اگر بینی شما گوشتی است و به دنبال بهترین جراح بینی گوشتی در شیراز هستید؛ این مقاله جامع ترین راهنمای شما برای جراحی بینی گوشتی در شیراز است. در این مقاله بهترین جراحان متخصص بینی گوشتی در شیراز را به شما معرفی کردیم و شرح دادیم چگونه نوبت عمل فوری بگیرید و به صورت اقساط بینی خود را عمل کنید. 

بهترین جراح بینی گوشتی در شیراز
نمونه عمل بینی با مشاوره مجموعه زیباکس در انتخاب بهترین جراح بینی

اگر چیزی را دوست نداری تغییرش بده!

احتمالا فراوان این جمله را در سمینارهای انگیزشی و پادکست های انرژی مثبت و کتاب های موفقیت در 10 دقیقه و حتی استوری اینستاگرام بلاگرهای مرفه بی درد دیده اید! 

این جمله ی نخ نمای زهوار در رفته اما گاهی اوقات می تواند به واقعیت تبدیل شود. مثلا اگر آن چیزی که می خواهیم تغییرش دهیم دماغی باشد که به خاطرش تمام عکس های دوران نوجوانی و جوانیمان را با فیلتر خرگوشی اسنپ چت گرفته ایم!. دماغی که بارها باریک و بدون نقض تصورش کردیم و برای بعد از عملش برنامه ها ریخته ایم. ولی هر بار که قصد جراحی کردیم زورمان نچربید و پولمان نرسید و کارمان نشد که نشد!. 

در این مقاله اما می خواهم به شما راهی را نشان دهم که چنانچه بینی خود را دوست ندارید بتوانید تغییرش دهید. چاره ی هر گره ای که برای عمل بینی تا به حال به کارتان افتاده را در این مقاله و به لطف زیباکس پیدا خواهید کرد. مجموعه ی زیباکس سال هاست در زمینه ی عمل های زیبایی خصوصا جراحی بینی فعالیت می کند و خدمات بی نظیری ارائه می دهد. از جمله مشاوره ی رایگان انتخاب پزشک و پرداخت اقساطی هزینه ها. تا انتهای مقاله با ما همراه باشید تا همه چیز را در خصوص بهترین جراح بینی گوشتی در شیراز و خدمات فوق العاده ی زیباکس برایتان بگوییم.

انتخاب بهترین جراح بینی گوشتی در شیراز

جراحی بینی گوشتی با مجموعه ی زیباکس در شیراز
جراحی بینی گوشتی با مجموعه ی زیباکس در شیراز

جراحی بینی های گوشتی نیازمند تخصص و دقت بسیاری است و به قول معروف کار هر کسی نیست! اگر بینی شما گوشتی است برای گرفتن نتیجه ی دلخواه باید حتما جراحی کارکشته و حاذق انتخاب کنید. چرا که به عنوان مثال اگر پزشک شما ناوارد باشد و در حین عمل غضروف های بینی شما را ضعیف تر کند، بعد از عمل ممکن است دچار مشکلاتی نظیر افتادگی نوک بینی شوید. در واقع یکی از اقداماتی که جراح بینی گوشتی باید انجام دهد تقویت غضروف هاست. اما چگونه می توانیم جراح بینی گوشتی ماهر و متخصص پیدا کنیم؟!

مجموعه ی زیباکس در این مقاله بهترین جراحان عمل بینی گوشتی شیراز را به شما معرفی می کند. این جراحان از معدود پزشکانی هستند که در جراحی بینی های گوشتی تبحر بالایی دارند. اگر بینی شما گوشتی است می توانید با خیال راحت از تخصص بالای این پزشکان بهره ببرید.

شما همچنین می توانید برای انتخاب بهترین جراح بینی گوشتی در شیراز، از تیم زیباکس مشاوره ی رایگان دریافت کنید. کارشناسان زیباکس به صورت تخصصی آموزش دیده اند با توجه به شرایط شما مناسب ترین پزشک را به شما معرفی کنند. برای دریافت مشاوره ی رایگان کافی است روی دکمه ی زیر کلیک نمایید.

ویژگی های بهترین جراحان بینی گوشتی شیراز

قبل از هر چیز خوب است که با ویژگی های یک جراح بینی معتبر و کاردرست آشنا شویم. همان طور که می دانید انتخاب یک جراح معروف ، نتیجه ی دلخواه شما را تضمین نمی کند. و نمی شود در انتخاب پزشک تنها به یک فاکتور اکتفا کرد. ما در این بخش عواملی که باید برای انتخاب جراح ماهر به آنها توجه کرد برای شما نام می بریم. 

 

 

 • برخورد محترم و حرفه‌ای با زیباجو
 • دانش بالا در خصوص شرایط مختلفی که ممکن است حین جراحی رخ دهد. 
 • توانایی مشاوره دادن و منتقل کردن اطلاعات عمل به زیباجو
 • صبور بودن و بررسی دقیق خواسته‌ها و شرایط زیباجویان
 • داشتن تجربه ی کافی
 • نمونه کارهای موفق

اگر میخواهید بهترین جراحان بینی شیرازی را در تمام سبک ها بشناسید؛ توصیه میکنم مقاله بهترین جراح بینی شیراز را از دست ندهید!!.

بهترین جراح بینی گوشتی در شیراز

در این بخش با بهترین جراحان بینی گوشتی در شیراز آشنا می شویم. همان طور که گفتیم هر جراحی در عمل بینی های گوشتی تخصص ندارد و اگر بینی گوشتی دارید باید حتما پزشکی را انتخاب کنید که از مهارت و دانش بالایش مطمئن باشید. در ادامه بهترین جراحان متخصص برای عمل بینی های گوشتی در شیراز را به شما معرفی می کنیم. 

دکتر لیلا اسدپور جراح بینی گوشتی در شیراز

خانم دکتر لیلا اسدپور جراح بینی گوشتی در شیراز؛ مجموعه ی زیباکس
خانم دکتر لیلا اسدپور جراح بینی گوشتی در شیراز؛ مجموعه ی زیباکس

دکتر لیلا اسدپور از معروفترین و برجسته ترین جراحان بینی گوشتی در شیراز می باشند. ایشان با کد نظام پزشکی 146391 متخصص گوش، حلق و بینی و جراح سر و گردن می باشند. ایشان همچنین در درمان بیماری های حلق و حنجره، بیماری های بینی و سینوس و بیماری های گوش تخصص دارند. و علاوه بر جراحی زیبایی بینی، جراحی زیبایی گوش و تزریق ژل و بوتاکس نیز انجام می دهند. اگر بینی شما گوشتی است می توانید با خیال راحت دکتر لیلا اسدپور را برای عمل بینی خود انتخاب کنید. برای دریافت نوبت ویزیت و عمل فوری با ایشان با کارشناسان زیباکس تماس بگیرید.

نمونه عمل بینی گوشتی در شیراز
بهترین دکتر عمل ترمیم بینی در شیراز

دکتر غلامرضا معین یکی از بهترین جراحان بینی گوشتی در شیراز

مجموعه ی زیباکس، دکتر غلامرضا معین جراح بینی گوشتی
مجموعه ی زیباکس، دکتر غلامرضا معین جراح بینی گوشتی

در زمینه ی جراحی بینی گوشتی در شیراز دکتر غلامرضا معین حرف اول را می زند. تجربه ی 20 سال طبابت و انجام عمل های موفق و رضایت بخش، ایشان را به یکی از پرطرفدارترین جراحان بینی در شیراز تبدیل کرده است. دکتر غلامرضا معین با کد نظام پزشکی 33801 متخصص جراحی عمومی و فوق تخصص جراحی زیبایی پلاستیک، زیبایی و ترمیمی هستند. با انتخاب ایشان به عنوان جراح بینی گوشتی در شیراز، نتیجه ی دلخواه خود را تا حد زیادی تضمین می کنید.

نمونه عمل بینی گوشتی توسط دکتر غلامرضا معین؛ مجموعه ی زیباکس
نمونه عمل بینی گوشتی توسط دکتر غلامرضا معین؛ مجموعه ی زیباکس
جراحی بینی گوشتی با دکتر غلامرضا معین؛ مجموعه ی زیباکس
جراحی بینی گوشتی با دکتر غلامرضا معین؛ مجموعه ی زیباکس

برای گرفتن نوبت ویزیت و عمل فوری از ایشان لطفا با زیباکس ارتباط برقرار نمایید.

دکتر حمیدرضا کاظمی یکی از بهترین جراحان بینی گوشتی در شیراز

مجموعه ی زیباکس؛ دکتر حمیدرضا کاظمی جراح بینی گوشتی
مجموعه ی زیباکس؛ دکتر حمیدرضا کاظمی جراح بینی گوشتی

دکتر حمیدرضا کاظمی از شناخته شده ترین جراحان بینی خصوصا بینی های گوشتی در شیراز می باشند. ایشان دارای کد نظام پزشکی 79916 و متخصص دهان، فک و صورت می باشند. انجام حدودا 4 هزار و 800 عمل بینی موفق و رضایت بالای زیباجویان سندی بر سوابق درخشان ایشان است. برای گرفتن نوبت ویزیت و عمل بینی فوری توسط دکتر حمیدرضا کاظمی یکی از بهترین جراح بینی گوشتی در شیراز با زیباکس تماس بگیرید.

نمونه عمل بینی گوشتی دکتر حمیدرضا کاظمی، مجموعه ی زیباکس
نمونه عمل بینی گوشتی دکتر حمیدرضا کاظمی، مجموعه ی زیباکس
عمل دماغ دکتر حمیدرضا کاظمی در شیراز؛ مجموعه ی زیباکس
عمل دماغ دکتر حمیدرضا کاظمی در شیراز؛ مجموعه ی زیباکس

دکتر شهریار شاهمرادی دکتر عمل بینی گوشتی در شیراز

مجموعه ی زیباکس؛ دکتر شهریار شاهمرادی جراح بینی گوشتی
مجموعه ی زیباکس؛ دکتر شهریار شاهمرادی جراح بینی گوشتی

اگر کمی در زمینه ی بهترین جراح بینی گوشتی در شیراز جستجو کرده باشید قطعا به اسم دکتر شهریار شاهمرادی برخورده اید. ایشان دارای کد نظام پزشکی 113684 و تخصص گوش، حلق و بینی و همچنین جراح توامند سر و گردن می باشند. دکتر شاهمرادی سابقه ی هشت ساله در زمینه ی جراحی زیبایی و خصوصا عمل بینی دارند. برای گرفتن نوبت از دکتر شهریار شاهمرادی ممکن است مدت طولانی در صف انتظار بمانید ولی نگران نباشید. با همراهی مجموعه ی زیباکس می توانید به صورت فوری از ایشان نوبت ویزیت و عمل بگیرید. 

عمل بینی دکتر شهریار شاهمرادی توسط مجموعه ی زیباکس
عمل بینی دکتر شهریار شاهمرادی توسط مجموعه ی زیباکس
عمل بینی دکتر شهریار شاهمرادی جراح بینی گوشتی، مجموعه ی زیباکس
عمل بینی دکتر شهریار شاهمرادی جراح بینی گوشتی، مجموعه ی زیباکس

شما می توانید برای گرفتن نوبت فوری و وی آی پی ویزیت و جراحی توسط هر یک از پزشکان معرفی شده روی دکمه ی زیر کلیک نمایید. 

هزینه ی جراحی بینی گوشتی در شیراز

هزینه ی جراحی بینی یکی از مهمترین فاکتورها در انتخاب پزشک است. بسیاری از زیباجویان به دلیل محدودیت های مالی مجبور به انتخاب پزشکانی می شوند که انتخابشان نیست و یا کلا موفق نمی شوند بینی خود را عمل کنند. اما اگر در عمل بینی مجموعه ی زیباکس را برای همراهی انتخاب کرده اید نگران این موضوع نباشید. تیم زیباکس علاوه بر تخفیفات میلیونی در هزینه ها، برای اولین بار در شیراز عمل بینی اقساط را ممکن کرده است. برای اطلاعات بیشتر لطفا با زیباکس ارتباط برقرار نمایید. 

همان طور که می دانید هزینه ی عمل های زیبایی ثابت نیست و دائما در حال افزایش است. از طرفی با توجه به شرایط هر زیباجو، هزینه های جراحی بینی متغییر است. به همین دلیل نمی شود یک مبلغ دقیق به عنوان هزینه ی عمل بینی ارائه کرد. اما شما می توانید در جدول زیر به صورت حدودی شروع هزینه عمل بینی گوشتی در شیراز توسط برترین پزشکان را مشاهده کنید. لازم به ذکر است مبلغ دقیق، پس از ویزیت و توسط پزشک تعیین می گردد.

 

نام دکتر

شروع هزینه ی جراحی

دکتر سولماز قربانی

30 میلیون تومان

دکتر لیلا اسدپور

25 تا 28 میلیون تومان

دکتر حمیدرضا کاظمی

20 تا 25 میلیون تومان

دکتر شهریار شاهمرادی

40 تا 45 میلیون تومان

اگر میخواهید هزینه عمل تمام جراحان بینی شیراز را مقایسه کنید؛ به مقاله اختصاصی هزینه عمل بینی در شیراز سر بزنید.

هزینه های جانبی عمل با بهترین جراح بینی گوشتی در شیراز

در محاسبه ی قیمت کلی عمل باید هزینه های جانبی را نیز در نظر گرفت. هزینه های ریز و درشتی که نیاز است قبل یا بعد از عمل بینی پرداخت شوند. در ادامه تعدادی از این هزینه ها را برای شما شرح می دهیم.

هزینه مشاوره قبل از عمل بینی

هزینه ی ویزیت و مشاوره ی قبل از عمل بینی یکی از مواردی است که به عنوان هزینه های جانبی باید در نظر گرفت. اما در صورت همراهی با مجموعه ی زیباکس این هزینه برای شما رایگان یا نیم بها خواهد بود. 

هزینه عکاسی قبل از عمل بینی

قبل از عمل بینی نیاز است که یک عکس آتلیه ای بدون روتوش تهیه کنید. جراح شما می تواند با کمک این عکس مشکلات بینی شما را حین عمل به صورت واضح مشاهده کند. این هزینه حدود 500 هزار تومان است که اگر از طرف مجموعه زیباکس باشید نیم بها میشود.

هزینه ی آزمایشات قبل از عمل بینی

قبل از انجام جراحی باید نتیجه ی آزمایش خود را به پزشک تحویل دهید. در این آزمایش قند خون، میزان غلظت خون، کم خونی، کمبود آهن و … بررسی می شوند. هزینه آزمایشات از 150 هزار تومان شروع میشود.

هزینه های بیمارستان یا کلینیک

هزینه های مربوط به بیمارستان یا کلینیک، و هزینه ی بیهوشی از موارد دیگری هستند که برای عمل بینی باید به آن توجه کنید. هزینه بیمارستان عمل بینی گوشتی در شیراز حدود 12 میلیون تومان است.

هزینه ی چسب بینی

چسب بینی یکی از مواردی است که پس از عمل بینی دائما به آن احتیاج پیدا می کنید. جالب است بدانید در صورت همراهی با مجموعه ی ی زیباکس، پس از عمل به عنوان هدیه برای شما چسب بینی رایگان ارسال خواهد شد. 

هزینه ی بیشتر مساوی با رضایت بیشتر نیست!

برخی از زیباجویان به اشتباه فکر می کنند هر چه هزینه ی بیشتری برای عمل بینی گوشتی بپردازند نتیجه ی بهتری می گیرند. در صورتی که جراحانی هستند که با مبالغ پایین تر توانایی و تخصص بالا و طرفداران بسیاری دارند. برای آشنایی با این پزشکان و همچنین مشاوره رایگان درخصوص بهترین جراح بینی گوشتی در شیراز می توانید با مشاوران زیباکس ارتباط برقرار نمایید.

 

خدمات زیباکس برای عمل بینی گوشتی در شیراز

خدمات مجموعه ی زیباکس برای عمل بینی در شیراز
خدمات مجموعه ی زیباکس برای عمل بینی در شیراز

اگر قصد دارید بینی خود را عمل کنید ولی نمی دانید از کجا شروع کنید نگران نباشید. زیباکس از اولین قدم تا انتهای این مسیر در کنار شماست. شما می توانید از انتخاب مناسب ترین پزشک تا  پرداخت هزینه ها از مجموعه ی زیباکس کمک بگیرید. همان طور که گفتیم  مشاوره ی رایگان انتخاب بهترین جراح بینی یکی از خدمات ویژه ی تیم ماست. کارشناسان زیباکس با توجه به شرایط شما مناسب ترین جراح را به شما معرفی می کنند. 

پرداخت اقساط هزینه های عمل بینی یکی دیگر از شرایط ویژه ای است که تیم زیباکس برای شما در نظر گرفته است. شما می توانید توسط بهترین جراحان بینی گوشتی در شیراز بینی خود را عمل کنید و هزینه ی آن را به صورت اقساط پرداخت نمایید. برای مشاوره عمل بینی در شیراز کافی است روی دکمه ی زیر کلیک نمایید.

 

در ادامه تعدادی دیگر از خدمات ویژه ی مجموعه ی زیباکس را برای شما شرح می دهیم.

 • مشاوره قبل از عمل در تمام روزهای هفته حتی ایام تعطیل
 • انجام مشاوره توسط کارشناسان آموزش دیده، متعهد، مسئولیت پذیر و دلسوز
 • اقساطی کردن هزینه عمل با هر دکتر
 • دریافت نوبت ویزیت و عمل فوری
 • پشتیبانی رایگان و همه روزه تا 2 سال بعد از عمل
 • ارسال هدیه پس از عمل

انواع فرم های مختلف بینی

بینی با توجه به ضخامت پوست و استحکام ساختار غضروفی به سه دسته ی کلی گوشتی، استخوانی و ترکیبی تقسیم می شود. خالی از لطف نیست در ادامه ی مقاله با شرایط و ویژگی های هر فرم بینی به خصوص بینی های گوشتی آشنا شویم. 

مدل بینی گوشتی

عمل دماغ گوشتی با مجموعه ی زیباکس در شیراز
عمل دماغ گوشتی با مجموعه ی زیباکس در شیراز

از مشخصات اصلی بینی های گوشتی می توانیم به ضخیم بودن پوست، منافذ پوستی باز، نوک بینی پهن و بزرگ و ضخیم بودن عرض پره های بینی اشاره کنیم. ساختار غضروفی ضعیف و نازک از دیگر مشخصه ی اصلی این فرم بینی است. افراد با بینی گوشتی می توانند به سبک طبیعی و نیمه فانتزی بینی خود را عمل کنند ولی کاندید مناسبی برای عمل بینی به سبک فانتزی نیستند. در ادامه توضیح می دهیم چگونه می توانید تشخیص دهید بینی گوشتی دارید.

روش تشخیص بینی گوشتی

برای تشخیص بینی گوشتی، کافی است نوک بینی را به سمت پایین فشار دهید. از آنجایی که غضروف و بافت بینی گوشتی ضعیف‌تر است، خم کردن آن از بینی استخوانی راحت تر است.  

روش دوم، فشار دادن نوک بینی است. اگر بعد از فشار دادن بینی‌، روی انگشت‌های خود چربی احساس کردید، بینی شما گوشتی حساب می‌شود. علت این پدیده، وجود غده‌های چربی در نوک بینی است. 

اگر از این که بینی شما گوشتی است مطمئن نیستید می توانید از کارشناسان زیباکس مشاوره ی رایگان دریافت کنید. برای این کار  و همچنین مشاوره بهترین جراح بینی گوشتی در شیراز با زیباکس تماس بگیرید.

 

انواع بینی گوشتی

حال که مشخصه های بینی گوشتی را شناختیم، بد نیست با انواع بینی های گوشتی آشنا شویم. 

بینی های گوشتی به طور کلی به دو دسته ی بینی گوشتی با پوست ضخیم و غدد چربی فعال و بینی گوشتی با پوست ضخیم و غدد چربی کم کار تقسیم می شوند.  

در نوع اول، نوک بینی دارای غدد چربی زیر پوستی فعال و منافذ پوستی باز و بزرگ است. 

اما در نوع دوم، غدد چربی به اندازه‌ ی دسته ی اول بینی های گوشتی فعال نیستند و یا چربی کمتری ترشح می کنند یا به کل غیر فعال هستند. ولی همچنان دارای پوست قرمز، براق و ضخیم می باشند. 

 

بینی استخوانی

جراحی بینی استخوانی با مجموعه ی زیباکس در شیراز
جراحی بینی استخوانی با مجموعه ی زیباکس در شیراز

پوست نازک و منعطف مهمترین مشخصه ی بینی های استخوانی است. این فرم بینی ها دارای استخوان قوی و غضروف محکم هستند و معمولا روی تیغه برآمدگی یا اصطلاحا قوز دارند. افراد با بینی ها ی استخوانی می توانند بینی خو را به هر سه سبک طبیعی، نیمه فانتزی و فانتزی عمل کنند. پوست نازک و ساختار استخوانی مقاوم باعث می شود تغییرات روی بینی های استخوانی حین جراحی راحت تر اعمال شود و معمولا دوران نقاهت کمتری دارند. 

اگر کنجکاو هستید درمورد بینی های استخوانی نیز بدانید؛ مقاله بهترین دکتر عمل بینی  استخوانی در شیراز در شیراز را مطالعه نمایید.

بینی ترکیبی گوشتی استخوانی

بهترین جراح بینی استخوانی در شیراز

یکی از شایع ترین فرم بینی ها، بینی ترکیبی است. همان طور که از اسمش پیداست این نوع بینی ها ترکیبی از نوع استخوانی و گوشتی هستند. به این صورت که می توانند هم روی تیغه قوز داشته باشند و هم مانند بینی های گوشتی دارای نوک پهن و پوست ضخیم باشند. اگر شما هم در این دسته قرار دارید جالب است بدانید هرچه بینی شما پوست نازک تر و ساختار غضروفی مقاوم تری داشته باشد، نتیجه ی بهتری از جراحی می گیرید. 

 

اگر برای تشخیص فرم بینی خود به راهنمایی احتیاج دارید می توانید از کارشناسان زیباکس به صورت حضوری و غیر حضوری مشاوره ی رایگان دریافت کنید. برای دریافت مشاوره بهترین جراح بینی گوشتی در شیراز با زیباکس تماس بگیرید.

سبک های مختلف جراحی بینی گوشتی

به طور کلی جراحی بینی به سه سبک طبیعی، نیمه فانتزی و فانتزی انجام می شود. همان طور که در قسمت های قبل مقاله گفتیم افراد با بینی های گوشتی می توانند بینی خود را به سبک های طبیعی و نیمه فانتزی عمل کنند ولی سبک فانتزی برای آنها مناسب نیست. در ادامه هر سه سبک را برای شما شرح داده و توضیح می دهیم چرا جراحی به سبک فانتزی برای بینی های گوشتی مناسب نیست!. 

عمل بینی گوشتی به سبک طبیعی

عمل بینی گوشتی به سبک طبیعی با مجموعه ی زیباکس
عمل بینی گوشتی به سبک طبیعی با مجموعه ی زیباکس

اگر دوست دارید ایرادات بینی شما رفع شود و یک بینی بی عیب و نقص داشته باشید ولی هیچ کس متوجه عملی بودن بینی شما نشود، جراحی بینی به سبک طبیعی را انتخاب کنید. در این سبک اندازه ی بینی تغییر چندانی نمی کند و از کوچک کردن بیش از حد بینی اجتناب می شود. تیغه ی بینی در این سبک صاف است و نوک بینی فقط در حد رفع افتادگی بالا می رود. سبک طبیعی مناسبترین سبک جراحی برای بینی های گوشتی است. 

اگر درمورد جراحان بینی در تهران نیز کنجکاو هستید؛ مقاله اختصاصی بهترین جراح بینی در تهران را مطالعه نمایید.

عمل بینی گوشتی به سبک نیمه فانتزی

عمل بینی گوشتی به سبک نیمه فانتزی با مجموعه ی زیباکس
عمل بینی گوشتی به سبک نیمه فانتزی با مجموعه ی زیباکس

برخی افراد ترجیح می دهند فرم بینیشان اندکی از حالت طبیعی خارج شود ولی طرفدار بینی های عروسکی هم نیستند. این زیباجویان می توانند بینی خود را به سبک نیمه فانتزی جراحی کنند. در این سبک اندازه ی بینی متناسب با سایر اجزای صورت کوچک شده و تیغه قوس ملایمی می گیرد. 

برای جراحی به سبک نیمه فانتزی نیاز است بینی ساختار استخوانی مقاوم داشته باشد و به همین دلیل ممکن است برای همه ی بینی های گوشتی ممکن نباشد. 

اگر می‌خواهید مطمئن شوید سبک نیمه فانتزی روی بینی شما قابل اجرا هست یا خیر، می‌توانید از تیم زیباکس مشاوره ی رایگان دریافت کنید. کارشناسان زیباکس پاسخ گوی تمامی سوالات شما خواهند بود. 

عمل بینی گوشتی به سبک فانتزی

عمل بینی به سبک فانتزی با مجموعه ی زیباکس
عمل بینی به سبک فانتزی با مجموعه ی زیباکس

در این سبک بینی کاملا از حالت طبیعی فاصله می گیرد. به این صورت که اندازه ی بینی به حد قابل توجهی کوچک شده و نوک بینی سربالا می شود. تیغه قوس و انحنای شدیدی می گیرد و باریک می شود. همچنین در این سبک سوراخ های بینی کوچک می شوند و به همین دلیل برای افراد با پوست بینی ضخیم و بینی گوشتی گزینه ی مناسبی نیست. و معمولا برای افرادی با بینی استخوانی یعنی پوست نازک و ساختار غضروفی مستحکم و همچنین اجزای صورت ظریف مناسب تر است. 

گاهی اوقات تشخیص این که بینی ما چه فرمی دارد و یا کدام سبک جراحی بینی را انتخاب کنیم برای ما دشوار است. به عنوان مثال نمی دانیم بینی فانتزی بیشتر به ما می آید یا طبیعی؟ اگر مطمئن نیستید بینی شما چه فرمی دارد و یا چه سبک عملی مناسب شماست می توانید از کارشناسان زیباکس مشاوره ی حضوری و غیر حضوری بگیرید. برای شروع این مشاوره ی رایگان و همچنین معرفی بهترین جراح بینی گوشتی در شیراز کافی است روی دکمه ی زیر کلیک نمایید.

بهترین تکنیک برای عمل بینی گوشتی کدام است؟

جراحی بینی به طور کلی به دو صورت باز و بسته انجام می شود. هر کدام از این تکنیک ها بسته به شرایط و اهداف متفاوت به کار گرفته می شوند. در ادامه هر دوی این روش ها را برای بینی های گوشتی بررسی می کنیم.

همچنین بخوانید: عمل بینی قسطی.

عمل بینی گوشتی به روش باز

در تکنیک باز، جراح یک برش در تیغه ی میانی بینی ایجاد می کند و به کمک برش در لبه ی داخلی پره ها پوست بینی به بالا برده می شود. به این صورت جراح می تواند به تمام ساختمان بینی دسترسی و دید کامل داشته باشد. معمولا این روش نسبت به جراحی با تکنیک بسته پرطرفدار تر است و به دلیل امکان اعمال تغییرات بیشتر در نوک بینی، برای بینی های گوشتی بیشتر مناسب است.

عمل بینی گوشتی به روش بسته

در این روش تمامی برش ها داخل بینی ایجاد می شود و جراح با استفاده از ابزار مخصوص پوست بینی را جدا کرده، بالا می برد و به این صورت تغییرات مورد نظر را روی بینی اعمال می کند. مدت زمان عمل بینی در این تکنیک کاهش یافته و جراحت و دوران نقاهت کمتری هم دارد. در جراحی بینی با تکنیک بسته امکان اعمال تغییرات در نوک بینی کمتر است و به همین دلیل برای بینی های گوشتی توصیه نمی شود.  

عوارض جراحی بینی گوشتی

همان طور که می دانید عوارض جزء جدایی ناپذیر عمل های زیبایی و درمانی هستند. بعد از عمل بینی هم مانند سایر جراحی ها، قرار است کم و بیش عوارضی را تجربه کنید. تقریبا می شود گفت عوارض عمل بینی در هر دو مدل گوشتی و استخوانی یکی است. هرچند معمولا بینی گوشتی زمان بیشتری برای نقاهت نیاز دارد. در ادامه به برخی عوارض جراحی بینی گوشتی اشاره می کنیم.  

 • ورم بینی
 • کبودی دور چشم یا زیر گونه
 • سردرد و سرگیجه
 • درد در نواحی مثل چشم
 • ترشحات خونی
 • از دست دادن حس بویایی یا چشایی
 • حالت تهوع ناشی از مواد بیهوشی

لازم به ذکر است تمامی این عوارض موقت بوده و با استراحت کافی و گذراندن دوره ی نقاهت برطرف می شود. 

اگر میخواهید دغدغه عوارض عمل بینی را فراموش کنید؛ توصیه میکنم مقاله عوارض عمل بینی را از دست ندهید!!.

مراقبت های عمل بینی گوشتی

رعایت یک سری نکات مراقبتی باعث می شود بعد از عمل دوران بهبودی شما به راحتی سپری شود و نتیجه ی بهتری از عمل بگیرید. در ادامه تعدادی از این نکات را برای شما شرح می دهیم.

 • غذاهای نرم و مایع که نیاز به جویدن ندارند مصرف کنید. 
 • برای کاهش تورم حداقل 2 لیتر آب در روز بنوشید.
 • غذاهای خیلی گرم یا سرد نخورید.
 • میوه و سبزیجات تازه از جمله آناناس میل کنید.
 • هنگام خوابیدن دو بالشت در زیر سر خود قرار دهید. 
 • از مصرف مواد مخدر خودداری کنید.
 • داروهای تجویز شده توسط دکتر را مطابق با برنامه مصرف نمایید.
 • تا دو ماه از عینک استفاده نکنید.
 • تا دو ماه از ورزش کردن، دویدن و بلند کردن اجسام سنگین خودداری کنید. 

در این مقاله همه چیز را در خصوص جراحی بینی گوشتی در شیراز برای شما گفتیم.بهترین جراح بینی گوشتی را معرفی کردیم و هزینه ی دقیق هر یک را بررسی کردیم. همچنین خدمات تیم زیباکس و  نحوه ی پرداخت اقساط هزینه ها را برای شما شرح دادیم. لطفا دیدگاه خود را در بخش نظرات برای ما ثبت بفرمایید و این مقاله را برای دوستان خود ارسال نمایید. 

زیباجوی عزیز

مشاوران زیباکس به صورت کاملا رایگان همه روزه از ساعت 10 صبح تا 10 شب مشتاقانه پاسخگوی شما هستند. برای ارتباط با مشاوران زیباکس می‌توانید:

1)ربا شماره 02174391900 تماس بگیرید یا روی دکمه زیر کلیک کنید.

2)راز طریق شبکه‌های اجتماعی زیباکس با ما در ارتباط باشید.

3)رفرم زیر را تکمیل کنید تا مشاوران ما در سریع‌ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.