زیباکس

هزینه عمل بینی در شیراز | قیمت دقیق هر جراح1402 +اقساط+تخفیف

هزینه عمل بینی در شیراز | قیمت دقیق هر جراح1402 +اقساط+تخفیف

نمونه کار دکتر محمد اسماعیل کوشش جراح بینی شیراز

هر آنچه در خصوص مخارج و هزینه عمل بینی در شیراز نیاز دارید بدانید، در این مقاله برای شما جمع آوری شده است. به علاوه ی رونمایی از خدمات ویژه ی زیباکس برای شما از جمله عمل بینی اقساطی ، مشاوره ی رایگان معرفی جراح اختصاصی مناسب شما و…

هزینه عمل بینی در شیراز
نمونه عمل بینی با مشاوره زیباکس در انتخاب بهترین جراح بینی

اگر بتوانم ماهی 5 میلیون پس انداز کنم ، 5 میلیون تومن هم از دختر عمه بزرگه قرض بگیرم و 5 میلیون هم از پسر خاله وسطی، تا 5 ماه دیگر می توانم مخارج عمل بینی ام را جور کنم. البته اگر هزینه های جراحی بینی در شیراز تا آن موقع 5 برابر نشده باشد!

منی که تا قبل از تصمیم به عمل بینی برای جمع عددهای دو رقمی همچنان از روش یکان دهگان استفاده می کردم، برای محاسبه ی مخارج عمل بینی هر شب تا صبح کارم دو دو تا چهارتا و جمع و تفریق بود! اما جمع و تفریق که چه عرض کنم! لگاریتم و ماتریس و نمودار سه بعدی و مخرج مشترک هم کارساز نشدند و هر رقم حساب می کردم یک جای کار کم می آمد. 

تا این که از شانس خوب با مجموعه ی زیباکس و شرایط بی نظیر عمل بینی اقساط آنها آشنا شدم. و موفق شدم بالاخره بدون دردسر و انتظار و به صورت قسطی دماغم را عمل کنم. 

اگر شما هم تمایل دارید با مجموعه ی زیباکس و خدمات فوق العاده ای که در زمینه ی جراحی بینی ارائه می دهند آشنا شوید روی دکمه ی زیر کلیک کنید و یک مشاوره ی رایگان مهمان ما باشید. شما همچنین می توانید در ادامه ی مقاله به هر اطلاعاتی که در خصوص هزینه ی عمل بینی در شیراز نیاز دارید دست یابید. 

هزینه جراحی بینی توسط بهترین جراحان شیراز

یکی از مهمترین فاکتورهای تصمیم گیری و انتخاب جراح بینی هزینه است. حتی می توان گفت اهمیت هزینه اگر از عواملی نظیر تجربه، تخصص و مهارت بیشتر نباشد کمتر نیست. دستمزد بالای یک پزشک ممکن است او را از لیست پزشکان کاندید برای جراحی بینی ما حذف کند. یا ما را مجبور کند پزشکی انتخاب کنیم که مورد پسندمان نیست.

از این رو در این بخش ابتدا به معرفی بهترین جراحان و بررسی هزینه ی عمل بینی آن ها در شیراز می پردازیم سپس برای مقایسه و دسترسی راحت تر شما به صورت خلاصه در یک جدول قیمت عمل بینی این جراحان را درج می کنیم. 

اگر در شیراز قصد عمل بینی دارید؛ توصیه میکنم مقاله اختصاصی بهترین جراح بینی شیراز را از دست ندهید.!!

هزینه عمل بینی دکتر سولماز قربانی در شیراز

هزینه عمل بهترین جراح بینی شیراز

دکتر سولماز قربانی با کد نظام پزشکی 146490 متخصص گوش، حلق و بینی، جراح سر و گردن و دارای فلوشیپ جراحی بینی و سینوس (رینولوژی) می باشند. هزینه ی جراحی بینی در شیراز توسط این پزشک متبحر از 27 میلیون تومان شروع می شود. طبیعتا مبلغ اعلام شده حدودی است و هزینه ی دقیق توسط پزشک و پس از معاینه تعیین می گردد. برای گرفتن نوبت فوری ویزیت و عمل از دکتر سولماز قربانی لطفا با کارشناسان زیباکس ارتباط برقرار کنید. 

جراحی بینی توسط دکتر سولماز قربانی در شیراز، مجموعه ی زیباکس

هزینه ی عمل بینی دکتر لیلا اسدپور در شیراز

مجموعه ی زیباکس، دکتر لیلا اسدپور جراح بینی در شیراز

دکتر لیلا اسدپور با کد نظام پزشکی 146391 متخصص گوش، حلق و بینی و جراح سر و گردن می باشند. ایشان علاوه بر جراحی زیبایی بینی، جراحی زیبایی گوش و پلک نیز انجام می دهند. هزینه ی عمل بینی در شیراز با دکتر لیلا اسدپور از حدود 25 تا 28 میلیون تومان شروع شده و بسته به شرایط زیباجو افزایش می یابد. برای گرفتن نوبت ویزیت و عمل فوری از ایشان می توانید با زیباکس تماس بگیرید. 

نمونه عمل بینی دکتر لیلا اسدپور، مجموعه زیباکس

هزینه ی جراحی بینی دکتر مسیح طالع در شیراز

دکتر مسیح طالع جراح بینی در شیراز، مجموعه ی زیباکس

دکتر مسیح طالع با کد نظام پزشکی 128104 دارای تخصص گوش، حلق و بینی و فلوشیپ جراحی پلاستیک صورت از آمریکا می باشند.  ایشان یکی از دو جراح شیراز هستند که از روش پرزرویشن در جراحی بینی بهره می برند. هزینه ی عمل بینی در شیراز با دکتر مسیح طالع در شیراز از 35 میلیون تومان شروع شده و با توجه به شرایط زیباجو متغییر است. برای دریافت اطلاعات بیشتر و نوبت ویزیت و عمل فوری از ایشان و همچنین مشاوره رایگان درخصوص هزینه عمل بینی در شیراز با زیباکس تماس بگیرید.

عمل بینی دکتر مسیح طالع در شیراز

هزینه ی عمل بینی دکتر حمیدرضا کاظمی در شیراز

دکتر حمیدرضا کاظمی جراح بینی در شیراز، مجموعه ی زیباکس

دکتر حمیدرضا کاظمی دارای شماره ی نظام پزشکی 79916 و متخصص جراحی دهان، فک و صورت می باشند. ایشان همچنین برد تخصصی جراحی پلاستیک و زیبایی بینی و هشت سال سابقه ی کاری رضایت بخش را در کارنامه ی خود دارند. هزینه ی جراحی بینی در شیراز با دکتر حمیدرضا کاظمی در شیراز از حدود 25 تا 35 میلیون تومان شروع می شود. شما می توانید برای گرفتن نوبت فوری ویزیت و عمل از ایشان و همچنین مشاوره رایگان عمل بینی با ما ارتباط برقرار کنید.

عمل بینی توسط دکتر حمیدرضا کاظمی، مجموعه زیباکس

قیمت عمل بینی با دکتر حسین کرم نژاد در شیراز

دکتر حسین کرم نژاد جراح بینی در شیراز؛ مجموعه زیباکس

دکتر حسین کرم نژاد با کد نظام پزشکی 132465 متخصص گوش، حلق و بینی هستند و به جز عمل زیبایی بینی در زمینه های دیگری نظیر درمان بیماری های سر و گردن، گوش و درمان بیماری های بینی و سینوس فعالیت می کنند. هزینه ی عمل بینی در شیراز توسط دکتر حسین کرم نژاد در شیراز از 32 میلیون تومان شروع می شود. برای دریافت اطلاعات بیشتر و گرفتن نوبت ویزیت و عمل فوری از ایشان می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید و از هزینه دقیق جراحان بینی در شیراز مطلع گردید. 

نمونه عمل بینی دکتر حسین کرم نژاد در شیراز، مجموعه زیباکس

هزینه جراحی بینی دکتر امید زرگرانی در شیراز

دکتر امید زرگرانی جراح بینی در شیراز، مجموعه زیباکس

دکتر امید زرگرانی با کد نظام پزشکی 155758 متخصص گوش، حلق، بینی و جراح سر و گردن می باشند. ایشان همچنین در زمینه ی جراحی پلک و صورت نیز فعالیت می کنند. هزینه ی عمل بینی در شیراز توسط ایشان از 27 میلیون تومان شروع شده و با توجه به شرایط زیباجو می تواند بیشتر شود. برای دریافت نوبت ویزیت و عمل فوری از دکتر امید زرگرانی با تیم زیباکس تماس بگیرید. 

نمونه جراحی بینی دکتر امید زرگرانی در شیراز؛ مجموعه زیباکس

همچنین بخوانید: عمل بینی ارزان در تهران

قیمت جراحی بینی دکتر حامد پوستچی در شیراز

دکتر حامد پوستچی جراح بینی در شیراز؛ مجموعه زیباکس

دکتر حامد پوستچی دارای شماره نظام پزشکی 112486، متخصص گوش، گلو، بینی و جراح سر و گردن هستند. هزینه ی عمل بینی در شیراز توسط ایشان از حدودا 60 میلیون تومان شروع شده و با توجه به شرایط زیباجو می تواند افزایش یابد. 

عمل بینی دکتر حامد پوستچی در شیراز؛ مجموعه زیباکس

هزینه ی عمل دکتر پیام حق پناه در شیراز

دکتر پیام حق پناه جراح بینی در شیراز؛ مجموعه زیباکس

دکتر پیام حق پناه با کد نظام پزشکی 58892 متخصص گوش، حلق، بینی و گلو و جراح سر و گردن می باشند. ایشان علاوه بر شیراز در تهران هم در زمینه ی جراحی زیبایی بینی فعالیت می کنند. هزینه ی عمل بینی در شیراز با دکتر پیام حق پناه از 50میلیون تومان شروع می شود. شما می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر و نوبت ویزیت و عمل فوری از ایشان با زیباکس تماس بگیرید.

جراحی بینی توسط دکتر پیام حق پناه در شیراز؛ مجموعه زیباکس

اگر در تهران نیز امکان جراحی دارید؛ مقاله هزینه عمل بینی در تهران را مطالعه نمایید.

از پزشک انتخابی خود نوبت عمل فوری بگیرید.

انتظار در صف های طولانی و گرفتن نوبت عمل با تاخیر زیاد می تواند بسیار آزاردهنده باشد. اما شما زیباجویانی که با زیباکس همراهی می کنید برای گرفتن نوبت عمل فوری و وی آی پی از پزشکان معرفی شده و برترین جراحان شیراز می توانید روی دکمه ی زیر کلیک نمایید. 

جدول هزینه عمل بینی برترین جراحان شیراز در سال 1402

در این جدول به صورت تقریبی شروع هزینه ی عمل بینی برترین جراحان شیراز را مشاهده می کنید. لازم به ذکر است هزینه ی دقیق پس از ویزیت شما در مطب پزشک تعیین می گردد. 

نام دکتر

شروع هزینه ی عمل

دکتر لیلا اسدپور

25 تا 28 میلیون تومان

دکتر مسیح طالع

35 میلیون تومان

دکتر حمیدرضا کاظمی

25 تا 35 میلیون تومان

دکتر حسین کرم نژاد

32 میلیون تومان

دکتر سولماز قربانی

27 میلیون تومان

دکتر امید زرگرانی

35 میلیون تومان

دکتر پیام حق پناه

50 میلیون تومان

امیدواریم که با مشاهده ی جدول بالا از رسیدن به بینی دلخواهتان ناامید نشده باشید. اما اگر فکر می کنید به دلیل محدودیت مالی امکان انتخاب دکتر دلخواهتان را ندارید یا کلا موفق به جراحی بینی خود نمی شوید، نگران نباشید. ما برای شما یک خبر فوق العاده داریم. به کمک زیباکس شما می توانید بینی خود را توسط برترین جراحان شیراز به صورت اقساط عمل کنید. در قسمت بعد مقاله اطلاعات کاملتری در این خصوص به شما ارائه می دهیم. شما همچنین می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید. 

خدمات زیباکس

خدمات زیباکس برای جراحی بینی در شیراز

اگر قصد دارید بینی خود را عمل کنید و نمی دانید از کجا شروع کنید بهترین کار همراهی با زیباکس است. کارشناسان زیباکس از اولین قدم در این مسیر پر استرس تا رسیدن به نتیجه ی مطلوب همراه شما خواهند بود. مجموعه ی زیباکس سال هاست در زمینه ی عمل های زیبایی خصوصا جراحی زیبایی بینی در شیراز فعالیت می کند و در این زمینه خدمات ویژه ای ارائه می دهند. یکی از پر طرفدارترین این خدمات انجام عمل بینی اقساطی است. در ادامه به این موضوع بیشتر می پردازیم.

بینی خود را اقساطی عمل کنید!

به کمک مجموعه ی زیباکس برای اولین بار در شیراز عمل بینی اقساط ممکن شده است. این پرداخت اقساط با شرایط بسیار راحت و به صورت فوری انجام می شود. در واقع با این شرایط ویژه شما می توانید توسط برترین جراحان شیراز بینی خود را عمل کنید و هزینه ی آن را به صورت قسطی پرداخت کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه ی زیر کلیک نمایید. 

اگر به طور دقیق میخواهید از شرایط عمل بینی اقساط مطلع گردید، به مقاله اختصاصی عمل بینی اقساطی مراجعه نمایید.

در انتخاب پزشک عمل بینی مشاوره ی رایگان بگیرید!

همان طور که در قسمت های قبل این مقاله به شما وعده دادیم از ابتدای این مسیر در کنار شما هستیم. یعنی از زمانی که نمی دانید کدام جراح مناسب شماست! چه فرم دماغی به صورت شما می آید؟ به چه سبکی می توانید بینی خود را عمل کنید! و …

 شما می توانید در خصوص همه ی سوالات و ابهاماتی که دارید از کارشناسان زیباکس به رایگان مشاوره بگیرید. برای شروع این مشاوره ی رایگان کافی است روی دکمه ی بالا کلیک کنید و با زیباکس تماس بگیرید. 

سایر خدمات زیباکس

پرداخت اقساط هزینه ها و مشاوره ی رایگان از خدمات بی نظیری هستند که در صورت همراهی با تیم زیباکس می توانید از آن ها بهره مند شوید. اما خدمات زیباکس فقط به این دو مورد محدود نمی شوند. در ادامه سایر خدمات بی نظیر مجموعه ی زیباکس را برای شما شرح می دهیم.

  • مشاوره قبل از عمل در تمامی روزهای هفته حتی ایام تعطیل
  • انجام مشاوره توسط کارشناسان آموزش دیده، متعهد، دلسوز و مسئولیت پذیر
  • اقساطی کردن هزینه ی عمل با دکتر دلخواه
  • دریافت نوبت ویزیت و عمل فوری
  • پشتیبانی رایگان و همه روزه تا 2 سال بعد از عمل
  • ارسال هدیه پس از عمل

همچنین بخوانید: عوارض عمل بینی

عوامل موثر بر هزینه عمل بینی

عوامل موثر بر هزینه عمل بینی در شیراز؛ مجموعه زیباکس

در این بخش عواملی که بر هزینه ی عمل بینی تاثیر گذارند بررسی می کنیم. 

1- هزینه دستمزد جراح بینی

هر جراح بر اساس تجربه، سابقه ی کاری و شهرتی که دارد، دستمزد متفاوتی دریافت می کند. همانطور که می شود حدس زد، دستمزد پزشک مهمترین عامل در تعیین هزینه ی کلی جراحی است و درصد بالایی از هزینه‌ عمل بینی در شیراز را تشکیل می‌دهد. برای اطلاع از دستمزد بهترین جراحان شیراز می توانید با زیباکس تماس بگیرید.

 

همچنین بخوانید: بهترین جراح بینی تهران

دستمزد بیشتر به معنای کیفیت بالاتر است؟

درست است که بسیاری از جراحان معروف معمولا هزینه های بالا به عنوان دستمزد دریافت می کنند. ولی باید بگویم دستمزد زیاد به هیچ وجه تضمین کننده ی کیفیت بالاتر نیست! شاید در اطرافیان خود افرادی را دیده باشید که برای عمل بینی هزینه ی بسیاری پرداخت کرده ولی از نتیجه راضی نبوده اند. از طرفی پزشکانی هم هستند که با دریافت هزینه های پایین تر، طرفداران فراوانی دارند و نتایج بسیار موفقی رقم می زنند. 

برای آشنایی با این جراحان کافی است با کارشناسان زیباکس ارتباط برقرار نمایید. 

2-فرم بینی

یکی از عواملی که بر هزینه ی جراحی تاثیر گذار است فرم بینی شماست. در واقع هزینه ی عمل برای بینی های گوشتی و استخوانی متفاوت است. برای مثال، جراحی بینی های گوشتی به نسبت استخوانی دشوارتر است و معمولا زمان بیشتری هم طول می‌کشد. به این دلیل که بینی گوشتی ساختار غضروفی و نرم دارد. و استخوان بندی این نوع بینی، نسبت به بینی استخوانی اندکی ضعیف‌تر بوده و ممکن است حتی به تقویت غضروف ها نیاز شود. بنابراین می‌توان انتظار داشت که عمل بینی گوشتی، به طور کلی نسبت به بینی استخوانی هزینه بیشتری هم داشته باشد.

 

3-سبک عمل انتخابی

طبیعتا هر  چه عمل جراحی دشوارتر و پیچیده تر باشد هزینه ی بیشتری هم به دنبال دارد. زیرا نیازمند مهارت بالاتر و صرف زمان بیشتری است. بنابراین می شود گفت معمولا هزینه ی جراحی بینی به سبک فانتزی و نیمه فانتزی از طبیعی بیشتر است. زیرا این سبک ها نسبت به نوع طبیعی دشوارتر هستند و به دقت و دانش بالاتری احتیاج دارند.

 

هزینه ی عمل بینی ترمیمی در شیراز

عمل بینی ترمیمی زمانی استفاده می شود که زیباجو پس از عمل اصلی به دلایل مختلف از فرم بینی و نتیجه ی نهایی راضی نباشد و احساس کند به عمل مجدد نیاز است. جراحی ترمیمی از عمل اصلی دشوارتر است و پیچیدگی بیشتری دارد. حتی در مواردی که سایز بینی خیلی کوچک شده نیاز به پیوند غضروف مشاهده می شود. به همین دلیل معمولا هزینه ی بیشتری نسبت به جراحی اولیه دارد. برای آشنایی با برترین جراحان بینی ترمیمی و هزینه ی دریافتی آنان روی دکمه ی زیر کلیک کرده و با کارشناسان ما ارتباط برقرار نمایید.

 

 

هزینه های جانبی عمل بینی در شیراز

هزینه های جانبی عمل بینی در شیراز؛ مجموعه زیباکس

در محاسبه ی مخارج کلی عمل باید هزینه های جانبی را هم در نظر گرفت. چرا که مجموع آن ها تبدیل به مبلغ قابل توجهی می شود و در هزینه ی کلی تاثیر گذار است. در ادامه به مواردی که به عنوان هزینه های جانبی باید مد نظر داشته باشید اشاره می کنیم. 

1- هزینه مشاوره قبل از عمل بینی

قبل از انجام جراحی، نوع بینی و شرایط شما باید توسط پزشک بررسی شود. همچنین ایشان باید در خصوص نوع بینی دلخواهتان و سبک عمل مناسب (طبیعی، نیمه فانتزی و فانتزی ) به شما مشاوره دهند. همان طور که گفتیم در صورت همراهی با زیباکس قبل از جراحی بینی از کارشناسان ما به صورت رایگان مشاوره دریافت خواهید کرد. ضمنا هزینه ی ویزیت پزشک نیز برای شما زیباجویان رایگان یا نیم بها خواهد بود. 

2- هزینه های بیهوشی و بیمارستان

هزینه های مربوط به بیمارستان یا کلینیک و هزینه های بیهوشی مخارج دیگری را به هزینه ی کلی عمل اضافه خواهد کرد.

3- آزمایشات قبل از عمل

انجام یک سری آزمایشات قبل از عمل بینی برای کم کردن عوارض و خطرات حین جراحی الزامی است. همچنین برخی زیباجویان ممکن است به دلیل شرایط خاص نیاز به مراقبت های ویژه از جمله استفاده از اکسیژن و کیسه ی خون داشته باشند. خوب است بدانید در صورت همراهی با زیباکس هزینه های آزمایشات عمل بینی در شیراز برای شما نیم بها خواهد بود. 

4- هزینه ی عکس آتلیه ای قبل ازجراحی بینی

بخشی از هزینه عمل بینی در شیراز مربوط به عکسبرداری هاست!!.عسکبرداری از بینی برای این که جراح بتواند موقعیت و ساختار بینی زیباجو را با جزئیات بررسی کند مورد نیاز است. این عکس ها به پزشک کمک می کنند ابعاد صورت و بینی زیباجو را آنالیز کرده و عمل را متناسب با جزئیات صورت او برنامه ریزی کند. عکس های آتلیه ای به صورت سی تی اسکن و در آتلیه های مخصوص عکاسی پزشکی تهیه می شوند. 

5- هزینه ی ویزیت پزشک بعد از جراحی

ویزیت پس از عمل را نیز جز هزینه های عمل بینی در شیراز بیاورید. پس از عمل بینی خصوصا در ماه اول نیاز است زیباجو چندین بار توسط پزشک معاینه شود. این ویزیت ها اغلب با هزینه همراهند و باید در مخارج کلی لحاظ شوند. باید بگوییم یکی از خدمات تیم زیباکس پشتیبانی رایگان تا 2 سال پس از عمل است. تیم پشتیبانی زیباکس پاسخ گوی تمامی سوالات شما خواهند بود و نکات مراقبتی پس از عمل را برای شما ارسال می کنند. 

6- هزینه ی چسب بینی و داروها

طبیعتا هزینه ی داروهای مصرفی و چسب مورد نیاز هم باید در مجموع هزینه ها محاسبه شوند. جالب است بدانیم پس از جراحی، به عنوان هدیه از طرف تیم زیباکس برای شما چسب ارسال خواهد شد. 

آیا جراحی بینی مشمول بیمه می شود؟

اگر تحت پوشش بیمه ی پایه هستید باید بدانید که تنها در صورت شکستگی بینی بیمه هزینه ها را پرداخت می کند. در خصوص بیمه ی تکمیلی هم باید بگوییم معمولا هزینه ی عمل های جراحی زیبایی که جنبه ی درمانی ندارند را متقبل نمی شوند. مگر این که که جراحی بینی برای سلامتی شما ضروری باشد. به عنوان مثال شکسته شدن استخوان بینی، تنگ شدن دهلیز بینی و بزرگ شدن مخروط داخل بینی به صورتی که برای شما ایجاد مشکلات تنفسی کند. 

همه چیز در خصوص هزینه ی عمل بینی در شیراز در این مقاله برای شما جمع آوری شده است. در این مقاله برترین جراحان بینی شیراز را معرفی کرده و هزینه ی عمل هر یک را بررسی کردیم. سپس برای شما توضیح دادیم چگونه بینی خود را به صورت اقساطی عمل کنید. با تشکر از این که تا انتهای مقاله با ما همراه بودید، لطفا نظرات خود را در بخش دیدگاه برای ما ثبت نمایید. همچنین اگر این مقاله برای شما مفید بود آن را برای دوستانتان ارسال کنید.

جستجو هوشمند جراح بینی

بهترین و مناسب‌ترین جراح‌زیبایی بینی خود را بیابید.

مشاوره جراحی زیبایی بینی

بهترین و مناسب‌ترین جراح‌زیبایی بینی خود را بیابید.

بیشتر بدانید

جهت دریافت مشاوره تلفنی فرم زیر را تکمیل نمایید.

نام شما
شماره تماس
توضیحات

تماس با مشاورین زیباکس