معرفی اصولی بهترین جراح بینی نیمه فانتزی در شیراز

بهترین جراح بینی نیمه فانتزی در شیراز را با یک مشاوره بشناس!

همه ی ما از عمل بینی توقع بهترین نتیجه را داریم! اما از کجا می توان فهمید کدام جراح برای ما بهترین نتیجه را رقم می زند؟ کدام پزشک می تواند ظرافت ها و ریزه کاری های سبک نیمه فانتزی را با مهارت روی بینی ما پیاده سازی کند؟ برای رسیدن به پاسخ این سوال با زیباکس همراه باشید.

نوبت دهی فوری ویزیت و عمل

امکان پرداخت اقساطی جراحی بینی

جراح بینی نیمه فانتزی در شیراز

اگر به دنبال بهترین جراح بینی نیمه فانتزی در شیراز می گردید چاره کار دست ماست! مجموعه زیباکس برای این چالش بزرگ، راه حلی موثر و ساده دارد. تیم کارشناسان زیباکس با تجربه 5 سال فعالیت در زمینه عمل های زیبایی شناخت کاملی از جراحان بینی در سبک های مختلف داشته و می توانند بهترین جراح متناسب با شرایطتان را به شما پیشنهاد کنند. در ادامه با تعدادی از بهترین جراحان بینی نیمه فانتزی در شیراز آشنا می شوید.

متخصص گوش، حلق و بینی

نمونه عمل
شیراز
بیشتر
پنهان

سبک عمل: نیمه فانتزی, فانتزی

پیشنهاد برای: بینی گوشتی, بینی استخوانی

هزینه جراحی: 40 تا 55 میلیون تومان

نمونه عمل دکتر امید زرگرانی

متخصص گوش، حلق و بینی

نمونه عمل
شیراز
بیشتر
پنهان

سبک عمل: نیمه فانتزی, فانتزی

پیشنهاد برای: بینی گوشتی, بینی استخوانی

هزینه جراحی: 40 تا 55 میلیون تومان

نمونه عمل دکتر سولماز قربانی

متخصص جراحی دهان، فک و صورت

نمونه عمل
شیراز
بیشتر
پنهان

سبک عمل: طبیعی, نیمه فانتزی, فانتزی

پیشنهاد برای: بینی گوشتی, بینی استخوانی, ترمیم بینی

هزینه جراحی: 30 تا 40 میلیون تومان

نمونه عمل دکتر حمیدرضا کاظمی

متخصص گوش، حلق و بینی

نمونه عمل
شیراز
بیشتر
پنهان

سبک عمل: طبیعی, نیمه فانتزی

پیشنهاد برای: بینی گوشتی, بینی استخوانی

هزینه جراحی: 40 تا 55 میلیون تومان

نمونه عمل دکتر آرش سبحان منش

بهترین جراح بینی خود را بیابید.

هزینه جراح بینی نیمه فانتزی در شیراز

هزینه جراحی نیمه فانتزی در شیراز به موارد مختلفی بستگی دارد. دستمزد پزشک یکی از مهمترین این عوامل است. قاعدتا جراحانی با تجربه و تخصص بالاتر، دستمزد بیشتری دریافت می کنند. اما نمی توان با قطعیت گفت هر پزشکی با دستمزد بالا، حتما نتیجه ای رضایت بخش برای ما رقم می زند. در ادامه پزشکانی را به شما معرفی می کنیم که با هزینه های قابل قبول نتایجی فوق العاده کسب می کنند.

دکتر امید زرگرانی

40 تا 55 میلیون تومان

دکتر سولماز قربانی

40 تا 55 میلیون تومان

دکتر حمیدرضا کاظمی

30 تا 40 میلیون تومان

دکتر آرش سبحان منش

40 تا 55 میلیون تومان

عمل بینی نیمه فانتزی اقساطی در شیراز

هزینه های بالای جراحی نیمه فانتزی بینی شاید تا کنون بزرگترین مانع شما برای رسیدن به چهره دلخواهتان بوده است! اما با زیباکس دیگر نگران هزینه های سنگین عمل نباشید! زیرا مجموعه زیباکس برای اولین بار در شیراز امکان عمل بینی اقساطی را با شرایط بسیار راحت برای شما زیباجویان ممکن کرده است.

اقساط عمل بینی با بهترین جراحان شیراز

نمونه عمل بینی نیمه فانتزی در شیراز

بررسی نمونه کارهای پزشکان به شما کمک می کند تا از بین جراحان مختلف، پزشکی را انتخاب کنید که به سبک مورد نظر شما نزدیکتر است. و نتایجی هماهنگ با سلیقه شما رقم می زند. در این بخش نمونه کارهای بهترین جراحان بینی نیمه فانتزی در شیراز را برای شما قرار داده ایم تا با بررسی آنها راحت تر پزشک دلخواه خود را انتخاب کنید.

متخصص گوش، حلق و بینی

متخصص گوش، حلق و بینی

متخصص جراحی دهان، فک و صورت

متخصص گوش، حلق و بینی

نظرسنجی بهترین جراحان بینی نیمه فانتزی شیراز

یکی از بهترین روش های سنجش یک جراح، بررسی نظرات زیباجویانی است که با آن پزشک، عمل بینی داشته اند. این کار در انتخاب بهترین جراح بینی نیمه فانتزی در شیراز به ما کمک بسیاری می کند و می توانیم با اطمینان بیشتری پزشک مورد نظرمان را انتخاب کنیم.

متخصص گوش، حلق و بینی

محمد غلامی

سلام واقعا ممنونم ازتون دکتر زرگرانی از کارتون واقعا راضیم دکتر فوق العاده حرفه ای با مهارت بالا خوش ذوق و جوان

محبوبه زمانی

تشکر میکنم از جناب اقای دکتر کارشون رو به نحو احسنت انجام میدن.

رحیمی

من کلا ده روز عمل کردم خوبه تا حالا ک راضیم ایشالا ک خوب بشه.

متخصص گوش، حلق و بینی

سولماز
6

خانم دكتر بسیار مهربان و خوش برخورد و باسواد بودن. خیلی با صبر و حوصله منو ویزیت كردن.

مونا
8

رفتار پرسنل عالی و رفتار خودشون به شدت دلسوزانه و خوش برخورد معاینه کلی از همه جهات و گوش دادن به اینکه من دقیقا چه مشکلی دارم واقعا عالی و پیشنهاد میکنم هر کس مشکل داره به دکتر عزیزم مراجعه کنن.

زیبا

معطلی در مطب زیاد بود... اما برخورد دکتر خوب.مشکل حساسیت گلو درد فعلا دارو تجویز کردند وعکس از حنجره بگیرم

ستایش
7

من دو سال پیش جراحی بینی نیمه فانتزی برام انجام دادن. دقیقا همون مدلی شده که میخواستم.

صمیه
6

یکی از دوستام چند سال با ایشون جراحی کرد. چون خیلی خوب شده بود منم تصمیم گرفتم دماغمو عمل کنم. خداروشکر تا الان راضیم و هیچ مشکلی ندارم.

فاطمه
6

دماغ من طی یه تصادف به شدت آسیب دیده بود. طوری که هیچ جراحی قبول نمی‌کرد. تا اینکه خانم دکتر قبول کردن دستشون طلااا دکتر واقعا کارشون عالیه.

من انحراف شدید بینی داشتم. تنفسم دچار مشکل شده بود. همین چند وقت پیش با دکتر قربانی جراحی کردم. الان که خیلی همه ظاهرش هم تنفسم خیلی خوب شده خداکنه همیشه همینطوری بمونه.

المیرا
7

خیلی خیلی عالی و برخورد محترمانه هم از طرف منشی و هم از طرف دکتر

متخصص جراحی دهان، فک و صورت

ایلدا
5

بینی من حقیقتاً خوب شده. خیلی از عمل دکتر کاظمی راضی بودم.

دنیا
5

دکتر کاظمی خیلی کارشون خوبه. بینی من گوشتی بود و عالی شد واقعا انتظار این همه تغییر خوب رو نداشتم.

سروناز
5

من با یه بینی گوشتی داغون و نا امید رفتم پیششون عمل کردم و خوب شد. نگا نمیگم عالی شده ولی راضی ام خوب شده. من از کار دکتر کاظمی راضی بودم.

سمیرا
5

بینی من استخوانی بود و انتظار داشتم خوب شه و خوب شد. دست دکتر کاظمی درد نکنه.

تاج بانو
5

من و خواهرم جفتمون با دکتر کاظمی عمل کردیم و هردومون هم راضی هستیم.

متخصص گوش، حلق و بینی

مریم
5

بینی من گوشتی بود اولش خیلی ورم داشت و انگار اصلا عمل نشده بود اما به مرور بهتر شد و الان خیلی کیوت شده. خیلی کار دکتر سبحان منش عالیه.

کیانا
5

من از عملم خیلی راضی‌ام. هیچ جای بینیم مشکلی نداره. یه حالت طبیعی داره با یه قوس و سر بالایی خیلی کم. ممنونم از دکتر سبحان منش.

سبزواری
5

دکتر سبحان منش خیلی خوش اخلاق و خوش برخوردن. این باعث میشه حس بهتری از عمل باهاشون داشته باشی.

آلا
5

دکتر سبحان منش از همون اول به من گفتن بینیم خیلی خوب میشه. الان خیلی راضی ام از عملم.

نهال
5

من اولش دوست داشتم بینیم فانتزی باشه اما وقتی برام توضیح دادن و نیمه فانتزی عمل کردم خیلی خوشحال شدم. دکتر سبحان منش کارشون حرف نداره.

شیوه یافتن بهترین جراح بینی نیمه فانتزی در شیراز

مطمئن ترین راه برای انتخاب بهترین جراح بینی نیمه فانتزی در شیراز، دریافت مشاوره از افراد متخصص و باتجربه است! افرادی که با سبک جراحی و میزان مهارت پزشکان مختلف کاملا آشنایی داشته و می توانند با یک نگاه به فرم بینیتان، مناسبترین پزشک را به شما معرفی کنند.

تیم کارشناسان زیباکس با آنالیز چهره و فرم بینی شما در انتخاب جراح به شما مشاوره تخصصی ارائه می دهد. شما می توانید برای دریافت مشاوره تخصصی از کارشناسان حرفه ای زیباکس با ما ارتباط برقرار نمایید.

اصول انتخاب بهترین جراح بینی نیمه فانتزی در شیراز

برای انتخاب بهترین جراح بینی نیمه فانتزی در شیراز قبل از هرچیز باید با سبک جراحی نیمه فانتزی آشنا باشید. پیشنهاد ما به شما مطالعه مقاله بینی نیمه فانتزی است. در این مقاله تمام ویژگی‌های بینی نیمه فانتزی بررسی شده و با مطالعه آن می‌توانید راحت‌تر تصمیم بگیرید که این سبک جراحی برای شما مناسب هست یا خیر.

علاوه بر این شما می‌توانید برای آشنایی با همه سبک‌های جراحی و مقایسه آن‌ها با یکدیگر مقاله انواع عمل بینی و سبک هایشان را مطالعه کنید. در ادامه مراحل انتخاب بهترین جراح بینی را بررسی می‌کنیم:

قدم اول: شناخت جراحانی که به سبک نیمه فانتزی جراحی می‌کنند

بعد از اینکه سبک جراحی بینی‌تان را به طور قطعی انتخاب کردید و مطمئن شدید که بینی فانتزی برای صورت شما مناسب است، وقت آن است که جراحان این سبک را بشناسید. می‌دانید که هر جراح در یکی از سبک‌ها مهارت بیشتری دارد. شما برای رسیدن به نتیجه مناسب از عمل بینی نیمه فانتزی در شیراز باید به جراحی مراجعه کنید که تخصص، تجربه و مهارت بالایی در این سبک داشته باشد.

قدم دوم: تهیه آمار کامل از زیباجو‌یان و میزان رضایت آن‌ها بعد از عمل به روش نیمه فانتزی

دومین عاملی که در این مسیر به شما کمک می‌کند تا بهترین جراح بینی نیمه فانتزی در شیراز را انتخاب کنید، اطلاع از میزان رضایت زیباجویان هر جراح بعد از عمل است. درواقع شما زمانی که جراحان سبک نیمه فانتزی را شناختید باید رزومه و سوابق کاری آن‌ها را بررسی کنید و همچنین از میزان رضایت زیباجویانی که نزد هر پزشک به روش نیمه فانتزی عمل کرده‌اند باخبر شوید.

میزان رضایت ظاهری از جراحی به سبک نیمه فانتزی

عمل بینی به روش نیمه فانتزی یکی از پرطرفدارترین و رایج ترین سبک‌های جراحی بینی است. میزان رضایت ظاهری در این روش بسیار مهم است. باید بدانید زیباجویانی که بینی خود را به سبک نیمه فانتزی جراحی کرده‌اند تا چه اندازه از فرم بینی جدیدشان راضی هستند. این اطلاعات به شما کمک می‌کنند تا راحت‌تر بتوانید تصمیم بگیرید که کدام جراح بینی نیمه فانتزی در شیراز را انتخاب کنید.

میزان رضایت از تنفس پس از جراحی به سبک نیمه فانتزی

سلامت تنفس بعد از عمل بینی یکی از نکات بسیار مهم است که کاملا به مهارت جراح بستگی دارد. شما باید بدانید جراحی که انتخاب می‌کنید به اندازه‌ای مهارت دارند که بعد از عمل برای شما مشکلات تنفسی به وجود نیاورند. درواقع از آنجایی که بینی نیمه فانتزی تا حدودی کوچک می‌شود و ساختار طبیعی بینی کمی تغییر می‌کند، اگر جراح مهارت کافی نداشته باشد ممکن است مشکل تنفسی ایجاد شود.

قدم سوم: شناخت اخلاق کاری دکتر به ویژه برای عمل نیمه فانتزی

اخلاق حرفه‌ای یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های بهترین جراح بینی نیمه فانتزی در شیراز است که شما در هنگام انتخاب بایدبه آن توجه کنید. جراح خوب جراحی است که برای دریافت هزینه هر کیسی را قبول نکند و سلامت بیمار را در اولویت قرار دهد. از طرف دیگر باید بدانید جراحی که انتخاب می‌کنید درصورتی که بعد از عمل مشکلی برای شما به وجود بیاید مسئولیت اشتباهش را می‌پذیرد یا خیر.

زیباکس چطور در این مسیر همراه شماست؟

حال سوال این است که شما چطور می‌توانید همه این موارد را بررسی کنید تا در نهایت بتوانید بهترین جراح بینی نیمه فانتزی در شیراز را پیدا کنید. زیباکس در تمامی این قدم‌ها همراه شماست. به این ترتیب که کارشناسان متخصص زیباکس بعد از آنالیز بینی و فرم صورت شما لیستی از بهترین جراحان مناسب شما را در اختیارتان قرار می‌دهند.

درواقع می‌توان گفت تشخیص نوع بینی و سبک جراحی مناسب صورت شما بر عهده کارشناسان ماست. بعد از اینکه شما جراحان بینی نیمه فانتزی در شیراز را شناختید، می‌توانید انتظارات خود را بیان کنید تا کارشناسان با توجه به انتظارات شما از عمل و همچنین بودجه‌ای که دارید بهترین گزینه را به شما معرفی کنند.

علاوه بر این ما در زیباکس میزان رضایت زیباجویان را بعد از عمل بررسی می‌کنیم و به این ترتیب شما می‌توانید از نظرات دیگر زیباجویان هم مطلع شوید. علاوه بر این کارشناسان زیباکس نمونه کارهای هر پزشک را نیز در اختیار شما قرار می‌دهند که شما با بررسی نمونه کارها می‌توانید با سبک کاری جراح آشنا شوید و با اطمینان بیشتری تصمیم بگیرید.

پس به هیچ وجه نگران نباشید. اگر قصد دارید بینی خود را عمل کنید تنها کافی است روی دکمه زیر کلیک کنید و مابقی کارها را به زیباکس بسپارید!

جدیدترین آپدیت هزینه عمل بینی نیمه فانتزی در شیراز (۱۴۰۳)

هزینه عمل بینی نیمه فانتزی یکی از مهم ترین دغدغه‌های زیباجویان است که در این بخش به بررسی آن می‌پردازیم. هزینه جراحی نیمه فانتزی به عوامل مختلفی از جمله دستمزد جراح، فرم بینی، هزینه بیمارستان، هزینه آزمایشات و… بستگی دارد.

قبل از جستجو هزینه، مطمئن هستی چه سبک بینی برای عمل مناسب تو هست؟

مهم‌ترین چیزی که قبل از بررسی هزینه عمل باید بدانید این است که کدام سبک جراحی برای شما مناسب است. برای آشنایی با انواع سبک‌های جراحی بینی پیشنهاد می‌کنیم مقاله انواع روش عمل بینی را مطالعه کنید. به طور کلی جراحی بینی در سه سبک طبیعی، نیمه فانتزی و فانتزی انجام می‌شود که بسته به فرم بینی و متناسب با اجزای چهره افراد می‌توانند به هر یک از این سبک‌ها جراحی کنند. در جدول زیر سبک‌های مختلف جراحی را با هم مقایسه می‌کنیم:

سبک جراحی

اندازه بینی

قوس بینی

زاویه بین نوک بینی و لب بالا

بینی طبیعی

متناسب با اجزای صورت

ندارد

90

بینی نیمه فانتزی

متناسب با اجزای صورت

کم

90-110

بینی فانتزی

خیلی کوچک

زیاد

110-130

برای اینکه بدانید کدام سبک جراحی برای شما مناسب است روی دکمه زیر کلیک کنید.

هزینه عمل بینی نیمه فانتزی در شیراز به چه مواردی تقسیم می‌شود؟

همانطور که پیش از این هم گفتیم، هزینه عمل بینی نیمه فانتزی به عوامل مختلفی از جمله دستمزد جراح، هزینه بیمارستان، سبک جراحی، هزینه بیهوشی و… بستگی دارد. در جدول زیر عوامل تاثیرگذار بر هزینه عمل بینی نیمه فانتزی در شیراز را بررسی می‌کنیم:

عوامل موثر بر هزینه عمل بینی گوشتی در شیراز

شروع هزینه در سال 1403

هزینه دستمزد جراح بینی گوشتی در شیراز

حدود 20 میلیون تومان

هزینه بیمارستان برای عمل بینی گوشتی در شیراز

حدود 9 میلیون تومان

هزینه آزمایشات قبل از عمل بینی گوشتی در شیراز

حدود 500 تا 800 هزار تومان

برای دریافت اطلاعات کامل تر در مورد هزینه‌های عمل بینی در شیراز پیشنهاد می‌کنیم مقاله عمل بینی در شیراز را مطالعه کنید.

تفاوت قیمت عمل بینی نیمه فانتزی با سایرسبک‌ها و روش‌ها در چیست؟

هزینه عمل بینی نیمه فانتزی در شیراز بسته به تکنیک مورد استفاده جراحی معمولا از هزینه جراحی به سبک طبیعی بیشتر است. به طور کلی هزینه عمل بینی نیمه فانتزی به دلیل تغییراتی که باید در بینی ایجاد شود نسبت به عمل بینی طبیعی بیشتر و از عمل بینی فانتزی کمتر است.

هزینه عمل بینی نیمه فانتزی زنانه و مردانه چه تفاوت‌هایی دارد؟

بینی‌های مردانه به دلیل اینکه پوست ضخیم تری داشته و ساختار بینی بیشتر استخوانی است و معمولا بینی‌های بزرگ و قوزدار هستند جراحی سخت تری خواهند داشت. به خصوص اگر جراحی به سبک نیمه فانتزی انجام شود که نیاز به ایجاد تغییرات بیشتر هم هست. به این ترتیب هزینه عمل بینی نیمه فانتزی مردانه کمی بیشتر از بینی‌های زنانه است.

تاثیر بینی قبل از عمل برهزینه عمل نیمه فانتزی درشیراز

پیش از این هم گفتیم که یکی از عوامل تاثیرگذار بر هزینه عمل بینی نیمه فانتزی در شیراز، فرم بینی شما قبل از عمل است. از آنجایی که بینی‌های استخوانی گزینه‌های مناسب تری برای جراحی به سبک نیمه فانتزی هستند معمولا جراحی بینی‌های استخوانی آسان تر بوده و به همین دلیل جراحان برای این فرم بینی هزینه کمتری دریافت می‌کنند. بنابراین مهم است که بینی شما گوشتی باشد یا استخوانی. اگر نمی‌دانید فرم بینی شما چیست می‌توانید مقالات بینی گوشتی و بینی استخوانی را مطالعه کنید.

بینی من گوشتی است یا استخوانی؟

برای اینکه بتوانید سبک مناسب جراحی بینی‌تان را پیدا کنید، مهم است که ابتدا فرم بینی خود را تشخیص دهید. برای درک تفاوت‌های این دو فرم بینی پیشنهاد می‌کنیم مقاله بینی گوشتی یا استخوانی را مطالعه کنید.

اقساط زیباکس در مورد هزینه‌های عمل بینی نیمه فانتزی در شیراز

از آنجایی که هزینه‌های عمل بینی بالاست و روز به روز هم رو به افزایش است، مجموعه زیباکس امکانی را فراهم کرده که شما می‌توانید هزینه عمل بینی نیمه فانتزی در شیراز را به صورت قسطی پرداخت کنید. به این ترتیب دیگر نیازی نیست منتظر بمانید تا بودجه‌تان تکمیل شود. برای دریافت اطلاعات کامل تر درمورد شرایط پرداخت اقساطی و بهره مندی از این شرایط کافی است روی دکمه زیر کلیک کنید.

هزینه عمل بینی نیمه فانتزی در شیراز با زیباکس

گفتیم که هزینه عمل بینی نیمه فانتزی در شیراز به عوامل مختلفی بستگی دارد. ما در مجموعه زیباکس علاوه بر امکان پرداخت اقساطی خدمات دیگری از قبیل مشاوره قبل از عمل و پشتیبانی بعد از عمل را هم به شما ارائه می‌دهیم. علاوه بر این شما می‌توانید از تخفیفات زیباکس هم استفاده کنید. بنابراین عمل بینی نیمه فانتزی در شیراز با زیباکس مقرون به صرفه و مطمئن خواهد بود.

جستجو هوشمند جراح بینی

بهترین و مناسب‌ترین جراح‌زیبایی بینی خود را بیابید.

مشاوره جراحی زیبایی بینی

بهترین و مناسب‌ترین جراح‌زیبایی بینی خود را بیابید.

بیشتر بدانید

جهت دریافت مشاوره تلفنی فرم زیر را تکمیل نمایید.

نام شما
شماره تماس
توضیحات

تماس با مشاورین زیباکس