اگر به دنبال بهترین متخصص ارتودنسی دندان در شیراز هستید، میخواهیم شما را با کلکسیونی از خدمات هیجان انگیز مجموعه زیباکس رو به رو کنم!!. اقساطی کردن هزینه برترین متخصصان ارتودنسی شیراز بدون چک، ضامن و سود. تخفیف، نوبتگیری فوری و رایگان در هر روز برای هرمتخصص و… فقط کافی هست با کارشناسان زیباکس ارتباط برقرار کنید.

انجام ارتودنسی فرایندی هزینه‌بر و معمولاً زمان‌بر است. بنابراین، اگر قصد انجام ارتودنسی دارید بسیار مهم است که حتماً بهترین دکتر اورتودنسی شیراز را پیدا کنید. بنابراین باید از خود بپرسید که خصوصیات یک دکتر ارتودنسی خوب چیست؟ بهترین دکتر ارتودنسی شیراز را می‌شناسید؟

 در این مطلب، تعدادی از بهترین و باتجربه‌ترین دکتر‌های متخصص ارتودنسی در شیراز را به شما معرفی می‌کنیم. همچنین، 7 سوال مهم و اساسی را با شما در میان می‌گذاریم که حتما باید در ابتدای کار از دکتر‌تان بپرسید. تا انتهای این مطلب همراه ما باشید تا بهترین دکتر‌های ارتودنسی شیراز را به شما معرفی کنیم.

بهترین دکتر اورتودنسی شیراز چه کسی است؟ 10 دکتر برتر شیراز

متخصصانی که در این قسمت به شما معرفی می‌کنیم، افرادی هستند که بهترین نظرات را از سوی مراجعه‌کنندگان دریافت کرده اند. نمونه‌کارهای هر کدام را مشاهده کنید تا نتیجه کار این متخصصان عزیز را ببینید. اگر در مورد انتخاب دکتر شک دارید، با ما در زیباکس تماس بگیرید تا شما را مطابق شرایط‌تان راهنمایی کنیم.

خلاصه ای از بهترین متخصص های ارتودنسی دندان در شیراز:

مهارت

متخصص ارتودنسی

مهارت در روش ارتودنسی کلاسیک و دیمون برای کودکان و بزرگسالان

دکتر مهدیه قهرمانی

مهارت در انجام ارتودنسی نامرئی و لینگوال

دکتر مینا

اصلاح ودرمان ناهنجاری های فک و دندان

دکتر یاسر کردگاری

مهارت در درمان ریشه

دکتر علیرضا سخاوت

مهارت در طراحی لبخند ارتودنسی

دکتر آیدا عسکری

مهارت در ارتوپدی فک و صورت

دکتر فرزانه خواجه

1- دکتر مهدیه قهرمانی، بهترین متخصص ارتودنسی دندان در شیراز

دکتر مهدیه قهرمانی یکی از بهترین دکتر‌های ارتودنسی در شهر شیراز محسوب می‌شوند. ایشان از مدرک تخصص ارتودانتیکس و همچنین مدرک دکترای حرفه‌ای دندانپزشکی برخوردار هستند. دکتر قهرمانی در زمینه ارتودنسی، لمینت دندان، بلیچینگ دندان، فیسینگ، عصب‌کشی و … مهارت بسیاری دارند. مطب دکتر قهرمانی در معالی آباد واقع شده است و یکی از مطب‌های حرفه‌ای شهر شیراز محسوب می‌شود. ایشان با سال‌ها تجربه در این زمیه، انواع درمان‌های گوناگون ارتودنسی را ارائه می‌‌دهند. دکتر مهدیه قهرمانی موفق شده‌اند کیس‌هایی که نیاز به جراحی داشته‌اند را بدون جراحی و فقط با ارتودنسی درمان کنند.  

جهت نوبت گرفتن از دکتر قهرمانی، بر روی دکمه ارتباط با مشاورین زیباکس کلیک کنید. در ادامه، نمونه‌کار‌های دکتر مهدیه قهرمانی را بررسی می‌کنیم:

نمونه کار دکتر مهدیه قهرمانی متخصص ارتودنسی دندان در شیراز

نمونه ارتودنسی دندان در شیراز
یکی از شاهکار های دکتر مهدیه قهرمانی متخصص ارتودنسی شیراز

2- دکتر خدیجه مینا یکی از بهترین دکتر های ارتودنسی دندان در شیراز

دکتر خدیجه مینا یکی از دندانپزشکان و متخصصان ارتودنسی حرفه‌ای در شهر شیراز هستند. ایشان در سال 1375 رتبه برتر دوره دندانپزشکی عمومی را از دانشکده دندانپزشکی شیراز کسب کردند. همچنین، دکتر مینا موفق به کسب رتبه دوم بورد کشوری در دوره تخصصی ارتودنسی شده‌اند.

ایشان در حال حاضر از سابقه 26 سال فعالیت در زمینه دندانپزکشی و ارتودنسی برخوردار هستند (از سال 1375). همچنین، یکی از اعضای جامعه بین‌المللی ارتودنتیست‌های آمریکا و اروپا نیز می‌باشند.دکتر خدیجه مینا کار خود را به‌صورت حرفه‌ای از سال 1375 در درمانگاه حضرت ولی عصر شروع کردند. سپس، در سال 1393، کلینیک تخصصی خودشان را افتتاح نمودند. دکتر مینا از مدرک کاملا معتبر در زمینه درمان‌های ارتودنسی نامرئی و لینگوال هستند.

 خوشبختانه، دکتر مینا از جدید‌ترین متد‌های روز جهان استفاده می‌کنند. ایشان به طور مرتب در سمینار‌های ارتودنسی جهانی شرکت کرده و از به روز‌ترین متد جهانی آگاه هستند. راز خوشنامی ایشان نیز همین موضوع است.

خدمات کلینیک ارتودنسی دکتر مینا

مطب دکتر مینا ارائه‌دهنده انواع خدمات ارتودنسی در شیراز است. از جمله ارتودنسی متحرک و ارتودنسی ثابت، ارتودنسی نامرئی، شفاف، لینگوال و … . ایشان در زمینه ارتودنسی پیشگیرانه در کودکان نیز از مهارت بالایی برخوردار هستند. ارتوسرجری و درمان ارتودنسی برای بیمارانی با شکاف لب نیز از دیگر خدمات مطب دکتر مینا است. 

جهت اتصال به دکتر مینا، بر روی دکمه ارتباط با مشاورین زیباکس کلیک کنید. بیایید نگاهی به نمونه کار دکتر خدیجه مینا بیندازیم:

نمونه کار کلینیک ارتودنسی دکتر مینا

نمونه ارتودنسی دندان در شیراز

3-دکتر محسن تهمتن، متخصص ارتودنسی دندان در شیراز

دکتر محسن تهمتن هم در زمینه دندانپزشکی و هم در زمینه ارتودنسی تخصص دارند. ایشان خدمات متنوع و گوناگونی از جمله ارتودنسی دندان، طراحی لبخند، اصلاح بی‌نظمی دندان‌ها، لمینت دندان، کامپوزیت ونیر و … ارائه می‌دهند. اگر در شهر شیراز زندگی می‌کنید و به دنبال بهترین متخصص ارتودنسی هستید، نگاهی به نمونه کارهای دکتر محسن تهمتن بیندازید. 

وجدان کاری و احترام بسیار زیاد به مراجعه‌کنندگان، از جمله خصایص خوب ایشان هستند. دکتر تهمتن از مهارت و ظرافت کاری بسیار بالایی برخوردار هستند. این موضوع باعث شده است که نظرات مثبت بی‌شماری در مورد ایشان وجود داشته باشد. شما میتوانید با کارشناسان زیباکس ارتباط برقرار نمایید و بصورت رایگان درمورد ارتودنسی دندان در شیراز مشاوره بگیرید. همچنین از طریق زیباکس میتوانید از خدمات ویژه ای مانند نوبتگیری فوری و رایگان، شرایط اقساط بدون ضمانت و سود و تخفیف بهره مند گردید.

نمونه کار‌ دکتر محسن تهمتن

4-کلینیک ارتودنسی دکتر فرزانه خواجه

دکتر فرزانه خواجه در زمینه ارتودنسی و ارتوپدی فک و همچنین صورت، تخصص دارند. ایشان یکی از اعضای هیئت علمی دانشگاه می‌باشند و از بورد تخصصی برخوردار هستند.

جهت نوبت گرفتن از دکتر فرزانه خواجه، بر روی دکمه ارتباط با مشاورین زیباکس کلیک کنید.

5-دکتر یاسر کردگاری، بهترین کلینیک ارتودنسی دندان در شیراز

دکتر یاسر کردگاری یکی از دندانپزشکان متخصص ارتودنسی در شیراز هستند. ایشان انواع خدمات ارتودنسی و دندانپزشکی را به بهترین شکل ارائه می‌دهند. از جمله: درمان ریشه انواع دندان و مرتب‌سازی دندان‌ها، دندانپزشکی زیبایی، و درمان ناهنجاری‌های فک و دندان. همچنین، خدمات ارتودنسی اطفال جهت پیشگیری، پروتز ثابت و متحرک، اصلاح طرح لبخند، ایمپلنت و لمینت نیز از دیگر خدمات ایشان است. جهت اخذ نوبت از دکتر کردگاری، بر روی دکمه ارتباط با مشاورین زیباکس کلیک کنید.

6-دکتر علیرضا سخاوت؛ بهترین دکتر متخصص ارتودنسی دندان در شیراز

دکتر علیرضا سخاوت نیز دارای بورد تخصصی هستند و عضو انجمن ارتودنتیست‌های ایران و آمریکا محسوب می‌شوند. ایشان در زمینه ارتودنسی نامرئی، ارتودنسی کودکان، ارتودنسی رنگی، درمان ناهنجاری‌های دندانی، و درمان ریشه دندان فعالیت دارند.

7-دکتر زهره هدایتی، بهترین دکتر ارتودنسی دندان در شیراز

 

دکتر زهره هدایتی عضو هیئت مؤسس و استاد گروه ارتودنسی در دانشکده پزشکی شیراز هستند. از جمله خدمات ایشان می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

ارتودنسی، ایمپلنت (کاشت دندان)، لمینت دندان، کامپوزیت، کشیدن دندان، بلیچینگ، طراحی لبخند، جراحی دندان نهفته و همچنین جرم‌گیری دندان.

 آیا مایل هستید جهت اخذ نوبت از دکتر هدایتی یا دیگر متخصصان ارتودنسی شیراز اقدام کنید؟ از طریق دکمه ارتباط با مشاوران، می‌توانید فوراً نوبت بگیرید.

8-کلینیک ارتودنسی دکتر بیژن بیات

دکتر بیات در زمینه ایمپلنت روکش‌های سرامیک، لمینت‌های سرامیکی، پرکردن کامپوزیت و درمان ریشه تبحر دارد. البته ایشان دیگر خدمات دندانپزشکی را نیز ارائه می‌دهند.

9- دکتر آیدا عسکری ارتودنتیست شیراز

دکتر آیدا عسکری از فلوشیپ زیبایی از سمت دانشگاه یوکلن واقع در انگلستان برخوردار هستند. بعلاوه، ایشان عضو آکادمی طراحی لبخند DSD نیز می‌باشند. دکتر عسکری انواع خدمات ارتودنسی و دندانپزشکی را ارائه می‌دهد. از جمله: لمینت، ارتودنسی، عصب‌کشی، دندانپزشکی اطفال، اصلاح خط لبخند، بلیچینگ، اصلاح فرم و رنگ دندان‌ها، پروتز دندان و …

 

بر روی دکمه ارتباط با مشاورین زیباکس کلیک کنید تا به سریع‌ترین شکل ممکن از ایشان نوبت ویزیت دریافت نمایید.

یک دکتر ارتودنسی خوب چه خصوصیاتی دارد؟

انتخاب دکتر ارتودنسی، انتخاب مهمی است. ممکن است شما برای خودتان به دنبال دکتر ارتودنسی باشید، یا فرزند‌تان نیاز به خدمات ارتودنسی داشته باشد. درهرحال، مهم است که بهترین دکتر را انتخاب کنید. به این صورت می‌توانید بهترین خدمات را در بودجه مورد نظرتان دریافت کنید؛ بنابراین، حتماً قبل از انتخاب دکتر، نگاهی به ویژگی‌های زیر بیندازید. یک دکتر ارتودنسی خوب باید چه ویژگی‌هایی داشته باشد؟ برای گرفتن مشاوره در انتخاب دکتر مناسب بر روی دکمه ارتباط با مشاورین زیباکس بزنید.

-تجربه و تحصیلات متخصص ارتودنسی

تمام دکتر‌های ارتودنسی از سال‌ها تجربه یا تحصیلات در بهترین دانشگاه‌ها برخوردار نیستند؛ بنابراین، در مورد تحصیلات و تجربه دکتر مورد نظرتان تحقیق کنید. هرچه دکتر مدنظر شما سال‌های بیشتری تجربه کار داشته باشد، احتمالاً خدمات بهتری ارائه می‌دهد. همین موضوع در مورد تحصیلات او نیز صدق می‌کند.

 آیا منظور‌مان این است که نباید به سراغ مطب‌های تازه‌تأسیس بروید؟ خیر، منظور ما این نیست. بلکه صرفاً توصیه می‌کنیم که قبل از شروع درمان، در مورد سابقه دکتر مورد نظر‌تان تحقیق کنید و سپس انتخاب نمایید. 

-راحتی کلینیک ارتودنسی

درمان‌های ارتودنسی اغلب می‌توانند از روش‌های معمول دندانپزشکی سخت‌تر باشد. برای ویزیت دندانپزشکی، کافی است سالی دو بار جهت چکاپ و پاک‌سازی به مطب مراجعه کنید. اما ارتودنسی به ویزیت‌های بیشتری نیاز دارد. اگر تحت درمان ارتودنسی هستید، باید هرچند هفته یک‌بار جهت بررسی وضعیتتان به مطب مراجعه کنید؛ بنابراین، بهتر است مطبی را انتخاب کنید که از نظر موقعیت مکانی به شما نزدیک باشد. 

-محیط مطب ارتودنسی

قبل از انتخاب دکتر ارتودنسی، به محیط و جو مطب او توجه کنید. آیا فضای مطب تمیز است؟ آیا از ابزار بسته‌بندی‌شده و ضدعفونی شده برای هر بیمار استفاده می‌شود؟ آیا اتاق انتظار پر از بیمارانی است که منتظر نوبتشان هستند؛ زیرا پزشک تعداد بیش از حدی از بیماران را پذیرفته است؟ همچنین، توصیه می‌کنیم به کارکنان مطب نیز توجه کنید. به دنبال مطبی باشید که پرسنل خوش‌رفتار و با‌محبتی داشته باشد. پرسنل یک مطب حرفه‌ای، باید با شما به‌عنوان یک مراجعه‌کننده محترم رفتار کنند، نه فقط یک عدد از لیست نوبت بلند بالایشان!

-ارائه مشاوره مفید و کامل

اکثر دکتر‌های ارتودنسی به بیماران خود مشاوره ارائه می‌دهند. اما ممکن است مطب‌هایی وجود داشته باشند که لزوماً چنین کاری نکنند. برخی از دکتر‌ها هزینه اضافی برای مشاوره دریافت می‌کنند. در صورت امکان، به دنبال دکتری باشید که مشاوره رایگان (یا با قیمت مناسب) ارائه دهد. به این صورت در وقت و هزینه‌های تان صرفه جویی می‌کنید. ممکن است مایل باشید با چند پزشک مشاوره داشته باشید تا بتوانید نهایتاً مناسب‌ترین گزینه را انتخاب کنید. بنابراین، اگر به دنبال پزشکانی باشید که مشاوره رایگان یا مقرون‌به‌صرفه ارائه می‌دهند، می‌توانید با دکتر‌های متعددی مشاوره داشته باشید. به این صورت، می‌توانید با اطمینان کامل پزشک ایده‌آل خود را انتخاب کنید.

-ارتباط خوب با کودکان متقاضی ارتودنسی

اگر برای فرزند‌تان به دنبال دکتر ارتودنسی هستید، باید دکتری را انتخاب کنید که ارتباط خوبی با کودکان داشته باشد. چنین دکتری، زمان کافی به کودک اختصاص می‌دهد و با صبر و حوصله همه چیز را برای او توضیح می‌دهد. البته حتی اگر خودتان هم به ارتودنسی نیاز دارید، باز هم بهتر است دکتری با صبر و حوصله زیاد انتخاب کنید. چرا؟

 هنگامی که پزشک زمان کافی اختصاص می‌دهد و فرایند درمان را کاملاً به بیمار توضیح می‌دهد، بیمار با درک بیشتری درمان را شروع می‌کند. به این صورت شما یا فرزند‌تان به‌خوبی متوجه می‌شوید که از لحظه شروع درمان تا انتهای آن باید انتظار چه چیز‌هایی را داشته باشید. این موضوع نه‌تنها فرایند درمان را برای شما راحت‌تر می‌کند، بلکه باعث می‌شود اطلاعاتتان نیز دقیق‌تر شود. اگر فرزند شما به خدمات ارتودنسی نیاز دارد، حتماً دکتری را انتخاب کنید که صبر و حوصله زیادی داشته باشد و خوش‌اخلاق نیز باشد. به این صورت، فرزند شما از رفتن به جلسات ارتودنسی فرار نخواهد کرد!

-ارائه خدمات گسترده دندانپزشکی

تکنولوژی ارتودنسی روزبه‌روز در حال پیشرفت است. اکثر دکتر‌های ارتودنسی خدمات متعددی ارائه می‌دهند که مناسب حال تمام مراجعه‌کنندگان باشند. از جمله: براکت سرامیکی شفاف، براکت فلزی، ارتودنسی نامرئی و …. قبل از انتخاب دکتر ارتودنسی، حتماً در مورد خدماتی که در آن مطب ارائه می‌شوند سؤال کنید. گاهی ممکن است نیاز باشد قبل از شروع ارتودنسی، دندان‌عقلتان کشیده شود یا دندان خرابتان پر شود؛ بنابراین، اطمینان حاصل کنید که این خدمات نیز در مطب مورد نظر‌تان ارائه می‌شوند. 

 به یاد داشته باشید که تمام این گزینه‌ها برای همه افراد مناسب نیستند. انتخاب گزینه درمانی مناسب، به شما و سبک زندگی‌تان بستگی دارد؛ بنابراین، هنگام انتخاب بهترین دکتر ارتودنسی شیراز، مطبی را انتخاب کنید که خدمات متعددی ارائه دهد. به این صورت دستتان برای انتخاب باز خواهد بود و می‌توانید مناسب‌ترین گزینه را برای خود‌تان انتخاب کنید. 

-هزینه درمان ارتودنسی

خدمات ارتودنسی می‌توانند بسیار هزینه‌بر باشند؛ بنابراین باید قبل از شروع به درمان، در مورد هزینه‌ها کاملاً مطمئن شوید. همچنین، تحقیق کنید که آیا مطب مورد نظر‌تان تحت پوشش بیمه نیز خدمات ارائه می‌دهد یا خیر. ممکن است مایل باشید مطبی را انتخاب کنید که امکان پرداخت به‌صورت اقساطی را برای شما فراهم می‌کند. (جهت برخورداری از ارتودنسی اقساطی در شیراز، با زیباکس تماس بگیرید). برخی از مطب‌ها حتی تخفیفات ویژه‌ای برای خدمات ارتودنسی ارائه می‌دهند. ما در “زیباکس” می‌توانیم مطابق بودجه شما مقرون‌به‌صرفه‌ترین خدمات ارتودنسی در شیراز را معرفی کنیم. جهت مشاوره با ما و اطلاع از تخفیفات ویژه مطب‌ها در شیراز، این دکمه را فشار دهید.

-سابقه متخصص ارتودنسی

خوشبختانه، سایت‌های اینترنتی بسیاری این امکان را  به شما می‌دهند که نظرات مراجعه‌کنندگان هر دکتر را بخوانید. اگر مراجعه‌کننده‌ای تجربه‌ای منفی از مراجعه به یک دکتر داشته باشد، به‌احتمال زیاد این تجربه را در چنین سایت‌هایی می‎‌نویسد؛ بنابراین جستجویی در اینترنت داشته باشید و نظرات مراجعه‌کنندگان را در مورد دکتر موردنظر خود بخوانید. همچنین، بیوگرافی هر دکتر را بخوانید و نگاهی به سوابق او بیندازید. بررسی نمونه کارهای هر دکتر نیز می‌تواند در انتخاب بهترین دکتر ارتودنسی بسیار مؤثر باشد. در ادامه مطلب، ما نمونه کارهای بهترین دکتر‌های ارتودنسی شیراز را به شما عزیزان ارائه می‌دهیم 

7 سؤال مهم که قبل از انتخاب دکتر ارتودنسی شیراز باید بپرسید!

 • آیا مطب ایشان تمیز، مدرن و به‌روز است؟ اگر این‌طور باشد، احتمالاً از تکنولوژی‌های مدرن نیز برخوردار هستند.
 • آیا پزشک موردنظر شما از اشعه ایکس دیجیتال استفاده می‌کند؟ اشعه ایکس دیجیتال بسیار کمتر از اشعه ایکس سنتی تشعشع دارد.
 • آیا مطب مورد نظر‌تان از اسکن سه‌بعدی برخوردار است؟ اسکنر سه‌بعدی مدل‌هایی الکترونیکی از دندان‌ها می‌سازد و یک تکنولوژی مدرن و عالی محسوب می‌شود. اگر مایل هستید ارتودنسی نامرئی انجام دهید، پزشک شما چقدر در این زمینه تجربه دارد؟
 • او تابه‌حال چند کیس ارتودنسی نامرئی انجام داده است؟  اگر قصد دارید ارتودنسی نامرئی انجام دهید، به دنبال دکتری باشید که تجربه زیادی در این زمینه داشته باشد.
 • آیا دکتر مورد نظر‌تان از لیزر بافت نرم استفاده می‌کند؟ لیزر بافت نرم برای انجام اقدامات جزئی لثه استفاده می‌شود. مانند: کشف دندان‌هایی که به‌آرامی رویش می‌کنند و برداشتن بافت لثه که بیش از حد رشد کرده باشد.
 • متخصص شما چطور از بروز لکه‌های سفید پیشگیری می‌کند؟ بسیاری اوقات بعد از برداشتن براکت‌ها، لکه‌های سفیدی بر روی دندان باقی می‌مانند. اما یک پزشک متبحر، با انجام اقداماتی از این موضوع پیشگیری می‌کند. پزشک موردنظر شما چه اقداماتی برای جلوگیری از این موضوع انجام می‌دهد؟
 • آیا دکتر شما راه‌هایی برای تسریع فرایند درمان پیشنهاد می‌دهد؟ امروزه، روش‌های مدرنی وجود دارند که از طریق آن‌ها می‌توان فرایند درمان را تسریع کرد. برای مثال، دستگاهی به نام اکسلدنت، ابزاری برای تسریع فرایند ارتودنسی محسوب می‌شود. کافی است این دستگاه را روزانه 20 دقیقه میان دندان‌هایتان نگه دارید. به این صورت، این دستگاه فرایند درمان را سرعت می‌بخشد.

زیباکس چه خدماتی در فرایند ارتودنسی دندان در شیراز به شما میدهد؟

زیباکس اینجاست تا هزینه‌های شما را کاهش دهد و فرایند انتخاب دکتر ارتودنسی را برای شما بسیار راحت و ساده‌تر کند. زیباکس به دلیل احترام ویژه‌ای که برای مراجعه‌کنندگان خویش قائل است، مزیت‌های زیر را به شما عزیزان ارائه می‌دهد:

 • جهت انتخاب دکتر ایده‌آل، مشاوره رایگان دریافت کنید. کارشناسان ما با بررسی فرم دندان‌های شما، متخصصی را به شما معرفی می‌کنند که در زمینه مورد نیاز شما تجربه بالایی داشته باشد.
 • می‌توانید هزینه ارتودنسی را به‌صورت اقساطی پرداخت کنید.
 • هیچ نیازی به ضامن و ضمانت نخواهید داشت.
 • هیچ سودی شامل اقساط شما نخواهد شد.
 • می‌توانید بهترین دکتر مناسب برای شرایط خودتان را به‌راحتی پیدا کنید و از خدمات یک دکتر فوق‌تخصص برخوردار شوید.
 • هزینه ارتودنسی شما نسبت به اکثر کلینیک‌ها بسیار مقرون‌به‌صرفه خواهد بود. فقط با پرداخت 5 میلیون تومان پیش‌پرداخت می‌توانید درمان را شروع کنید.

همچنین، اگر قصد عمل زیبایی بینی دارید، زیباکس مزایای ویژه‌ای نیز برای شما دارد. ما بهترین جراح بینی که در جراحی فرم بینی شما متخصص باشد را به شما معرفی می‌کنیم. همچنین، با ارائه پشتیبانی کاملاً رایگان بعد از عمل در خدمت شما هستیم. بعلاوه، به‌عنوان هدیه، بهترین و باکیفیت‌ترین چسب‌های بینی را به‌صورت رایگان برای مراجعه‌کنندگان عزیز ارسال می‌کنیم.

 زیباکس امکان اقساطی کردن هزینه عمل را نیز در اختیار شما می‌گذارد. علاوه بر این، تخفیفات ویژه‌ای در هزینه‌های جانبی عمل برای شما در نظر می‌گیرد. اگر قصد دارید عمل زیبایی بینی یا ارتودنسی انجام دهید، با ما تماس بگیرید تا پاسخگوی تمام سؤالات شما باشیم. برای مشاهده پیج اینستاگرام زیباکس این دکمه را فشار دهید.

سخن آخر

انتخاب دکتر ارتودنسی، انتخابی بسیار مهم است و هیچ‌وقت نباید در این انتخاب عجله کنید؛ بنابراین، توصیه می‌کنیم قبل از شروع درمان، با چند دکتر مختلف مشاوره داشته باشید و سپس  مناسب‌ترین متخصص را انتخاب کنید. البته شما در این مسیر تنها نیستید! زیباکس اینجاست تا به شما در انتخاب مناسب‌ترین متخصص کمک کند. انتخاب بهترین دکتر ارتودنسی شیراز بستگی به شرایط، سلیقه، و بودجه شما دارد. برای دریافت اطلاعات بیشتر نیز می‌توانید به مقاله جامع‌ترین راهنمای ارتودنسی دندان مراجعه کنید. اگر در جستجوی بهترین ارتودنسی اقساطی در شیراز هستید، با زیباکس تماس بگیرید. این دکمه را فشار دهید تا به کارشناسان ما متصل شوید. کارشناسان زیباکس با صبر و حوصله شما را در جهت پیدا کردن مناسب‌ترین متخصص راهنمایی می‌کنند.

زیباجوی عزیز

مشاوران زیباکس به صورت کاملا رایگان همه روزه از ساعت 10 صبح تا 10 شب مشتاقانه پاسخگوی شما هستند. برای ارتباط با مشاوران زیباکس می‌توانید:

1)ربا شماره 02174391900 تماس بگیرید یا روی دکمه زیر کلیک کنید.

2)راز طریق شبکه‌های اجتماعی زیباکس با ما در ارتباط باشید.

3)رفرم زیر را تکمیل کنید تا مشاوران ما در سریع‌ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.