عمل بینی اقساطی در تمام شهرهای ایران | فقط با یک سفته + تخفیف (سال1401)

بهترین جراح لیفت صورت در تهران چه ویژگی هایی باید داشته باشد

آیا دوست دارید بدانید عمل قسطی بینی به چه صورت است؟ خیلی از افراد از وجود چنین شرایطی اطلاع ندارند و نگران پرداخت هزینه عمل‌شان هستند، خیلی‌ها نیز به‌دلیل عدم توانایی در پرداخت این مبلغ، کلا از عمل کردن منصرف می‌شوند!

اگر شما نیز از این دسته هستید اصلا نگران نباشید، یک خبر خوب برای شما دارم! شما می‌توانید در مجموعه زیباکس به‌صورت قسطی بینی خود را نزد بهترین و ماهرترین پزشکان، در هر شهر عمل کنید!. توقع دارم حدس بزنید که شرایط اقساط مجموعه زیباکس، مانند دیگر خدماتش بسیار هیجان انگیز باشد. بدون ضامن، فقط با سفته، تا سقف 50میلیون، آن هم با سود بانکی!! در تمام شهرهای ایران!!! هیجان انگیز نیست؟؟

 اگر دوست دارید در این زمینه اطلاعات بیشتری کسب کنید این مقاله کامل زیباکس را کامل مطالعه کنید.

توضیح کلی درمورد وام برای عمل بینی:

شرایط عمل بینی اقساطی

ضمانت

سفته یا چک

میزان سود

23% بانکی

سقف وام عمل بینی

70 میلیون تومان

مدت زمان پرداخت

12 ماه

شهرهای قابل پوشش

تمام شهرهای ایران

هزینه عمل بینی قسطی چقدر است؟

قطعا یکی از عوامل بسیار مهم در عمل بینی برای هر شخص هزینه آن است؛ به همین دلیل خیلی از افراد تصمیم به انجام عمل بینی اقساطی می‌گیرند!

توصیه می‌کنم از همان ابتدا پزشک ماهر و حرفه‌ای انتخاب کنید و نگران هزینه آن نباشید؛ زیرا امکان قسط‌بندی هزینه‌های عمل بینی نیز وجود دارد! برای آگاهی از شرایط اقساط روی دکمه ارتباط با مشاورین زیباکس کلیک کنید و یا با شماره 02174391900 در تماس باشید.

شاید دوست داشته باشید بدانید اصلا هزینه‌های پرداختی شما در عمل بینی برای چیست و صرف چه چیزهایی می‌شود؟

چه دکتر هایی بصورت اقساطی جراحی بینی انجام میدهند؟
نمونه عمل بینی اقساطی با مجموعه زیباکس

آشنایی با هزینه‌های‌ عمل بینی قسطی

 این هزینه‌ها دو دسته هستند: 1. هزینه‌هایی که باید قبل از عمل پرداخت کنید و 2. هزینه‌های پرداختی بعد از عمل. در قسمت زیر با همه این موارد آشنا می‌شوید.

1.هزینه‌های پرداختی قبل عمل بینی اقساطی

این بخش شامل تمام هزینه‌های پرداختی شما قبل از انجام عمل بینی (مثل ویزیت دکتر) است که در قسمت زیر آن‌ها را می‌بینید.

1.پرداخت هزینه برای عکاسی و آزمایش‌های قبل از عمل بینی

حتما می‌دانید که قبل از جراحی بینی شما باید تعدادی آزمایش انجام دهید تا علاوه بر اطمینان از سلامت عمومی بدن‌تان، پزشک بتواند ساختار داخلی بینی‌تان را دقیق معاینه کند و مشکلات تنفسی یا شکستگی‌ها را تشخیص دهد!

این آزمایش‌ها شامل سی‌تی‌اسکن، آزمایش خون و عکس‌برداری هستند و مسلما هر کدام هزینه‌های جدایی دارند. البته اگر هدف ما از عمل بینی فقط درمان باشد، بیمه این هزینه‌ها را پرداخت می‌کند.

البته اگر از بابت این هزینه‌ها نگرانی دارید، زیباکس دغدغه شما را برطرف می‌کند؛ بیماران زیباکس می‌توانند از تخفیفات خوبی در آزمایشات و همچنین عکس‌برداری‌ها برخوردار شوند! در صورتی که از طریق مجموعه دکتریاب برای عمل اقدام نمایید می‌توانید از هزینه ویزیت نیم‌بها، آزمایشگاه و …. برخوردار شوید. برای ارتباط با مجموعه زیباکس و استفاده از این خدمات فوق‌العاده روی دکمه زیر کلیک کنید.

دکتر عمل بینی اقساطی

2. دستمزد جراح بینی موردنظرتان

بیشترین هزینه را شما باید برای دستمزد پزشک موردنظرتان پرداخت کنید. البته دستمزد پزشکان مختلف با هم فرق می‌کنند. در واقع هزینه عمل بینی‌های گوشتی، ترمیمی (بینی‌هایی که یک یا چند بار در گذشته عمل شده‌اند) و بینی‌های مشکل دار (مثل شکستگی، انحراف و … ) بیشتر است.

یکی دیگر از مواردی که باید به آن توجه کنید بیشتر بودن هزینه عمل ترمیمی بینی نسبت به عمل اولیه است! زیرا در این نوع عمل جراح باید ایرادات به‌جامانده از عمل قبلی (مشکلات ظاهری و عملکردی) را برطرف کند!

در حالت عادی شما باید هزینه دستمزد جراح و بیمارستان را قبل از انجام عمل به‌صورت کامل بپردازید؛ این دو بخش‌های عمده هزینه عمل را تشکیل می‌دهند اما زیباکس با فراهم کردن شرایط اقساطی این نگرانی شما را حل می‌کند.

3. هزینه کلینیک یا بیمارستان

بعد از دستمزد جراح، بیشتر پول شما به‌دلیل استفاده از تجهیزات و امکانات، ‌صرف هزینه کلینیک یا بیمارستان می‌شود. البته این هزینه در شهرهای بزرگ نسبت به شهرهای کوچک بیشتر است!

باید بدانید انتخاب بیمارستان همیشه هم بر عهده خودتان نیست و در بیشتر مواقع به بیمارستان یا کلینیک محل کار دکترتان بستگی دارد.

4. میزان سختی و پیچیدگی عمل بینی

عمل بینی در هر شخص متفاوت است و بر اساس مشکل و سلیقه شخص انجام می‌شود؛ به همین دلیل باتوجه‌به پیچیدگی عمل، هزینه هم به همان نسبت افزایش می‌یابد! مثلا گاهی اوقات در حین عمل، بعضی از بافت‌های غضروفی نیاز به تقویت دارند و همین موضوع خود باعث افزایش هزینه عمل بینی در تهران می‌شود.

5. هزینه بیهوشی در اتاق عمل

عمل بینی جراحی سختی است و به همین دلیل نیاز به بیهوشی دارد تا دردی حس نکنید! البته در بعضی موارد نیز پزشک داروی بیهوشی را تجویز نمی‌کند و با استفاده از بی‌حسی موضعی جراحی را انجام می‌دهد.

استفاده درست و به‌اندازه از داروهای بیهوشی برای حفظ سلامت شما و همچنین انجام عملی بدون درد، از وظایف متخصصین بیهوشی است و قطعا بخشی از هزینه‌های پرداختی شما برای این مورد در نظر گرفته می‌شود.

جراحی بینی اقساطی
نمونه عمل بینی قسطی با زیباکس

6. هزینه اتاق عمل و تجهیزات

عمل بینی شما باید در یک بیمارستان یا کلینیک بسیار مجهز و به‌روز انجام شود و بخشی از هزینه‌های پرداختی نیز صرف مواردی مثل اتاق، دارو‌ها، تجهیزات و حتی ابزارهای مورداستفاده در حین عمل می‌شود!

البته به جز دکتر، کارکنان و دستیاران دیگری نیز در اتاق عمل حضور دارند و هزینه آن‌ها نیز باید پرداخت شود!

7. هزینه عمل بینی قسطی باتوجه‌به نوع جراحی

حتما می‌دانید که عمل بینی انواع متفاوتی دارد و بر اساس نوع بینی و مشکل آن مشخص می‌شود؛ عواملی مثل پلیپ، شکستگی، انحراف تیغه بینی و … در هزینه عمل بینی نقش دارند در قسمت زیر با انواع عمل‌ها آشنا می‌شوید.

1. عمل بینی گوشتی

بینی‌های گوشتی، پوست ضخیم و پره‌های پهنی دارند و در بیشتر موارد نیز غضروف اضافه‌ای در نوک این نوع بینی‌ها دیده می‌شود؛ همین موارد جراحی این نوع بینی‌ها را دچار حساسیت و پیچیدگی می‌کند!

حتما شنیده‌اید که: «بینی‌های گوشتی برگشت‌پذیر هستند» این حرف تا حدودی درست است! این نوع بینی‌ها منعطف‌تر هستند و همچنین در حین عمل غضروف بینی برداشته می‌شود؛ همین موضوع باعث شده گاهی اوقات بینی کمی به حالت قبل خودش برگردد!

البته این اتفاق در صورتی می‌افتد که یک جراح بی‌تجربه و غیرحرفه‌ای شما را عمل کرده باشد! به همین دلیل افرادی که بینی گوشتی دارند باید حتما پزشکی باتجربه و متخصص انتخاب کنند. هزینه عمل بینی گوشتی بستگی به دستمزد جراح‌تان دارد؛ اما در اغلب موارد هزینه این نوع بینی‌ها نسبت به بینی‌های استخوانی بیشتر است!

شرایط عمل بینی اقساطی
نمونه عمل بینی اقساطی با زیباکس
2. هزینه عمل بینی‌های استخوانی

حتما دیده‌اید افرادی که بینی استخوانی دارند پس از عمل جراحی تغییر زیادی می‌کنند! بینی‌های استخوانی برخلاف بینی‌های گوشتی، استخوان و غضروف محکم‌تر و همچنین پوست نازک‌تری دارند و در بیشتر موارد نیز قوز روی بینی آن‌ها مشاهده می‌شود.

هزینه این نوع جراحی نیز به تغییرات انجام شده روی استخوان بینی و همچنین برداشتن قوز بستگی دارد و بر اساس این موارد مشخص می‌شود.

3. عمل انحراف یا پولیپ بینی

در عمل انحراف بینی، تیغه میانی صاف و انحراف موجود اصلاح می‌شود و در خیلی از موارد در کنار این جراحی، بیمار درخواست عمل زیبایی را نیز میدهد؛ در این صورت علاوه بر بهبود وضعیت تنفسی فرد، تغییراتی نیز در ظاهر بینی او ایجاد می‌شود.

برای آگاهی از هزینه این نوع عمل فقط و فقط باید به پزشک مورد نظرتان مراجعه کنید؛ زیرا در بعضی موارد بینی نیاز به جراحی سینوس یا برداشتن پلیپ دارد، در این صورت به دلیل برداشت و یا حتی جایگزینی غضروف، هزینه بیشتری باید پرداخت شود.

البته اگر شما فقط قصد درمان پولیپ و انحراف بینی را دارید، بیمه هزینه آن را پرداخت می‌کند؛ اما اگر این عمل با جراحی زیبایی همراه باشد، هزینه آن بر عهده خودتان است!

نمونه جراحی بینی اقساطی
نمونه عمل بینی اقساطی با زیباکس
4. هزینه عمل ترمیمی بینی

این عمل در صورتی انجام می‌شود که شما از نتیجه جراحی اولیه بینی‌تان ناراضی باشید! در صورتی که در عمل اولیه ایراداتی مثل انحراف تیغه بینی و مشکلات تنفسی برطرف نشده باشد، بینی فرد دچار علائمی مثل گرفتگی می‌شود و به همین دلیل اقدام به انجام عمل بینی ترمیمی می‌کند.

در این نوع عمل گاهی اوقات پزشک باید از غضروف قسمت‌های دیگر بدن مثل لاله گوش و دنده‌ها بردارد و آن را پیوند بزند؛ به‌دلیل همین پیچیدگی و سختی عمل، هزینه آن نیز افزایش می‌یابد. برای دریافت اطلاعات بیشتر با راه‌های ارتباطی زیر با ما در ارتباط باشید.

2. هزینه‌های بعد از عمل بینی

علاوه بر قبل از عمل، بعد از عمل نیز مواردی مثل داروها، ویزیت دکتر، تعویض چسب و برداشتن آتل نیز نیاز به پرداخت هزینه دارند. البته اگر شما تیم زیباکس را برای جراحی بینی خود انتخاب کنید این هزینه‌ها کاهش می‌یابند!

یکی از این موارد چسب بینی بعد از عمل است و مجموعه زیباکس بهترین و باکیفیت‌ترین این چسب‌ها را به‌صورت رایگان در اختیار شما قرار می‌دهد.

ارسال رایگان چسب به عنوان هدیه، پشتیبانی همه روزه و رایگان برای اجتناب از ویزیت‌های غیرضروری بعد از عمل، ارسال ویدیو آموزشی و آموزش نحوه چسب زدن بینی توسط دستیار با تجربه دکتر از امکانات اصلی زیباکس هستند که شما می‌توانید بعد از عمل از آن‌ها برخوردار شوید.

امروزه خیلی از افراد توانایی پرداخت هزینه عمل بینی را ندارند و به همین دلیل منصرف می‌شوند. شما می‌توانید خیلی راحت از امکانات عمل بینی قسطی استفاده کنید! در قسمت زیر بیشتر با این موضوع آشنا می‌شوید.

آشنایی با مزایای عمل بینی قسطی

انجام اقساطی عمل بینی مزایای زیادی دارد که در قسمت زیر با آن‌ها آشنا می‌شوید.

دکتر عمل بینی بصورت قسطی
نمونه عمل بینی با اخذ وام از طریق زیباکس

1. افزایش اعتمادبه‌نفس و بهبود روابط اجتماعی

خیلی از افراد به‌دلیل وجود مشکل در بینی خود اعتماد به نفس‌شان را از دست می‌دهند و به‌دلیل نبود بودجه کافی، توانایی انجام جراحی زیبایی بینی را ندارند! انجام جراحی بینی قسطی به این افراد کمک می‌کند بدون داشتن هزینه کامل، بینی خود را عمل کنند و با افزایش اعتمادبه‌نفس خود، روابط اجتماعی بهتری نیز داشته باشند!

2. امکان انجام عمل بینی در زمان دلخواه

با این شرایط عالی شما می‌توانید در هر زمانی که خواستید بینی‌تان را عمل کنید؛ مثلا خیلی از افراد دوست دارند در مراسمات مختلفی (مثل عروسی‌شان) زیباتر به‌نظر برسند. این افراد می‌توانند قبل از این مراسم بینی خود را عمل کنند و دیگر منتظر جمع شدن پول‌شان نمانند!

3. افزایش سالانه هزینه‌ جراحی بینی

هزینه عمل جراحی بینی نیز مانند هر چیز دیگری سال به سال افزایش می‌یابد؛ به همین دلیل اگر قصد دارید بینی خود را عمل کنید، بهتر است هر چه سریع‌تر برای آن اقدام کنید. اگر در حال حاضر نیز به هر دلیلی توانایی پرداخت هزینه‌های آن را ندارید بهترین کار انجام اقساطی آن است! در واقع صبر کردن تا سال آینده برای عمل به معنای پرداخت پول بیشتر است.

4. انجام عمل بینی بدون نیاز به دریافت وام بانکی

افراد زیادی برای پرداخت هزینه عمل بینی خود اقدام به دریافت وام بانکی می‌کنند. همه ما می‌دانیم که دریافت وام مراحل پیچیده و سختی و حتی نیاز به چند ضامن دارد! یکی از دوستانم مدت‌ها پیش می‌خواست بینی‌اش را عمل کند؛ اما به‌دلیل عدم توانایی پرداخت هزینه آن، تصمیم به دریافت وام بانکی گرفت!

او همه مراحل را با موفقیت پشت سر گذاشت؛ اما هر چه سعی کرد موفق به یافتن ضامن نشد! چند روز بعد که او را دیدم بسیار ناامید و پریشان بود، وقتی از او دلیلش را پرسیدم موضوع را با من در میان گذاشت.

وقتی به او گفتم: «چرا عمل زیبایی بینی‌ات را به‌صورت اقساطی انجام نمی‌دهی؟»  باورش نمی‌شد همچین شرایطی وجود داشته باشد و بتواند به همین راحتی بینی‌اش را عمل کند! او از این ناراحت بود که چرا این موضوع را زودتر با من در میان نگذاشته بود!

شما نیز اگر قصد اقدام برای دریافت وام بانکی دارید، می‌توانید از این روش آسان‌تر استفاده و بینی خود را نزد باتجربه‌ترین و بهترین جراحان عمل کنید! برای اطلاع از شرایط اقساط با مشاورین تیم زیباکس در ارتباط باشید. می‌توانید از طریق پیج زیر تمام نمونه کارها را مشاهده کنید.

حال شاید برایتان سوال باشد اقساطی کردن هزینه‌های عمل بینی به چه شکل است برای اطلاع از این مورد، روی دکمه زیر کلیک کنید تا در سریع‌ترین زمان ممکن مشاورین تیم زیباکس برای راهنمایی با شما ارتباط بگیرند.

شرایط عمل قسطی بینی چیست؟!

همان‌طور که گفتیم بیشترین پول پرداختی شما صرف دستمزد جراح می‌شود. حال باید بدانید شرایط اقساطی فقط شامل دستمزد جراح و در بعضی موارد هزینه کلینیک یا بیمارستان می‌شود!

اگر روش قسطی را برای عمل بینی خود انتخاب کرده‌اید با کلیک روی دکمه زیر با مجموعه زیباکس در ارتباط باشید و از مزایای این مجموعه استفاده کنید.

البته میزان مبلغ اولیه و همچنین شرایط اقساط و مدت‌زمان آن را پزشک شما تعیین می‌کند و برای آگاهی دقیق از آن باید به جراح موردنظرتان مراجعه کنید. از ویژگی‌های اصلی پزشکان مجموعه زیباکس می‌توان به هزینه نیم‌بهای ویزیت، نوبت‌دهی و عمل سریع بیماران و همچنین امکان پرداخت قسطی هزینه عمل بینی اشاره کرد! همچنین می‌توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر به مقاله هزینه عمل بینی در تهران چقدر است مراجعه کنید.

برای استفاده از این خدمات فوق‌العاده با کارشناسان حرفه‌ای ما در تماس باشید.

سوالات رایج در مورد جراحی قسطی بینی

بعضی از سوالات در بین مراجعه‌کنندگان پرتکرار است و به احتمال خیلی زیاد شما نیز تابه‌حال به این موارد فکر کرده‌اید. در بخش زیر پاسخ این سوالات را می‌خوانید.

1. هزینه جراحی بینی اقساط چقدر از عمل عادی بیشتر است؟

آیا شما هم دوست دارید بینی‌تان را با این شرایط اقساطی عمل کنید؟ باید بدانید همه جراحان به‌صورت اقساطی کار نمی‌کنند و تمام هزینه را حداقل یک روز قبل از عمل به صورت کامل دریافت می‌کنند! اما نگران نباشید! تیم زیباکس در این زمینه به شما کمک میکند و با اسپانسر خود مبلغ عمل را به‌صورت وام به شما پرداخت می‌کند و شما می‌توانید این مبلغ را در اقساط 12 ماهه پس بدهید!

همه ما می‌دانیم که شرایط دریافت وام از بانک کمی سخت و پردردسر است؛ به همین دلیل مجموعه زیباکس با فراهم کردن شرایط اقساط برای شما، عمل نزد هر دکتری را برایتان امکان پذیر کرده است!

به‌طورکلی اگر بخواهم به این سوال پاسخ دهم قطعا عمل بینی به‌صورت اقساطی بسیار هوشمندانه‌تر و به‌صرفه‌تر از به تاخیر انداختن آن است! زیرا این افزایش هزینه نسبت به قیمت سال بعد بسیار کمتر است و سال بعد باتوجه‌به افزایش قیمت‌ها شما باید مبلغ بیشتری پرداخت کنید!

برای اطلاع از مدارک و شرایط مور نیاز برای استفاده از اقساط نیز بر روی دکمه زیر بزنید.

2. برای انتخاب یک پزشک خوب برای عمل بینی قسطی به چه نکاتی توجه کنیم؟

تیم زیباکس با بهترین دکترهای شیراز و تهران همکاری دارند و هزینه عمل تمامی این جراح ها را برای شما قسطی می کنند. توصیه می‌کنم برای این کار با مشاوران حرفه‌ای این مجموعه مشورت کنید.

اگر قصد دارید بینی خود را عمل کنید باید حواس‌تان را خیلی خوب جمع و به موارد مهمی توجه کنید.

1. توجه به تحصیلات جراح موردنظر

عمل بینی بسیار حساس و پیچیده است و قطعا جراح برای انجام یک عمل بی‌نقص و عالی  باید بورد تخصص داشته باشد! البته این موضوع به‌تنهایی کافی نیست و پزشک باید از جدیدترین روش‌ها در این زمینه نیز آگاه باشد!

مراجعه‌کننده با مشاهده این مدارک و اطلاعات، از مهارت پزشک مطمئن می‌شود! بنابراین برای کسب اطمینان بیشتر حتما تحصیلات جراح موردنظرتان را چک کنید!

2. انتخاب پزشک متناسب با سلیقه خود

زیبایی از نظر هرکسی فرق می‌کند؛ مثلا من هرگز از بینی‌های فانتزی و عروسک خوشم نمی‌آید؛ اما روزانه هزاران نفر عمل فانتزی بینی انجام می‌دهند و حتی شاید شما نیز یکی از طرفداران این نوع عمل باشید!

پس حتما باید قبل از عمل به این موضوع توجه کنید و بر اساس سلیقه خود تصمیم بگیرید! برای این کار از دیگران مشورت بگیرید؛ اما درنهایت شما تصمیم‌گیرنده اصلی هستید! پس در این مرحله تمام دقت‌تان را به کار ببرید تا به نتیجه دلخواه خود برسید!

البته بهتر است به‌صورت حضوری نیز نمونه کارهای جراح مدنظرتان را ببینید و از کار او مطمئن شوید.

3. مشاهده عکس تصاویر قبل و بعد از جراحی بینی

این مورد یکی از عواملی است که در تصمیم‌گیری کمک بسیاری به شما می‌کند. به‌احتمال زیاد شما نیز برای تحقیق در مورد جراح بینی موردنظرتان در وهله اول نمونه کارها و عکس‌های بیماران او را می‌بینید.

می‌توانید از جراح خود بخواهید عکس‌های قبل و بعد عمل بیمارانی که سن، مشکل یا فرم بینی مشابه‌تان را دارند به شما نشان دهد.

4. صرف زمان کافی برای مشاوره و پاسخ به سوالات در مورد عمل بینی قسطی

یک پزشک باتجربه قبل از عمل به همه سوالات شما پاسخ می‌دهد و تمام نگرانی‌های شما را برطرف می‌کند. در این جلسه شما می‌توانید از صبر، حوصله و حتی دلسوزی پزشک مطلع شوید!

5. استفاده از نظرات کارشناسان

اگر در زمینه انتخاب پزشک مناسب شک دارید فقط کافی است برای رفع دودلی به کارشناسان حرفه‌ای زیباکس مراجعه کنید؛ این افراد با معاینه و بررسی دقیق و همچنین توجه به خواسته‌ها و انتطارات شما، بهترین و مناسب‌ترین جراح را به شما معرفی و کار شما را راحت می‌کنند! برای آشنایی با حرفه‌ای‌ترین پزشکان نیز می‌توانید مقاله معرفی 8 دکتر عمل بینی در تهران را نیز مطالعه کنید.

برای اطمینان بیشتر نیز می‌توانید از تجربه کارشناسان زیباکس که سالانه حداقل 1000 نفر با مشاوره آن‌ها جراحی شده‌اند استفاده نمایید. تیم زیباکس با نیروی پشتیبانی اختصاصی بعد از عمل نیز با زیباجوهای خود در ارتباط هستند و میزان رضایت آن‌ها را بررسی و تحلیل می‌کنند. شما می توانید با ارتباط با مشاورین زیباکس از تجربه هزاران فرد عمل شده استفاده نمایید!

سخن نهایی در مورد عمل بینی قسطی

در این مقاله با شرایط اقساطی کردن هزینه عمل بینی آشنا شدید، آیا از اطرافیان‌تان کسی را می‌شناسید که با این روش عمل زیبایی انجام داده باشد؟! قطعا در این شرایط اقتصادی این بهترین کاری است که پزشکان زیباکس می‌توانند برای مراجعه‌کنندگان انجام دهند!

بیشتر ما در پس‌انداز کردن پول ضعیف عمل می‌کنیم؛ به همین دلیل شاید پس‌انداز و تهیه هزینه کامل عمل بینی کمی زمان‌بر باشد؛ در این شرایط بهترین و هوشمندانه‌ترین کار انتخاب روش اقساطی است! اگر دوست دارید با هزینه‌ها و عمل بینی ارزان در تهران نیز آشنا شوید اینجا کلیک کنید.

مجموعه زیباکس علاوه بر قسط‌بندی کردن هزینه‌های عمل، خدمات دیگری نیز به بیماران خود عرضه می‌کند. پس از عمل شما یک پکیج هدیه از طرف این تیم حرفه‌ای دریافت می‌کنید و همچنین با داشتن کارت VIP نیز تا مدت 5 سال می‌توانید از تخفیفات و شرایط ویژه تمام مراکز زیبایی (مثل پوست، مو و دندان‌پزشکی) بهره ببرید.

تمام سوالات خود را مطرح کنید؛ ما در سریع‌ترین زمان ممکن به آن‌ها پاسخ می‌دهیم. با ارسال این مقاله کاربردی برای دوستان‌تان، آن‌ها را نیز از وجود همچین شرایطی آگاه کنید!

جستجو هوشمند جراح بینی

بهترین و مناسب‌ترین جراح‌زیبایی بینی خود را بیابید.

مشاوره جراحی زیبایی بینی

بهترین و مناسب‌ترین جراح‌زیبایی بینی خود را بیابید.

بیشتر بدانید

جهت دریافت مشاوره تلفنی فرم زیر را تکمیل نمایید.

نام شما
شماره تماس
توضیحات

تماس با مشاورین زیباکس