جراحی بینی در شیراز
دکتر نگار جعفری

دکتر نگار جعفری

متخصص گوش، گلو، بینی و جراح سر گردن
نظام پزشکی: 111100
شیراز
دکتر نگار جعفری جراح بینی در شیراز
درباره پزشک
نمونه‌کارها
نظرات

سـبـک عـمـل:

طبیعی

نیمه‌فانتزی

پیـشنهـاد بـرای:

بینی گوشتی

درباره دکتر نگار جعفری

ایشان از جراحانی هستند که بینی گوشتی را به بهترین شکل ممکن عمل می‌کنند. حتماً می‌دانید که این نوع بینی (گوشتی) ریسک بالایی دارد. و جراحی آن ممکن است برگشت‌پذیر باشد. اما با انتخاب بهترین جراح خبری از این عارضه وجود ندارد.

علاوه بر این، دکتر جعفری در سبک جراحی طبیعی و نیمه فانتزی مهارت بسزایی دارند. این دو سبک اگر به درستی انجام شوند، جزءِ محبوب‌ترین ترندهای جراحی این روزها به حساب می‌آیند.

بیوگرافی دکتر نگار جعفری

دکتر جعفری متخصص گوش، گلو، بینی و جراح سر گردن است.

همچنین، ایشان علاوه بر جراحی بینی در زمینه جراحی بلفاروپلاستی هم فعالیت دارند.

سابقه جراحی بینی دکتر نگار جعفری

ایشان در طی سال‌ها فعالیتی که دارند حدود 100 عمل بینی در کارنامه درخشان خود به ثبت رسانده‌اند. البته همانطور که می‌دانید ثبت تعداد مهم نیست. چیزی که اهمیت دارد عمل‌های موفقیت‌آمیز با درصد رضایت بالاست؛ که خوشبختانه دربارۀ ایشان صدق می‌کند.

دستمزد و هزینه دکتر نگار جعفری

با توجه به ساختار و آناتومی بینی، هزینه جراحی هم متفاوت است. برای مثال بینی گوشتی به دلیل کارهای بیشتری که روی آن انجام می‌شود؛ قیمت آن درمقایسه با بینی استخوانی بیشتر است. البته همانطور که در ابتدا اشاره کردیم، هزینۀ جراحی توسط دکتر جعفری درمقایسه با دیگر پزشکان بسیار کمتر است. آن هم چیزی حدود 23 میلیون است

شیوه نوبت دهی دکتر نگار جعفری

از مشکلات رایج  که قبل از عمل بینی ممکن است برای شما پیش بیاید گرفتن نوبت جراحی است. ماه‌ها انتظار در صف‌های طولانی عمل می‌تواند برای همه ناخوشایند و آزاردهنده باشد. از این رو شما می‌توانید به کمک مجموعه زیباکس با برترین جراحان بینی بدون انتظار حتی به صورت vip ویزیت شوید.

شرایط اقساطی با دکتر نگار جعفری

شما می‌توانید به کمک مجموعه زیباکس با برترین جراحان شیراز به صورت اقساطی هزینه جراحی ا پرداخت کنید. رای ککسب اطلاع در این مینه با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

نمونه عمل دکتر نگار جعفری

نوبت دهی

نوبت فوری دکتر نگار جعفری

نوبت دهی ویزیت دکتر نگار جعفری

نوبت دهی جراحی دکتر نگار جعفری

همراه با تخفیف 50 درصدی حق ویزیت

مشاوره جراحی زیبایی

دریافت مشاوره و بررسی بینی شما به صورت تلفنی

معرفی پزشک با توجه به بینی شما

نوبت دهی ویزیت و جراحی بینی

همراه با شرایط جراحی بینی اقساطی

نظرات کاربران زیباکس

همه نظرات

مریم

خانم دکتر کارشون حرف نداره من الان دوماه که عمل کردم هیچ مشکلی هم ندارم. مهمتر از همه اینا اخلاق و مهربونی خانم دکتر هست. امیدوارم هر جا هستن سالم و تندرست باشن.

علی

من دماغم خیلی مشکل داشت از وقتی هم یادم میاد مشکل تنفسی داشتم قبل از جراحی هم خیلی تاکید داشتم که خیلی نمیخوام تغییر کنم. الانم خداروشکر تمام مشکلاتم برطرف شده. از خانم دکتر هم ممنونم بخاطر زحماتشون.

راضیه

دکتر جعفری یکی از بهترین دکترا برای بینی گوشتیه اگر دماغتون گوشتیه اصلا تو انتخاب ایشون ش نداشته باشید.

سپیده

من اول فروردین با دکتر جعفری عمل کردم. خداروشکر مشکل تنفسی هم ندارم، همه چیز عالیه فرم دهی همونی بود که میخواستم همه ازم میپرسن دکترت کیه و آدرس مطبتون رو ازم میگیرن.

ریحانه

دکتر جعفری عاااالیه از وقتی با ایشون دماغم رو عمل کردم خیلی اعتماد به نفسم بیشتر شده. قبل از جراحی دماغم خیلی بزرگ و تو چش بود ولی الان خیلی ظریف و جمع‌وجور شده. واقعاً از خانم دکتر بخاطر دماغ جدیدم ممنونم.

آرش

من دماغم استخونی و قوز داشت نمی‌خواستم زیاد تغییر بکنه در حدی که فقط نقصش برطرف بشه. تاکید ویژه هم داشتم که تغییر زیادی نداشته باشه که خوشبختانه همونی شد که می‌خواستم.

زهرا

من دماغم به شدت گوشتی و بزرگ بود یه بار هم جراحی کردم ولی اصلاً انگار نه انگار. اما برای ترمیم پیش خانم دکتر اومدم الان 6 ماهه خداروشکر خیلی خوب شده. واقعاً کارشون محشره.

حدیث

تقریباً چهار ماهه جراحی کردم، یه کم ورم داره ولی از مدلش کاملا راضیم دقیقاً همونی شده که می‌خواستم.

پرسش‌های متداول

هزینه جراحی بینی دکتر نگار جعفری چقدر است؟

شما می‌توانید برای برآورد هزینه دقیق جراحی دکتر جعفری به مطبشان مراجعه کنید. پزشک بعد از معاینه دقیق هزینه نهایی را به شما اعلام خواهد کرد. که این هزینه چیزی حدود 23 میلیون است.

نحوه نوبت دهی دکتر نگار جعفری به چه صورت است؟

شما می‌توانید به کمک مجموعه زیباکس با برترین جراحان بینی بدون انتظار حتی به صورت vip ویزیت شوید. ابرای این کار با در اتباط باشیدآنها با جزئیات به شما خواهند گفت.

سبک جراحی بینی دکتر نگا جعفی چگونه است؟

همانطور که اشاره کردیم دکتر جعفری در سبک نیمه فانتزی و طبیعی مهارت بسزایی دارند.

بهترین جراح بینی خود را بیابید.

معرفی جراحان زیبایی بینی شیراز

مشاهده همه

گوش، حلق، پلاستیک بینی و صورت

شیراز

متخصص گوش، حلق و بینی و جراحی سر و گردن

شیراز

متخصص گوش، گلو و بینی و جراحی سر و گردن

شیراز

متخصص گوش، گلو، بینی و جراحی سر و گردن

شیراز