زیباکس

- دنیای جدید تو -

ما در زیباکس فعالیت خودمان را اسفند ماه سال 1397 به عنوان مجموعه‌ای در زمینه عمل جراحی بینی آغاز نموده و از همان ابتدا تلاش کردیم تا دنیای جراحی‌های زیبایی را تغییر دهیم و بیش از هرچیز سلامت و زیبایی شما را اولویت قرار دادیم.

حال با گذشت 5 سال و همراهی شما تیم یک نفره‌ی زیباکس، هم اکنون به برترین مجموعه در زمینه عمل‌های زیبایی در کشور با بیش از 20 پرسنل تبدیل شده‌ایم. 

باعث افتخار ما است که هر ماه بیش از 100 ها زیباجو برای انجام عمل زیبایی به زیباکس مراجعه می‌کنند.

معرفی بهترین جراحان زیبایی

تیم زیباکس با توجه به سابقه فعالیت و همکاری با اکثر پزشکان و جراحان زیبایی، می‌تواند بهترین‌ها را متناسب با نیاز و در نظر گرفتن هزینه‌‌ها به شما معرفی کند.

مشاوره رایگان و 24 ساعته

مشاوران زیباکس همه روزه از ساعت 10 صبح الی 10 شب پاسخگوی سوالات زیباجویان عزیز می‌باشند.

پرداخت اقساطی هزینه‌ها

شما اگر از طریق زیباکس اقدام کنید، می‌توانید هزینه عمل‌های زیبایی را به صورت اقساطی پرداخت کنید.

پشتیبانی بعد از عمل

زیباکس از ابتدا تا انتهای مسیر جراحی همراه زیباجویان عزیز است و بعد از عمل نیز خدماتی نظیر: پشتیبانی بعد از عمل، ارسال فیلم‌های آموزشی، پک هدیه و ... را در نظر گرفته است.

نوبت ویزیت فوری

تیم ما علاوه بر اینکه نوبت ویزیت هر پزشک را در هر روزی برای شما عزیزان می گیرد؛ نوبت‌های عمل را نیز کمتر از دو یا سه هفته برای هر جراح می گیرد تا دیگر لازم نباشد سه ماه منتظر نوبت عمل باشید و مشمول تعرفه جدید جراح شوید.

تخفیف در هزینه‌ها

با اقدام از طرف تیم زیباکس می‌توانید مشمول تخفیف‌های زیر بشوید:  ویزیت نیم‌بها، تخفیف در هزینه‌های جراحی، تخفیف در عکس‌برداری‌های قبل و بعد از عمل و ...

0 +

زیباجو

0 +

خدمات

0 +

پزشکان

ویژگی های ما

عمل زیبایی تخصص ماست

تیم زیباکس با ۵ سال تجربه همکاری با تمامی جراحان بینی شیراز، بهترین جراح بینی همراه با مناسب‌ترین سبک عمل بینی را به شما معرفی می‌کند و خدماتی نظیر اقساطی کردن هزینه عمل، نوبت عمل فوری، تخفیف در هزینه‌های جانبی و … را به شما عزیزان ارائه می دهد.

ما در تمام این سال‌ها نتیجه عمل هر پزشک در شیراز را بررسی کرده‌ایم و متوجه شده‌ایم هر جراح، در چه نوع بینی و سبکی تخصص و مهارت بیشتری دارد. در نتیجه مشاوران زیباکس با مشاهده بینی شما و مدلی که درخواست می‌کنید، جراح مناسب را به شما معرفی می‌کنیم.

پرداخت اقساطی هزینه‌ها

با توجه به این که هزینه‌ عمل‌های زیبایی روز به روز در حال افزایش هست، شما می‌توانید از پرداخت اقساطی استفاده کنید تا مشمول افزایش قیمت‌ها نشوید.

کاهش هزینه‌ها

با توجه به قرداد همکاری زیباکس با پزشکان و کلینیک‌های زیبایی شما می‌توانید از تخفیف در هزینه‌های قبل و بعد از عمل استفاده کنید.

پزشکان حرفه ای

برای دستیابی به بهترین نتایج، تیم زیباکس پس از مشاوره تخصصی و رایگان، بهترین پزشکان را به شما معرفی می‌کند.

مشاوره تخصصی و پشتیبانی

ما به صورت تخصصی و کاملا رایگان قبل و بعد از جراحی در کنار شما هستیم و پاسخگوی سوالات شما هستیم.