معرفی اصولی بهترین جراح بینی طبیعی در شیراز

بهترین جراح بینی طبیعی در شیراز را با زیباکس بشناس!

معمولا خیلی از افرادی که این سبک را برای عمل بینی خود انتخاب می کنند ترجیح می دهند نتیجه نهایی انقدر طبیعی باشد که کسی متوجه عملی بودن بینی آنها نشود! اما این امر مستلزم مهارت بسیار بالای پزشک انتخابی شماست! اگر می پرسید چطور می توان پزشکی با این تبحر پیدا کرد، برای رسیدن به پاسخ این سوال با ما همراه باشید.

نوبت دهی فوری ویزیت و عمل

امکان پرداخت اقساطی جراحی بینی

جراح بینی طبیعی در شیراز

همان طور که می دانید جراحان بسیاری در شیراز در زمینه عمل بینی به سبک طبیعی فعالیت می کنند. اما تشخیص اینکه از میان همه ی این پزشکان کدام یک می تواند نتیجه ای فوق العاده بدون هیچ گونه ایراد تنفسی برای شما رقم بزند بسیار دشوار است. در این بخش می توانید تعدادی از این جراحان حاذق را مشاهده کنید. برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص بهترین جراحان بینی به سبک طبیعی در شیراز و دریافت نوبت به صورت فوری از آنها می توانید با ما تماس بگیرید.

متخصص گوش، حلق و بینی

نمونه عمل
شیراز
بیشتر
پنهان

سبک عمل: طبیعی, نیمه فانتزی

پیشنهاد برای: بینی گوشتی, بینی استخوانی

هزینه جراحی: 40 تا 55 میلیون تومان

نمونه عمل دکتر مسیح طالع

متخصص جراحی دهان، فک و صورت

نمونه عمل
شیراز
بیشتر
پنهان

سبک عمل: طبیعی, نیمه فانتزی, فانتزی

پیشنهاد برای: بینی گوشتی, بینی استخوانی, ترمیم بینی

هزینه جراحی: 30 تا 40 میلیون تومان

نمونه عمل دکتر حمیدرضا کاظمی

متخصص جراحی عمومی و فوق تخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و سوختگی

نمونه عمل
شیراز
بیشتر
پنهان

سبک عمل: طبیعی, نیمه فانتزی, فانتزی

پیشنهاد برای: بینی گوشتی, بینی استخوانی, ترمیم بینی

هزینه جراحی: 30 تا 40 میلیون تومان

نمونه عمل دکتر غلامرضا معین

متخصص گوش، حلق و بینی

نمونه عمل
شیراز
بیشتر
پنهان

سبک عمل: طبیعی, نیمه فانتزی, فانتزی

پیشنهاد برای: بینی گوشتی, بینی استخوانی

هزینه جراحی: 30 تا 40 میلیون تومان

نمونه عمل دکتر لیلا اسدپور

بهترین جراح بینی خود را بیابید.

هزینه جراحی بینی طبیعی در شیراز

در مسیر انتخاب پزشک، یکی از مهمترین سوالاتی که برای ما پیش می آید هزینه جراحی است! اطلاع از از تعرفه جراحان مختلف به ما کمک می کند انتخاب سریعتر و راحت تری داشته باشیم.

دکتر مسیح طالع

40 تا 55 میلیون تومان

دکتر حمیدرضا کاظمی

30 تا 40 میلیون تومان

دکتر غلامرضا معین

30 تا 40 میلیون تومان

دکتر لیلا اسدپور

30 تا 40 میلیون تومان

عمل بینی طبیعی اقساطی در شیراز با زیباکس

همانطور که می دانید هزینه های عمل بینی دائما در حال افزایشند و اگر امروز موفق به انجام جراحی نشدید، فردا باید هزینه ی بیشتری برای اینکار صرف کنید. به همین دلیل بسیاری از زیباجویان هر روز از رسیدن به چهره ی دلخواهشان نا امیدتر می شوند. از این رو مجموعه زیباکس برای اولین بار در شیراز شرایطی بسیار ویژه برای شما زیباجویان در نظر گرفته است. شما می توانید به صورت اقساطی با شرایط بسیار راحت و به صورت فوری اقدام به عمل کنید.

اقساط عمل بینی با بهترین جراحان شیراز

نمونه عمل بینی طبیعی در شیراز

برای مشاهده ی نمونه کارهای جراحان مختلف نیازی نیست صفحات آنها را در فضای مجازی جستجو و پیگیری کنید. در این بخش می توانید نمونه کارهای تعدادی از بهترین جراحان بینی طبیعی در شیراز را مشاهده و بررسی نمایید.

متخصص گوش، حلق و بینی

متخصص جراحی دهان، فک و صورت

متخصص جراحی عمومی و فوق تخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و سوختگی

متخصص گوش، حلق و بینی

نظرسنجی بهترین جراحان بینی طبیعی در شیراز

برای کمک به شما زیباجویان در انتخاب بهترین پزشک عمل بینی طبیعی در شیراز، در این بخش نظرات افرادی که تجربه عمل با جراحان مختلف داشته اند را برای شما جمع آوری کرده ایم.

متخصص گوش، حلق و بینی

معصومه نظری

برای عمل بسیار راضی بودم، بدون درد، کبودی خیلی کم، به دیگران حتما توصیه میکنم.

فریبا امیدوار

واقعا با حوصله و کاربلد و با اعتماد به نفس هستن که حس اطمینان خاطر رو در وجود شما ایجاد میکنن.

فاطمه. ا

من به تازگي عمل كردم و خيلي عالي شدم، بدون درد و حتي كبودي، همونطور كه قبل از عمل هم برام توضيح دادن تامپون نداشتم كه همين عمل رو خيلي راحت كرد برام.

شراره

خیلی دکتر خوبی هستن. واقعا میشه گفت دکتر طالع بهترین جراح بینی شیراز هستن. خودم یک سال پیش و خواهرم سه ماه پیش عمل کردیم. هردو راضی هستیم.

نگار

هم کارشون خوبه هم خیلی خوش اخلاقن.

متخصص جراحی دهان، فک و صورت

ایلدا
5

بینی من حقیقتاً خوب شده. خیلی از عمل دکتر کاظمی راضی بودم.

دنیا
5

دکتر کاظمی خیلی کارشون خوبه. بینی من گوشتی بود و عالی شد واقعا انتظار این همه تغییر خوب رو نداشتم.

سروناز
5

من با یه بینی گوشتی داغون و نا امید رفتم پیششون عمل کردم و خوب شد. نگا نمیگم عالی شده ولی راضی ام خوب شده. من از کار دکتر کاظمی راضی بودم.

سمیرا
5

بینی من استخوانی بود و انتظار داشتم خوب شه و خوب شد. دست دکتر کاظمی درد نکنه.

تاج بانو
5

من و خواهرم جفتمون با دکتر کاظمی عمل کردیم و هردومون هم راضی هستیم.

متخصص جراحی عمومی و فوق تخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و سوختگی

مهین تاج پور

واقع دکتر معین دستمریزاد دارن. جراحی بینیشون عالیه و ظریفه.

علیرضا سوفی

دکتر خیلی با تجربه و کاربلد هستن. فرم بینی من طبیعی و مردونه شده و خیلی عالیه. اولش فکر میکردم نیمه فانتزی بهتره اما الان خوشحالم دکتر این مدل رو بهم پیشنهاد کرد.

ندا جوکار.0111

کار دکتر رو خیلی دوست دارم. ما چند نفر با هم توی یه دوره جراحی بینی داشتیم همه راضی هستیم.

متخصص گوش، حلق و بینی

علی پوربنائی

کار خانم دکتر واقعا عالیه. خیلی کاربلد و چیره دست هستند.فکر میکردم کمتر تغییر کنم اما خودمم با دیدن خودم غافلگیر شدم. ظریف و عالی

فاطمه شیدانژاد.000

از خانم دکتر خیلی ممنونم بینی من خیلی خوب شده هر کی میبینه تعریف میکنه.

جمیله ابوترابی

خیلی خانم مهربون و دوست داشتنی هستن خانم دکتر. دستشون درد نکنه بینی پسر منو عمل کرده

شیوه یافتن بهترین جراح بینی طبیعی در شیراز

پیدا کردن جراحان معروف، آسان و بدون دردسر است! اما آیا همه این جراحان معروف و شناخته شده می توانند نتیجه ی مورد نظرمان را برای ما رقم بزنند؟

مجموعه زیباکس به شما کمک می کند با توجه به فرم بینی، بودجه و شرایطی که دارید بهترین جراح مناسب خود را بیابید. تیم کارشناسان زیباکس با سبک جراحی و تخصص پزشکان مختلف آشنایی کامل دارند و به صورت حضوری و غیر حضوری در انتخاب جراح به شما مشاوره ارائه می دهند.

بهترین جراح بینی طبیعی در شیراز

هدف اغلب ما از انتخاب سبک طبیعی دست یابی به ظاهری بدون عیب و نقص است. چهره ای کاملا طبیعی به حدی که کسی حتی متوجه عمل بینی ما نشود! اما متاسفانه هر پزشکی مهارت کافی برای رقم زدن این نتیجه را ندارد. برای آشنایی با بهترین جراحان عمل بینی طبیعی در شیراز کافی است با ما همراه باشید.

بهترین جراح عمل بینی طبیعی در شیراز با زیباکس

کارشناسان ما به صورت تخصصی نتایج عمل بینی جراحان مختلف را آنالیز و بسته به شرایط شما بهترین و مناسبترین جراح را به شما معرفی می کنند. پزشکی که در عمل فرم بینی شما متخصص باشد و بتواند بهترین نتیجه را برای شما رقم بزند. برای دریافت این مشاوره تخصصی به صورت حضوری و غیر حضوری با ما ارتباط برقرار کنید.

انتخاب جراح برای عمل بینی طبیعی درشیراز

جراحان نامی زیادی در شهر شیراز وجود دارند که نامشان برایمان آشناست.  اما از بین همۀ آنها، قرار است با کدام مبنا و معیار پزشک خودمان را انتخاب کنیم؟ کدام جراح در عمل بینی طبیعی، بهترین است؟ اعتماد کردن به تخصص و مهارت پزشک و همچنین تضمین در نتیجۀ کار، مهمترین فاکتور عمل بینی طبیعی است.

در ادامه با یکدیگر مروری بر ویژگی های یک جراح خوب، برای عمل بینی طبیعی خواهیم داشت، سپس مناسب ترین و معتبرترین راه یافتن جراحان برتر عمل بینی طبیعی در شیراز را به شما خواهیم گفت. علاوه بر این، می‌توانید جراحان برتر عمل طبیعی بینی در شیراز را، با کمک کارشناسان حرفه ای ما در تیم زیباکس بشناسید.

اصول انتخاب بهترین جراح بینی طبیعی در شیراز

 برای شناخت و انتخاب جراح مناسب عمل بینی طبیعی، صرفا رفتن به سراغ فضای تبلیغاتی و سانسور شدۀ اینستاگرام و سایت و… به ما کمکی نمی‌کند. از سوی دیگر پرس و جو از دیگران در مورد معرفی جراح بینی طبیعی در شیراز، بخشی از شناخت پزشک خوب است و نیاز به اطلاعات دقیق تر و کامل تری دارد. تجربۀ دوست یا آشنا از عمل بینی با پزشکی خاص نیز، نمی‌تواند نتیجۀ عمل ما را تضمین کند، چرا که نوع و میزان ایرادات بینی در هر فرد متفاوت است و نتیجۀ عمل بینی هم، با توجه به شرایط، متفاوت خواهد بود. قبل از انتخاب جراح، بهتر است «انواع روش عمل بینی» و ویژگی های سبک طبیعی را به خوبی بشناسید تا بدانید باید به دنبال کدام جراح و با کدام تخصص بگردید. در این زمینه مقالۀ «عمل بینی طبیعی» اطلاعات دقیق و کاملی در اختیارتان قرار می‌دهد.

در ادامه سه مرحله اصلی شناخت و رسیدن به بهترین جراح عمل بینی طبیعی در شیراز را مرور می‌کنیم.

قدم اول: شناخت جراحانی که به سبک طبیعی عمل بینی انجام می‌دهند

برای شناخت درست جراحان این سبک، باید آمار و اطلاعات دقیقی از تمام جراحان بینی در شیراز، همچنین جراحان موفق در سبک طبیعی عمل بینی داشته باشیم. به طور کلی، این اطلاعات لازم، برای شناخت جراحان عمل طبیعی در شیراز، شامل رزومه دقیق علمی و تحصیلی پزشک، پیشینه و سابقۀ کاری و میزان مهارت و درصد جراحی به سبک طبیعی، نسبت به دو سبک فانتزی و نیمه فانتزی است. ایاین شناخت و آمار تخصصی را، نمی‌شود به آسانی به دست آورد. چرا که موثق بودن و اعتبار اطلاعات بسیار مهم است. البته این کار محال نیست، زیرا مجموعه ها و افرادی وجود دارند که مانند مشاورین مجموعه زیباکس می‌توانند به صورت تخصصی و معتبر، اطلاعات دقیقی را در اختیار شما قرار دهند. البته شناخت جراحان عمل بینی طبیعی، فقط بخشی از مسیر است. موارد مهمی که در ادامه آمده است، انتخاب جراح مناسب را کامل می‌کند.

قدم دوم: تهیه آمار کامل از زیباجو‌ها و میزان رضایتشون

نکتۀ مهم بعدی، بازخوردی ست که باید در مورد پزشک و کیفیت جراحی از سوی زیباجویان  مورد بررسی قرار بگیرد. نظر و میزان رضایت زیباجویان یک پزشک است که کیفیت کار او را مشخص می‌کند. قاعدتا شما، به تمام یا اکثر زیباجویان یک پزشک دسترسی ندارید تا بتوانید آمار دقیقی از میزان رضایت آنها داشته باشید. توضیحات و نظر معدودی از افراد، پزشک را معرفی نمی‌کند. اما مجموعه های مشاوره و خدمات عمل بینی مانند مجموعه زیباکس، کیفیت کار پزشک و وضعیت رضایت تک تک زیباجویان یک جراح را رصد می‌کنند و تا دو سال پس از عمل بینی، وضعیت بینی را زیر نظر دارند. سپس با توجه به آمار و ارقام کلی، آمار و اطلاعات دقیق و معتبری به دست می‌آورند. شاید دیدن عکس قبل و بعد زیباجویان برای شما مفید باشد، اما مجموعۀ زیباکس، در حقیقت، وضعیت قبل و بعد عمل بینی هر زیباجو را به طور دقیق دنبال می‌کند. رضایت زیباجویان در دو دستۀ کلی بررسی می‌شود. وضعیت ظاهری بینی و کیفیت تنفس و سلامت.

میزان رضایت ظاهری از جراحی

بینی طبیعی، باید مطابق با استانداردهای تعریف شدۀ این سبک از جراحی باشد. یعنی همزمان با تناسب داشتن بینی نسبت به اندازۀ صورت و اجزای چهره، بینی باید زاویۀ تقریبی نود درجه داشته باشد و هیچ ایرادی در تقارن، قسمت نوک بینی، تیغۀ میانی و پره ها دیده نشود. چه از زاویۀ نیمرخ و چه از روبه رو، بینی باید بی نقص و زیبا باشد و و مطابق با خواسته و سلیقۀ زیبا جو جراحی شده باشد.

میزان رضایت از تنفس پس از جراحی

در کنار جنبۀ زیبایی عمل بینی به سبک طبیعی، مهمترین هدف جراحی، بی نقص بودن سلامت و تنفس بینی است. عمل بینی باید این تضمین را داشته باشد که پس از جراحی هیچ گونه مشکل تنفسی برای زیبا جو به وجود نیاورد. وضعیت تنفسی بیمار تا زمانی که بینی به بهبودی کامل و شکل نهایی برسد،  باید همچنان پس از عمل، مورد بررسی و توجه باشد تا کیفیت کار پزشک تضمین شود.

قدم سوم: شناخت اخلاق کاری دکتر

یک پزشک خوب، در کنار اخلاق و برخورد شایسته، باید در حرفۀ خود نیز وجدان کاری داشته باشد و کیفیت کار و رضایت زیباجو، برایش در اولویت قرار بگیرد. شاید تعریف دیگر اخلاق کاری، همان انصاف و واقع بینی جراح است. جراح باید به میزان تخصص و مهارت خود در عمل بینی طبیعی ادعا داشته باشد و در کار خود بزرگ نمایی غیر واقعی نکند، هزینۀ عمل بینی طبیعی در شیراز را منصفانه و نزدیک به تعرفه های اصلی در نظر بگیرد و اگر از پس روشی خاص از جراحی برنمی‌آید، نسبت به خود انتقاد پذیر باشد.

یک جراح خوب و حرفه ای، ایرادات کار خود را میشناسد و با بیمار کاملا صادق است. کم کاری، عدم تخصص و صداقت، نپذیرفتن اشتباه و ایرادات، در نظر گرفتن هزینه های غیرواقعی و گزاف و نداشتن شفافیت کافی در کار و توضیحات، از وجدان حرفه ای به دور است. درستکاری و انصاف، مهمترین اصل اخلاق حرفه ای می‌باشد.     

زیباکس چطور در این مسیر همراه شماست؟

زیباکس یک مجموعه مشاوره و خدمات عمل زیبایی و درمانی بینی است که با سالها تجربۀ درخشان، بانک اطلاعاتی بسیار دقیق و معتبری در ارتباط با شناخت جراحان عمل بینی طبیعی در شیراز دارد. این مجموعه:

 1. بهترین و متخصص ترین جراحان بینی به سبک عمل طبیعی در شیراز را به شناسایی می‌کند.
 2. آمار مستمر، واقعی و معتبری را از میزان رضایت زیباجویان، پس از عمل بینی ارائه می‌دهد.
 3. اخلاق کاری و حرفه ای هر جراح را به طور دقیق رصد و جراحان اخلاق مدار را معرفی می‌کند.
 

جدیدترین آپدیت هزینه عمل بینی به سبک طبیعی در شیراز (۱۴۰۳)

هزینه های عمل بینی طبیعی در شیراز در حال حاضر و به طور میانگین، بین 35 تا 50 میلیون تومان است. این هزینه، با توجه به عوامل تاثیرگذار، همیشه در حال نوسان و تغییر است. بنابراین، بهتر است برای رفتن به سراغ عمل بینی طبیعی و اطلاع از هزینه های آن در شیراز، اطلاعات به روز شده و موثق را دنبال کنید. برای تعیین حدود هزینه نیز، لازم است فاکتورهای تعیین کنندۀ قیمت را به خوبی بشناسید تا ازهزینه و قیمت کلی عمل بینی طبیعی شیراز، مطلع شوید. در ادامه همه چیز را در مورد هزینۀ عمل بینی طبیعی در شیراز خواهید دانست.

قبل از جستجو هزینه، مطمئن هستی چه سبک بینی برای عمل مناسب تو هست؟

برای دانستن هزینۀ عمل بینی، چند فاکتور اصلی وجود دارد که لازم است حتما از آنها اطلاع داشته باشید تا به هزینۀ نسبی عمل بینی خودتان برسید. یکی از فاکتورهای مهم، انتخاب نوع و روش جراحی است. چراکه هزینۀ هر نوع عمل، با یکدیگر متفاوت است. برای شناخت کامل انواع روش های جراحی بینی، خواندن مقالۀ «انواع عمل بینی»، به شما اطلاعات کامل و کافی خواهد داد. جدول زیر به طور کلی ویژگی های سه روش اصلی عمل بینی را با یکدیگر مقایسه می‌کند.

مقایسۀ انواع عمل بینی

عمل باز

عمل بسته

عمل پریزرویشن

دوره نقاهت

طولانی

کوتاه

کوتاه

میزان جراحت و برش

زیاد

کم-تاکید در بخش فوقانی بینی

کم- تاکید در بخش تحتانی بینی

میزان تغییرات

قابلیت تغییر در کل ساختمان بینی

رفع ایرادات جزئی تر

رفع ایرادات جزئی تر

طرفداران

زیاد

متوسط

متوسط

مناسب برای کدام نوع بینی

گوشتی- بسیار گوشتی- استخوانی- غضروفی

استخوانی و نیمه گوشتی

استخوانی و نیمه گوشتی

مناسب برای کدام سبک از عمل

طبیعی- نیمه فانتزی- فانتزی

بیشتر طبیعی- در مواردی نیمه فانتزی

بیشتر طبیعی- در مواردی نیمه فانتزی

روند جراحی

تغییر عمیق و کلی در کل ساختمان بینی

تغییر در قسمت فوقانی و روی استخوان- درون بینی

تغییر در قسمت تحتانی و زیر استخوان-درون بینی

تضمین نتیجه

عالی

خوب

خوب

در ادامه هر سه روش جراحی بینی را به اختصار شرح می‌دهیم.

عمل بینی به روش باز:

رفع ایراد، اصلاح و تغییرات در این روش، بسیار گسترده و چشمگیر است، چرا که در روش جراحی باز، ساختمان بینی به طور کامل باز می‎‌شود. در این حالت، پزشک تسلط کامل چشمی و دسترسی صد در صدی به ساختمان بینی دارد و رفع هر نوع ایراد بزرگ و تغییری در سه سبک طبیعی، فانتزی و نیمه فانتزی امکان پذیر است. نتیجۀ عمل باز تضمین شده تر و تغییرات آن چشمگیر تر است. برای آشنایی با جزئیات عمل بینی به روش باز، می‌توانید مروری بر مقالۀ «عمل باز بینی» داشته باشید.

عمل بینی به روش بسته:

عمل بستۀ بینی، جراحت و برش های لازم را از بیرون بینی حذف می‌کند و در آن، تمام تغییرات و برش ها، در درون بینی انجام می‌شود. در این روش تغییرات اندک تر و جراحت و برش‌ها نسبت به عمل باز کمتر است و افرادی که می‌خواهند بینی خود را به سبک طبیعی جراحی کنند، به سراغ آن می‌روند. تغییرات در عمل بینی به روش بسته، در قسمت فوقانی استخوان بینی است.

خواندن مقالۀ «عمل بینی بسته» به شما کمک می‌کند که این روش از جراحی را به طور دقیق و کامل بشناسید.

عمل بینی به روش پریزرویشن:

عمل پریزرویشن یک روش مدرن است که به روش بسته شباهت دارد. با این تفاوت که، تغییرات ساختمان بینی در این روش، در بخش زیرین استخوان بینی صورت می‌گیرد. تغییرات در این روش جزئی هستند و هدف اصلی آن، حفظ ساختار طبیعی، با کمترین میزان دستکاری در بینی است.

برای شناخت کامل و بررسی جزئیات روش پریزرویشن در عمل بینی، مقالۀ «عمل پریزرویشن بینی» می‌تواند به تمام سوالات شما پاسخ دهد.

برای مشاوره و شناخت سبک درست و مناسب جراحی بینی، می‌توانید از مشاوران حرفه‌ای تیم خوش سابقۀ زیباکس کمک بگیرید.

دوست داری بدونی کدوم سبک عمل برای تو مناسب هست؟

دکمه- ارجاع به مشاوره

هزینه عمل بینی به سبک طبیعی در شیراز به چه مواردی تقسیم می‌شود؟

فاکتور های اصلی تعیین کنندۀ هزینۀ عمل بینی طبیعی در شیراز، به این شرح است:

 • نوع بینی: بینی های استخوانی و گوشتی، روش عمل یکسانی ندارند. نوع وسایز بینی، ضخامت پوست و زنانه یا مردانه بودن بینی، در تعیین هزینۀ جراحی تاثیر دارد.
 • میزان ایرادات بینی: هر چه ایرادات بینی بیشتر، جدی تر و عمیق تر باشد، عمل بینی را پیچیده تر و طولانی تر می‌کند و جراح، با توجه به پیچیدگی عمل، برای هر فرد، هزینۀ متفاوتی را برای دستمزد در نظر می‌گیرد.
 • نوع عمل: جراحی های ترمیمی بینی، نسبت به عمل زیبایی بینی، تقریبا هزینه‌ای دو برابر دارند. جراحی های ترمیمی بینی، بسیار دشوارتر، پرریسک تر و طولانی تر از عمل های زیبایی بینی هستند.
 • انتخاب روش عمل: با توجه به ظرفیت بینی شما برای تغییر، عمل بینی شما در شیراز می‌تواند به سه روش طبیعی، فانتزی و نیمه فانتزی باشد. هزینۀ روش طبیعی، اغلب مناسب تر از سایر روش ها است.
 • دستمزد جراح: دستمزد پزشک، بخش عمدۀ هزینۀ عمل بینی شماست. هر جراح، با توجه به سابقۀ کاری، میزان تخصص و مهارت، اعتبار و شهرت و نظر شخصی، هزینه ای مشخص به عنوان دستمزد در نظر می‌گیرد. بهتر است جراحان برتر و متخصص را، با هر قیمت کم یا زیادی به خوبی بشناسید. قیمت دستمزد جراح، کیفیت کار را تضمین نمی‌کند. به دنبال یک جراح خوب، با قیمت مناسب باشید.
 • هزینۀ اتاق عمل، بیمارستان و بیهوشی: بخشی از هزینه های عمل به اتاق عمل جراحی بینی، پزشک بیهوشی و هزینه های بیمارستان تعلق می‌گیرد. که به طور کلی شامل یک پنجم هزینۀ کل می‌شود.
 • هزینه های جانبی: هزینۀ عکس برداری، آزمایشات، داروها، ویزیت و معاینات، پانسمان و چسب و…بخشی از هزینه های عمل بینی طبیعی شما در شیراز خواهد بود.
 • نوسانات قیمت روز جامعه: هزینه های کلی روز جامعه، تاثیر مستقیمی بر هزینۀ عمل بینی طبیعی در شیراز دارد. برای مثال، تعرفۀ سالیانۀ هزینۀ بیمارستان، نرخ داروها و…اغلب در حال افزایش هستند.

برای آشنایی بهتر با عمل بینی طبیعی در شیراز و هزینه های عمل، توصیه می‌کنیم نگاهی به مقالۀ«عمل بینی در شیراز» داشته باشید.

تفاوت هزینه عمل بینی با سبک‌ها و روش‌های مختلف در چیست؟

روش ها و تکنیک های عمل بینی در سه سبک فانتزی، نیمه فانتزی و طبیعی، با یکدیگر متفاوت هستند. با توجه به نوع جراحی باز، بسته و پریزرویشن و همچنین انتخاب سبک جراحی،  پیچیدگی عمل، متدهای به کار برده، مدت زمان عمل، ویژگی ها، زاویه ها و استانداردهای هر یک از روش ها، کار را برای جراح متفاوت می‌کند. بنابراین بسته به سختی کار در هر روش، هزینۀ عمل نیز متفاوت خواهد بود.

هزینه عمل بینی طبیعی زنانه و مردانه چه تفاوت‌هایی دارد؟

چهرۀ زنانه و مردانه تفاوت های زیادی با یکدیگر دارند که در عمل طبیعی بینی باید به تمام آنها توجه ویژه ای شود.

صورت های مردانه اصولا پهن تر هستند و استخوان بندی درشت تری دارند. علاوه بر این، پوست بینی آقایان اغلب ضخیم تر است. این موارد فاکتورهای مهمی هستند که در سختی و مدت زمان جراحی اثر دارند. از سوی دیگر چهره های زنانه ظریف تر و استخوان بندی صورتشان کوچک تر است. به همین دلیل، جراحی بینی طبیعی زنانه و مردانه در هزینه و قیمت عمل، متفاوت هستند.

تاثیر بینی قبل از عمل بر هزینه عمل بینی در سبک طبیعی درشیراز

اینکه فرم و نوع بینی شما چگونه است، مشخص می‌کند که جراحی شما به چه صورت پیش برود و پزشک باید دقیقا چه تغییراتی ایجاد کند. بینی های گوشتی اندکی دشواری بیشتری نسبت به بینی های استخوانی دارند اما استثناء هایی نیز وجود دارد. بینی های گوشتی غضروف ضعیفی دارند و علاوه بر پوست ضخیم، حجم زیاد بافت گوشتی، عمل را برای جراح، دشوار می‌کند. برای شناخت ویژگی های دقیق بینی گوشتی، مقالۀ «بینی گوشتی» اطلاعات مفیدی را در اختیارتان قرار می‌دهد.

در ارتباط با بینی های استخوانی نیز، ممکن است پوست زیادی نازک و حساس باشد و یا قوز و انحراف زیاد بینی، سختی جراحی را دو چندان کند. شناخت کامل ویژگی های بینی استخوانی و نوع ایرادات آنها برای عمل را می‌توانید در مقالۀ «بینی استخوانی» جست و جو کنید.

بینی من گوشتی است یا استخوانی؟

اگر می‌خواهید از وضعیت دقیق بینی خود مطلع شوید و نوع و میزان استخوانی یا گوشتی بودن آن را بدانید، خواندن مقالۀ «بینی گوشتی یا استخوانی» به شما کمک می‌کند. علاوه بر این، تیم متخصص و حرفه ای ما در مجموعۀ زیباکس، به صورت حضوری و غیر حضوری شما را راهنمایی خواهند کرد. دکمۀ زیر شما را به مجموعۀ زیباکس متصل می‌کند.

دکمه- بنر

مشاوره و آنالیز کامل بینی استخوانی و گوشتی

اقساط زیباکس در مورد هزینه‌های عمل بینی طبیعی در شیراز

برای بسیاری از افراد، مانع اصلی عمل بینی، هزینۀ آن است. هزینۀ به نسبت سنگین عمل بینی از یک سو و افزایش قیمت و تعرفه های آن با گذر زمان از سوی دیگر، هر روز مشکل هزینه را بزرگتر می‌کند. اما نگران این موضوع نباشید، مجموعۀ زیباکس با چندین سال سابقه درخشان در حوزۀ جراحی بینی، شرایط پرداخت اقساطی را برای شما عزیزان فراهم کرده است. تقسیم شدن هزینه و پرداخت آن در چند مرحله، مشکل مالی هزینۀ عمل بینی را کاملا حل کرده است.

هزینۀ عمل بینی طبیعی در شیراز در چند خط...

هزینۀ عمل بینی طبیعی در شیراز برای هر فرد متفاوت است و از 35 میلیون تومان شروع می‌شود. این هزینه به نوع گوشتی یا استخوانی بودن بینی، انتخاب سبک جراحی فانتزی، نیمه فانتزی و طبیعی، نظر جراح در مورد دستمزد و هزینه های جانبی و بیمارستان بستگی دارد. بنابر این پس از انتخاب جراح و سبک عمل، پزشک با توجه به نوع و میزان ایرادات بینی شما، هزینۀ نهایی را اعلام خواهد کرد.

ویژگی های عمل بینی طبیعی در شیراز

در عمل بینی به این سبک همانطور که از اسمش پیداست هدف، رفع ایرادات و نواقص بینی در عین حفظ حالت طبیعی چهره است. در سبک طبیعی از اعمال تغییرات شدید و چشمگیر روی بینی اجتناب شده و اندازه ی بینی در حدی کاهش پیدا می کند که تناسب با سایر اعضای چهره رعایت شود. نوک بینی تنها در حد رفع افتادگی بالا برده می شود و تیغه بینی صاف و بدون قوس می باشد.

عمل بینی طبیعی و بینی استخوانی

آیا عمل به سبک طبیعی برای بینی های استخوانی مناسب است؟ برای پاسخ به این سوال ابتدا باید با ویژگی های بینی های استخوانی بیشتر آشنا شویم. این فرم بینی ها دارای ساختار غضروفی-استخوانی قوی و پوست نازک می باشند. این خصوصیات به جراح اجازه می دهد حین عمل تغییرات مورد نیاز را به راحتی و بدون نیاز به پیوند غضروف روی بینی اعمال کند. بنابراین می توان گفت فرم بینی استخوانی یک کاندیدای ایده آل برای جراحی به سبک طبیعی بوده و نتیجه ای بسیار رضایت بخش به همراه خواهد داشت.

دماغ گوشتی و عمل بینی طبیعی

بینی های گوشتی به نسبت فرم استخوانی نرم تر و انعطاف پذیرتر هستند. در واقع یکی از مهمترین مشخصه های بینی های گوشتی ساختار غضروفی ضعیف است. پوست ضخیم، غدد چربی فعال زیر پوست و نوک بینی گرد از دیگر مشخصه های این فرم بینی هاست. بینی های گوشتی به دلیل این خصوصیات، امکان تغییرات گسترده را به جراح نمی دهند. بنابراین باید سبکی را انتخاب کنیم که نیاز به تغییرات شدید و چشمگیر نداشته و بیشتر روی رفع ایرادات تاکید داشته باشد. از این رو عمل بینی طبیعی بهترین و مناسب ترین سبک برای بینی های گوشتی می باشد.

عمل بینی به سبک طبیعی برای چه افرادی مناسب است؟

از آن جایی که در عمل بینی به سبک طبیعی تغییرات چندانی روی بینی اعمال نمی شود، بیشتر برای افرادی مناسب است که به دنبال رفع ایرادات ظاهری و تنفسی هستند. و تمایل دارند ظاهر طبیعی بینی خود را حفظ کنند. بنابراین اگر به دنبال تغییرات شدید از جمله قوس بینی زیاد یا نوک بینی سربالا هستید این سبک مناسب شما نیست.

عمل بینی طبیعی بهتر است یا نیمه فانتزی؟

اگر طرفدار ظاهر صاف و بدون قوس بینی های طبیعی نیستید ولی در عین حال تمایل دارید چهره شما حالتی مصنوعی و عروسکی پیدا نکند، سبک نیمه فانتزی بیشتر مناسب شماست. اما اگر دوست دارید کسی متوجه عملی بودن بینی شما نشود بهتر است سبک طبیعی را انتخاب کنید.

عوارض و خطرات عمل بینی به سبک طبیعی

عمل بینی همانند سایر عمل های جراحی ممکن است با عوارض و خطراتی همراه باشد. شدت این عوارض می تواند برای هر فرد با توجه به شرایط بدنی و رعایت دستورالعمل های مراقبتی پزشک متفاوت باشد. در ادامه تعدادی از این عوارض را بررسی می کنیم.

خونریزی بعد از عمل بینی طبیعی

خونریزی ممکن است پس از عمل بینی رخ دهد که معمولاً در چند روز اول پس از جراحی اتفاق می‌افتد. اگر خونریزی شدید یا طولانی مدت بود، باید به پزشک مراجعه کنید.

عفونت پس از عمل بینی طبیعی

عفونت ممکن است در محل برش بینی رخ دهد که باعث تورم، درد و قرمزی می‌شود. در صورت بروز علائم عفونت، فورا به پزشک مراجعه کنید.

تحریک و التهاب پس از عمل بینی طبیعی

بعضی از زیباجویان ممکن است به دلیل حساسیت به مواد استفاده شده در عمل بینی، با تحریک و التهاب مواجه شوند.

درد بعد از جراحی بینی طبیعی

درد و ناراحتی پس از عمل بینی به سبک طبیعی معمول است که با مصرف داروهای تجویز شده توسط پزشک تسکین می‌یابد.

احتمال نیاز به عمل دوباره

در صورت انتخاب جراح ناوارد نتایج عمل بینی ممکن است رضایت زیباجو را به همراه نداشته و نیاز به عمل دوباره وجود داشته باشد.

 

باید اضافه کنیم در صورت انتخاب پزشکی ماهر و با تجربه برای عمل بینی به سبک طبیعی در شیراز، طبیعتا عوارض پس از عمل به میزان چشمگیری کاهش پیدا کرده و دوران نقاهت کوتاهتری خواهید داشت. شما می توانید برای آشنایی با برترین جراحان عمل بینی طبیعی در شیراز با ما تماس بگیرید.

دوران نقاهت و مراقبت های عمل بینی طبیعی در شیراز

رعایت نکات مراقبتی و دستورالعمل های پزشک بعد از عمل بینی در نتیجه نهایی اهمیت بسیار زیادی دارد. توجه به این موارد به ما کمک می کند عوارض بسیار کمتری تجربه کرده و سریعتر به بهبودی کامل دست پیدا کنیم. این مراقبت ها شامل موارد زیر می‌شوند:

استراحت بعد از عمل بینی طبیعی

بعد از عمل بینی، استراحت کافی برای بهبود سریعتر و پیشگیری از خطرات جانبی بسیار مهم است.

مصرف داروهای تجویزی پزشک

 جراح شما ممکن است داروهای ضد التهاب، مسکن، آنتی بیوتیک و … را تجویز کند که باید به دقت و با توجه به دستور پزشک مصرف شوند.

استفاده صحیح از چسب بینی

استفاده از چسب بینی به صورت صحیح در فرم گرفتن بینی و کاهش تورم پس از عمل تاثیر بسزایی دارد.

جلوگیری از فشار و ضربه به بینی

پس از عمل بینی باید توجه داشته باشید که از فعالیت های فیزیکی سنگین و وارد شدن ضربه به بینی خودداری نمایید تا از خطر آسیب دیدگی بینی جلوگیری کنید.

مراجعه به پزشک

در صورت بروز هر گونه علامت غیرطبیعی یا عفونت، باید به سرعت به پزشک مراجعه کنید.

اجتناب از مواد غذایی منجر به التهاب

 بعد از عمل بینی، بهتر است از مصرف مواد غذایی منجر به التهاب مانند غذاهای چرب، فست فود، شکلات و غذاهای حاوی ادویه و تند پرهیز کنید.

جستجو هوشمند جراح بینی

بهترین و مناسب‌ترین جراح‌زیبایی بینی خود را بیابید.

مشاوره جراحی زیبایی بینی

بهترین و مناسب‌ترین جراح‌زیبایی بینی خود را بیابید.

بیشتر بدانید

جهت دریافت مشاوره تلفنی فرم زیر را تکمیل نمایید.

نام شما
شماره تماس
توضیحات

تماس با مشاورین زیباکس