهترین جراحان بینی استخوانی در شیراز

دکتر امید زرگرانی جراح بینی استخوانی در شیراز

دکتر امید زرگرانی با کد نظام پزشکی 155758 از معروفترین و با تجربه ترین جراحان بینی در شیراز می باشند. ایشان متخصص گوش، حلق و بینی و جراح حاذق سر و گردن می باشند. دکتر زرگرانی علاوه بر جراحی زیبایی بینی در زمینه ی جراحی زیبایی پلک و صورت نیز فعالیت می کنند. به دلیل داشتن طرفداران زیاد، ممکن است برای گرفت نوبت ویزیت و عمل با ایشان در صف انتظار طولانی قرار بگیرید. اما جای نگرانی نیست. 

با زیباکس می توانید به صورت فوری از دکتر امید زرگرانی نوبت عمل و ویزیت فوری بگیرید. برای این کار با کارشناسان ما تماس بگیرید.

دکتر عمل بینی استخوانی در شیراز
نمونه عمل بینی استخوانی توسط دکتر زرگرانی با مشاوره مجموعه زیباکس
بهترین جراح بینی استخوانی در شیراز
نمونه عمل بینی استخوانی با مشاوره زیباکس

دکتر حامد پوستچی جراح بینی استخوانی در شیراز

مجموعه ی زیباکس، دکتر حامد پوستچی

جناب دکتر حامد پوستچی دارای کد نظام پزشکی 112486 متخصص گوش، گلو و بینی و جراحی زیبایی بینی در شیراز می باشند. ایشان بیش از 10 سال سابقه ی جراحی زیبایی بینی دارند و طی این مدت به یکی از پرطرفداراترین جراحان شیراز تیدیل شده و عمل های موفقی در کارنامه ی خود ثبت کرده اند. 

نمونه عمل دماغ دکتر حامد پوستچی در شیراز
نمونه عمل بینی استخوانی با مشاوره مجموعه زیباکس
عمل دماغ دکتر حامد پوستچی در شیراز
نمونه عمل بینی استخوانی با مشاوره زیباکس

برای دریافت مشاوره ی رایگان انتخاب مناسب ترین پزشک و همچنین گرفتن نوبت فوری و وی آی پی از بهترین جراحان بینی استخوانی در شیراز روی دکمه ی زیر کلیک نمایید. 

آیا جراح بینی معروف می تواند نتیجه ی دلخواه ما را تضمین کند؟

برخی زیباجویان به اشتباه معتقدند که جراحان معروف بهترین نتیجه را در جراحی بینی رقم می زدند. و به دلیل توانایی بالا امکان ندارد دچار اشتباه یا خطا شوند. 

ولی واقعیت این است که برخی پزشکان با استفاده از ترفندهای تبلیغاتی، معروف و پر آوازه شدند ولی در تخصص و دانش بر سایر همکارانشان برتری ندارند و بعضا ضعیف تر هم هستند. از طرف دیگر پزشکان بسیاری هستند که با دریافت هزینه های پایین تر نتیجه ی بهتر و رضایت بخش تری رقم می زنند. شما می توانید برای آشنایی با این جراحان با مجموعه ی زیباکس ارتباط برقرار نمایید. 

هزینه جراحی بینی استخوانی در شیراز

مجموعه ی زیباکس؛ هزینه ی عمل بینی

هزینه ی عمل بینی به فاکتورهای مختلفی از جمله دستمزد جراح و شرایط زیباجو بستگی دارد. به همین دلیل نمی شود یک قیمت دقیق برای عمل بینی مشخص کرد. از طرفی همان طور که می دانید در شرایط موجود قیمت ها ثابت نیستند و مدام در حال افزایشند. در جدول زیر به صورت حدودی شروع قیمت عمل بهترین جراحان بینی استخوانی در شیراز را مشاهده می کنید. مبلغ دقیق عمل اما در روز ویزیت و توسط پزشک تعیین می گردد.

اگر میخواهید از هزینه های جراحی تمام پزشکان عمل بینی شیراز مطلع گردید؛ مقاله هزینه عمل بینی در شیراز را مطالعه نمایید.

نام پزشک

شروع هزینه ی عمل

دکتر لیلا اسدپور

ما بین 25 تا 28 میلیون تومان

دکتر مسیح طالع

30 میلیون تومان

دکتر حسین کرم نژاد

32 میلیون تومان

دکتر امید زرگرانی

27 میلیون تومان

دکتر سولماز قربانی

27 میلیون تومان

احتمالا برخی از شما زیباجویان با مشاهده ی جدول بالا اندکی ناامید شده اید و راهی برای رسیدن به بینی دلخواهتان نمی بینید. اما جای نگرانی نیست! تیم زیباکس همراه شماست و برای هر مشکلی راه حلی دارد. شما زیباجویان در صورت همراهی با زیباکس علاوه بر بهره مندی از تخفیفات میلیونی می توانید بینی خود را به صورت اقساط عمل کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران زیباکس تماس بگیرید.

هزینه های جانبی عمل بینی استخوانی در شیراز

متاسفانه علاوه بر دستمزد پزشک و هزینه ی جراحی مخارج ریز و درشت دیگری هم بر مبلغ کلی عمل بینی اضافه می شود. تعدادی از این مخارج را در ادامه توضیح می دهیم.

مشاوره قبل و بعد از عمل بینی

یکی از مواردی که به عنوان هزینه ی جانبی باید در نظر بگیرید مشاوره ی قبل و بعد از عمل است که مخصوص پاسخ دادن به سوالات شماست. اکثر مراکز و پزشکانی که در این حوزه فعالیت می کنند، برای این جلسات مشاوره هزینه ی مشخصی دریافت می کنند.

ولی یکی از خدمات تیم زیباکس، مشاوره ی رایگان قبل از عمل و همچنین پشتیبانی رایگان تا دو سال پس از عمل می باشد. در واقع مجموعه ی زیباکس قبل از عمل بینی برای انتخاب بهترین جراح بینی استخوانی به شما مشاوره ی رایگان می دهد. همچنین بعد از انجام جراحی تیم پشتیبانی زیباکس درخصوص عوارض جانبی، داروهای مصرفی، روند بهبود و … پاسخ گوی سوالات شما خواهند بود. 

هزینه ی بیمارستان و بیهوشی

هزینه های مربوط به بیمارستان و بیهوشی مواردی هستند که باید به مخارج اصلی عمل اضافه کنید. 

آزمایشات قبل از عمل

قبل از هر عمل جراحی، نیاز به انجام یک سری آزمایشات است که مطمئن شویم در عمل پیش رو خطری تهدیدتان نمی کند. عمل بینی هم از این قاعده مستثنی نیست و ضروری است پیش از عمل، نتیجه ی آزمایش را تهیه و به پزشک تحویل دهیم. البته لازم به ذکر است هزینه ی آزمایش شما در صورت همراهی با زیباکس نیم بها خواهد بود.

هزینه ی چسب و داروهای تجویزی پزشک

همان طور که مشخص است هزینه ی داروها و چسب از دیگر هزینه های جانبی است که باید در هزینه ی کلی جراحی لحاظ شوند. جالب است بدانید در صورت همراهی با مجموعه ی زیباکس به عنوان هدیه بعد از جراحی برای شما چسب ارسال خواهد شد. 

خدمات زیباکس برای عمل بینی استخوانی در شیراز

خدمات زیباکس برای عمل بینی استخوانی در شیراز

با اندکی گشت و گذار و پرس و جو در زمینه ی جراحی بینی حتما متوجه شده اید که گرفتن وام برای عمل بینی به امری محال تبدیل شده است. بیمه هم فقط در صورتی شامل شما می شود که عمل بینی را با اهداف درمانی مانند رفع مشکلات تنفسی، شکستگی، پولیپ یا انحراف بینی انجام دهید. 

به همین دلایل ممکن است بسیاری از زیباجویان از عمل بینی منصرف شده یا دائما زمان جراحی را به تعویق بیندازند. اما چاره چیست؟

جراحی بینی اقساط در شیراز ممکن شد!

  در این شرایط بهترین راه حل انجام عمل بینی اقساط است. با کمک زیباکس شما می توانید با بهترین جراح بینی استخوانی در شیراز جراحی کنید و هزینه ی آن را به صورت قسطی پرداخت نمایید. این پرداخت اقساطی با شرایط بسیار راحت و به صورت فوری امکان پذیر است. برای دریافت اطلاعات بیشتر روی دکمه ی زیر کلیک نمایید.

اما جراحی بینی به صورت اقساط فقط یکی از خدمات ویژه ی تیم زیباکس است. در ادامه سایر خدمات بی نظیر این مجموعه را برای شما شرح می دهیم. 

 • مشاوره قبل از عمل در تمام روزهای هفته حتی ایام تعطیل
 • انجام مشاوره توسط کارشناسان آموزش دیده، متعهد، مسئولیت پذیر و دلسوز
 • پرداخت اقساط هزینه ی عمل با دکتر انتخابی شما
 • دریافت نوبت ویزیت و عمل فوری
 • پشتیبانی رایگان و همه روزه تا 2 سال بعد از عمل
 • ارسال هدیه پس از جراحی

اگر به اطلاعات بیشتری درمورد جراحی بینی اقساطی نیاز دارید، مقاله عمل بینی قسطی را مطالعه نمایید.

فرم های مختلف بینی کدامند؟

حال که قصد جراحی بینی خود را کرده اید، لازم است ابتدا با فرم دماغتان آشنا شوید. بینی ها با توجه به ضخامت پوست و محکم بودن ساختار غضروفی به سه دسته ی کلی تقسیم می شوند. بینی های گوشتی، استخوانی و ترکیبی. در ادامه با هر کدام از این فرم بینی ها بیشتر آشنا می شویم.

بینی استخوانی

عمل بینی استخوانی با مجموعه ی زیباکس

بینی های استخوانی دارای پوست نازک و منعطف و ساختار غضروفی و استخوانی مستحکم می باشند. به همین دلیل معمولا جراحی بینی استخوانی از گوشتی راحت تر است و نتیجه ی موفق تری نیز دارد. همچنین پوست نازک این بینی ها سبب می شود دوران نقاهت کوتاهتری داشته باشند و زخم های جراحی سریعتر بهبود یابند. یکی دیگر از مشخصه های اصلی این نوع بینی ها داشتن قوز با برآمدگی روی تیغه ی بینی است. بینی های استخوانی می توانند به سبک های طبیعی، نیمه فانتزی و فانتزی عمل شوند. 

بینی گوشتی

جراحی بینی گوشتی در شیراز با مجموعه ی زیباکس

این فرم بینی بر خلاف بینی های استخوانی دارای پوشت ضخیم و ساختار غضروفی- استخوانی ضعیف می باشند و همین موضوع اعمال تغییرات حین جراحی را سخت تر می کند. نوک بینی پهن و داشتن غدد چربی فراوان از دیگر مشخصه های بینی گوشتی می باشند. 

بینی ترکیبی

عمل بینی فرم ترکیبی با مجموعه ی زیباکس در شیراز

این فرم بینی در واقع ترکیبی از هر دو نوع گوشتی و استخوانی است. به این صورت که افراد با بینی های ترکیبی علاوه بر داشتن قوز روی تیغه، ممکن است نوک بینی پهن و پوست ضخیم داشته باشند. در بینی های ترکیبی هر چه ضخامت پوست کمتر باشد و در واقع بینی به سمت استخوانی بودن متمایل باشد، جراحی موفقیت آمیز تر خواهد بود. 

اگر در تشخیص فرم بینی خود نیاز به راهنمایی دارید می توانید از کارشناسان زیباکس مشاوره دریافت کنید. مشاوران زیباکس به رایگان پاسخ گوی تمامی سوالات شما خواهند بود. برای این کار کافی است با ما تماس بگیرید.

سبک های مختلف جراحی بینی استخوانی در شیراز

همان طور که گفتیم بینی استخوانی به دلیل داشتن پوست نازک و ساختار استخوانی مستحکم می تواند به سبک های طبیعی، نیمه فانتزی و فانتزی عمل شود. در ادامه هر کدام از این سبک های عمل بینی را به صوت کامل توضیح می دهیم. 

عمل بینی استخوانی به سبک طبیعی

عمل بینی به سبک طبیعی با مجموعه ی زیباکس

سبک طبیعی بیشتر برای رفع ایراداتی نظیر انحراف، قوز، پهنا، کج بودن بینی و … استفاده می شود. در این سبک فرم کلی بینی حفظ می شود؛ به صورتی که برخی افراد حتی متوجه عملی بودن بینی زیباجو نمی شوند. تیغه ی بینی صاف است و نوک بینی فقط در حد رفع افتادگی بالا می رود. در سبک طبیعی همان طور که از اسمش پیداست تلاش می شود حالت طبیعی صورت حفظ شود.

برای دریافت مشاوره اختصاصی و رایگان درخصوص بهترین جراح بینی استخوانی در شیراز تنها کافیست بر دکمه زیر کلیک نمایید.

عمل بینی استخوانی به سبک فانتزی

عمل بینی به سبک فانتزی با مجموعه ی زیباکس

در این سبک بینی به کل از حالت طبیعی فاصله می گیرد و اصطلاحا عروسکی یا فانتزی می شود. سایز بینی به حد قابل توجهی کوچک شده، تیغه ی بینی کاملا قوس دار و نوک بینی سربالا می شود. اگر بینی شما استخوانی است و اجزای صورت ظریفی دارید کاندید مناسبی برای جراحی بینی به سبک عروسکی هستید. 

عمل بینی استخوانی به سبک نیمه فانتزی

عمل بینی به سبک نیمه فانتزی با مجموعه ی زیباکس

در این سبک در عین حال که تلاش می شود ظاهر طبیعی بینی حفظ شود، کمی فرم فانتزی هم به بینی داده می شود. سایز و اندازه ی بینی در سبک نیمه فانتزی در تعادل با سایر اجزای صورت کاهش می یابد. نوک بینی اندکی سربالا شده و قوس تیغه ی بینی  از حالت طبیعی کمی بیشتر است. به طور کلی سبک نیمه فانتزی حالتی ما بین سبک طبیعی و فانتزی است و افرادی که سادگی فرم طبیعی را دوست ندارند ولی طرفدار سبک عروسکی هم نیستند معمولا نیمه فانتزی را انتخاب می کنند.

عمل ترمیمی بینی استخوانی

عمل بینی ترمیمی با مجموعه ی زیباکس در شیراز

در صورتی که برای جراحی بینی خود بهترین جراح بینی استخوانی را در شیراز انتخاب کرده باشید و مراقبت های لازم بعد از عمل را رعایت کرده باشید، پس از عمل هیچ اشکالی در بینی شما بوجود نمی آید و احتیاجی به جراحی مجدد نخواهید داشت. 

اما در صورتی که به دلیل ناوارد بودن جراح انتخابی در عمل اول اشکالات بینی شما آنطور که باید برطرف نشده باشد، عمل بینی ثانویه یا ترمیمی نیاز می گردد. این جراحی به نسبت عمل اصلی پیچیده تر است و نیازمند دقت و تخصص بالاتری است.

از کجا بدانم کدام فرم بینی به چهره ام می آید؟

اگر در تشخیص فرم بینی خود (گوشتی، استخوانی و ترکیبی) نیاز به راهنمایی دارید یا نمی دانید کدام سبک عمل ( طبیعی، نیمه فانتزی و فانتزی) بیشتر مناسب شماست، می توانید از کارشناسان زیباکس مشاوره ی رایگان دریافت کنید. تیم زیباکس به صورت تخصصی آموزش  دیده اند که در زمینه ی جراحی بینی به شما مشاوره دهند. و می توانند شما را راهنمایی کنند که بر اساس آناتومی صورتتان چه فرم دماغی بیشتر مناسب چهره ی شماست.  شما می توانید به صورت حضوری یا غیر حضوری از این مشاوره بهره مند شوید. برای شروع مشاوره بهترین جراح بینی استخوانی در شیراز روی دکمه ی زیر کلیک نمایید. 

تکنیک های جراحی بینی استخوانی در شیراز

عمل بینی استخوانی به روش باز و بسته، مجموعه ی زیباکس

به طور کلی جراحی بینی استخوانی به دو روش باز و بسته انجام می شود که هر یک مزایا و معایب خود را دارند. در ادامه در خصوص هر کدام توضیحات بیشتری شرح می دهیم و بهترین روش جراحی برای بینی های استخوانی را مشخص می کنیم. 

عمل بینی استخوانی به روش باز

در این روش در پره های بینی و پایه ی میانی بینی (کلوملا) برش ایجاد شده و پوست بینی بالا برده می شود. به این صورت تمام ساختمان بینی در دسترس جراح قرار می گیرد و پزشک می تواند تغییرات را روی بینی اعمال کند. این روش زمان جراحی طولانی تر و همچنین تورم و دوران نقاهت بیشتری دارد. 

عمل بینی استخوانی به روش بسته

در روش بسته، برش‌ها فقط داخل حفره‌ی بینی ایجاد می شوند. نحوه ی جراحی به روش بسته به این صورت است که جراح در داخل بینی برش ها را ایجاد می کند سپس با ابزار مخصوص پوست بینی را اندکی از ساختار استخوانی جدا کرده و بالا می برد. این روش جای اسکار و زخم باقی نمی گذارد، تورم کمتر و زمان جراحی کوتاهتری دارد.

بهترین تکنیک برای جراحی بینی استخوانی در شیراز کدام است؟

معمولا نوک بینی های استخوانی نیاز به تغییرات چندانی ندارد و اکثر تغییرات روی قسمت میانی بینی انجام می‌شوند. به همین دلیل می شود از هر دو روش برای جراحی این فرم بینی استفاده کرد. هر چند که اغلب جراحان برای عمل بینی روش باز را ترجیح میدهند ولی هر دو روش می توانند درجای خود موثر و موفق باشند.

 

نحوه ی جرای بینی استخوانی در شیراز

نمونه عمل بینی با مجموعه ی زیباکس در شیراز

بعد از اعمال بیهوشی، جراح بینی استخوانی بر اساس یکی از دو تکنیک باز یا بسته جراحی را شروع می‌کند. ابتدا برش‌های مورد نیاز  با دقت ایجاد شده و در مرحله‌ی بعد، با دسترسی به استخوان و غضروف‌های بینی، اصلاحات و تغییرات مورد نظر صورت می‌گیرد. این اصلاحات معمولا با تراشیدن استخوان و غضروف های اضافی بینی انجام می‌شوند. به تعدادی از این اصلاحات در زیر اشاره می کنیم:

 • بر طرف کردن قوز بینی
 • باریک کردن استخوان بینی
 • اصلاح انحرافات بینی
 • تغییر اندازه و جهت نوک بینی
 • بر طرف کردن مشکلاتی که سلامتی فرد رو تهدید می‌کنن
 • تغییرات جزئی در اندازه‌ی سوراخ بین

عوارض جراحی بینی استخوانی در شیراز

خوشبختانه می توان گفت درصد بالایی از زیباجویان بدون عوارض نگران کننده، دوره‌ی نقاهت خود را پشت سر می‌ گذارند. درست است که عوارض بعد از عمل بینی، بسته به شرایط، برای هر شخص متفاوت و به طور کلی غیر قابل اجتناب است؛ ولی با رعایت نکات مراقبتی می شود از عوارض جانبی شدید دوری کرد. همان طور که در بخش های قبل اشاره کردیم، نازک بودن پوست بینی استخوانی این عوارض را کمتر و دوران نقاهت را بسیار کوتاهتر کرده است. در ادامه تعدادی از عوارض عمل جراحی بینی استخوانی را شرح می دهیم.

 • ورم و کبودی‌ روی صورت 
 • قرمزی چشم
 • تهوع و سرگیجه (تا مدت کوتاهی بعد از عمل)
 • ترشحات خونی
 • دردهای خفیف
 • آبریزش بینی
لازم به ذکر است تمامی موارد عنوان شده پس از عمل بینی طبیعی است و به مرور زمان و با رعایت دستورات مراقبتی برطرف می شود. 
اگر میخواهید عمل بینی کنید و خیالتان هم از عوارض راحت باشد توصیه میکنم به هیچ عنوان مقاله اختصاصی عوارض عمل بینی را از دست ندهید!!.

مراقبت های عمل بینی استخوانی در شیراز

پس از عمل بینی برای گرفتن نتیجه ی بهتر و بهبودی سریعتر رعایت یک سری نکات ضروری است. جدی گرفتن این موارد در نتیجه ی عمل و فرم نهایی بینی شما تاثیر بسیاری دارد. در ادامه تعدادی از این نکات را بررسی می کنیم. 

 • تا 24 ساعت پس از عمل برای بهبود ورم و کبودی ها از کمپرس سرد استفاده نمایید.
 • برای کاهش تورم حداقل 2 لیتر آب در روز بنوشید.
 • تا یک هفته پس از جراحی هنگام خوابیدن دو بالشت زیر سر خود قرار دهید.
 • غذاهای نرم و میکس شده مصرف کنید و از خوردن غذاهای سفت و جویدنی خودداری نمایید.
 • برای وارد نشدن فشار به بینی با دهان باز عطسه کنید. 
 • از انجام فعالیت های بدنی سنگین مانند دویدن، ورزش یا بلند کردن اجسام سنگین خودداری کنید. 
 • داروهای تجویزی پزشک را مطابق دستور مصرف نمایید.
 • مطابق توصیه ی دکتر داخل بینی را شستشو را دهید.
 • از مصرف دخانیات و نوشیدنی های الکلی بپرهیزید. 

در این مقاله هر آنچه نیاز دارید در خصوص جراحی بینی های استخوانی بدانید برای شما جمع آوری شده است. بهترین جراحان بینی استخوانی در شیراز به همراه هزینه ی حدودی عمل را به شما معرفی کردیم و توضیح دادیم چگونه به کمک زیباکس بینی خود را اقساطی عمل کنید. ضمن تشکر از این که تا انتهای مقاله ما را همراهی کردید، اگر این مقاله برای شما مفید بود آن را برای دوستانتان هم ارسال نمایید. همچنین لطفا نظرات و پیشنهادات خود را در بخش دیدگاه برای ما ثبت بفرمایید.

جستجو هوشمند جراح بینی

بهترین و مناسب‌ترین جراح‌زیبایی بینی خود را بیابید.

مشاوره جراحی زیبایی بینی

بهترین و مناسب‌ترین جراح‌زیبایی بینی خود را بیابید.

بیشتر بدانید

جهت دریافت مشاوره تلفنی فرم زیر را تکمیل نمایید.

نام شما
شماره تماس
توضیحات

تماس با مشاورین زیباکس