معرفی اصولی بهترین جراح بینی فانتزی و عروسکی در شیراز

بهترین جراح بینی فانتزی و عروسکی در شیراز را با زیباکس پیدا کن!

پس از عمل بینی فانتزی، این که در نهایت یک بینی ظریف عروسکی عایدتان شود یا دماغی خوکی با مشکلات تنفسی فراوان، به مهارت پزشک انتخابی شما بستگی دارد. اما از بین این همه پزشک چگونه می شود بهترین جراح بینی فانتزی و عروسکی در شیراز را انتخاب کرد! برای رسیدن به پاسخ این سوال و آشنایی با بهترین جراحان بینی فانتزی و عروسکی در شیراز با ما همراه باشید.

نوبت دهی فوری ویزیت و عمل

امکان پرداخت اقساطی جراحی بینی

جراح بینی فانتزی و عروسکی در شیراز

اگر اندکی با عمل بینی فانتزی آشنایی داشته باشید حتما می دانید به نسبت مدل های دیگر جراحی بینی، حساسیت و پیچیدگی بیشتری دارد. در واقع انتخاب یک پزشک اشتباه علاوه بر تاثیر منفی بر ظاهر شما، می تواند سلامتتان را هم به خطر بیندازد. اما شما می توانید برای آشنایی با برترین پزشکانی که در عمل بینی به سبک فانتزی و عروسکی در شیراز تخصص دارند و می توانند بهترین نتیجه را برای شما رقم بزنند از زیباکس کمک بگیرید. ما در انتخاب مناسبترین جراح به شما مشاوره می دهیم. در ادامه تعدادی از این جراحان توانمند را به شما معرفی می کنیم.

متخصص گوش، حلق و بینی

نمونه عمل
شیراز
بیشتر
پنهان

سبک عمل: نیمه فانتزی, فانتزی

پیشنهاد برای: بینی گوشتی, بینی استخوانی

هزینه جراحی: 40 تا 55 میلیون تومان

نمونه عمل دکتر امید زرگرانی

متخصص گوش، حلق و بینی

نمونه عمل
شیراز
بیشتر
پنهان

سبک عمل: نیمه فانتزی, فانتزی

پیشنهاد برای: بینی گوشتی, بینی استخوانی

هزینه جراحی: 40 تا 55 میلیون تومان

نمونه عمل دکتر سولماز قربانی

متخصص گوش، حلق و بینی

نمونه عمل
شیراز
بیشتر
پنهان

سبک عمل: طبیعی, نیمه فانتزی, فانتزی

پیشنهاد برای: بینی گوشتی, بینی استخوانی

هزینه جراحی: 55 تا 70 میلیون تومان

نمونه عمل دکتر شهریار شاهمرادی

بهترین جراح بینی خود را بیابید.

هزینه جراح بینی فانتزی و عروسکی در شیراز

عمل بینی به سبک فانتزی به دلیل حساسیت بالاتر به نسبت روش های دیگر معمولا هزینه بیشتری دارد. در ادامه می توانید شروع هزینه عمل بینی فانتزی توسط تعدادی از بهترین جراحان بینی فانتزی و عروسکی در شیراز را مشاهده و بررسی نمایید.

دکتر امید زرگرانی

40 تا 55 میلیون تومان

دکتر سولماز قربانی

40 تا 55 میلیون تومان

دکتر شهریار شاهمرادی

55 تا 70 میلیون تومان

عمل بینی فانتزی اقساطی در شیراز با زیباکس

اگر از طرفداران سبک فانتزی و عروسکی در عمل بینی هستید ولی دغدغه هزینه های سنگین شما را مردد کرده، نگران نباشید! چرا که زیباکس در کنار شماست و برای این چالش هم راه حلی دارد. عمل بینی اقساطی یکی از خدمات ویژه زیباکس برای زیباجویانی است که سبک فانتزی را انتخاب کرده اند ولی برای پرداخت هزینه ها دچار محدودیت هستند.

اقساط عمل بینی با بهترین جراحان شیراز

نمونه عمل بینی فانتزی و عروسکی در شیراز

یکی از روش هایی که به شما در انتخاب بهترین جراح عمل بینی فانتزی و عروسکی کمک بسیاری می کند مشاهده نمونه کارهای پزشکان مختلف است. با این کار می توانید سبک جراحی آنها را بررسی کرده و از میزان مهارت هر یک مطمئن شوید.

متخصص گوش، حلق و بینی

متخصص گوش، حلق و بینی

متخصص گوش، حلق و بینی

نظرسنجی بهترین جراحان بینی فانتزی و عروسکی در شیراز

در این بخش می توانید نظرات زیباجویانی که توسط جراحان مختلف عمل بینی داشته اند را مشاهده نمایید. طبیعتا با بررسی این نظرات با اطمینان بیشتری پزشک مورد نظر خود را انتخاب و برای عمل بینی اقدام می کنید.

متخصص گوش، حلق و بینی

محمد غلامی

سلام واقعا ممنونم ازتون دکتر زرگرانی از کارتون واقعا راضیم دکتر فوق العاده حرفه ای با مهارت بالا خوش ذوق و جوان

محبوبه زمانی

تشکر میکنم از جناب اقای دکتر کارشون رو به نحو احسنت انجام میدن.

رحیمی

من کلا ده روز عمل کردم خوبه تا حالا ک راضیم ایشالا ک خوب بشه.

متخصص گوش، حلق و بینی

سولماز
6

خانم دكتر بسیار مهربان و خوش برخورد و باسواد بودن. خیلی با صبر و حوصله منو ویزیت كردن.

مونا
8

رفتار پرسنل عالی و رفتار خودشون به شدت دلسوزانه و خوش برخورد معاینه کلی از همه جهات و گوش دادن به اینکه من دقیقا چه مشکلی دارم واقعا عالی و پیشنهاد میکنم هر کس مشکل داره به دکتر عزیزم مراجعه کنن.

زیبا

معطلی در مطب زیاد بود... اما برخورد دکتر خوب.مشکل حساسیت گلو درد فعلا دارو تجویز کردند وعکس از حنجره بگیرم

ستایش
7

من دو سال پیش جراحی بینی نیمه فانتزی برام انجام دادن. دقیقا همون مدلی شده که میخواستم.

صمیه
6

یکی از دوستام چند سال با ایشون جراحی کرد. چون خیلی خوب شده بود منم تصمیم گرفتم دماغمو عمل کنم. خداروشکر تا الان راضیم و هیچ مشکلی ندارم.

فاطمه
6

دماغ من طی یه تصادف به شدت آسیب دیده بود. طوری که هیچ جراحی قبول نمی‌کرد. تا اینکه خانم دکتر قبول کردن دستشون طلااا دکتر واقعا کارشون عالیه.

من انحراف شدید بینی داشتم. تنفسم دچار مشکل شده بود. همین چند وقت پیش با دکتر قربانی جراحی کردم. الان که خیلی همه ظاهرش هم تنفسم خیلی خوب شده خداکنه همیشه همینطوری بمونه.

المیرا
7

خیلی خیلی عالی و برخورد محترمانه هم از طرف منشی و هم از طرف دکتر

متخصص گوش، حلق و بینی

معصومه براتی

من بینی گوشتی داشتم. خیلی خوب عمل کردن. دقیقا همونی شد که می خواستم.

 

نجاتی

از همه نظر عالین. خوش برخورد و با تجربه. کارشون واقعا خوبه

نیما

عمل زیبایی بینی انجام دادم واقعا کارشون عالیه خیلی حرفه ایی و خوش اخلاق بسیار دکتر محبوب و دوست داشتنی

صبوری

دخترم عمل بینی شد و خیلی رضایت داره

کیانا

واقعا دکتر شاهمرادی بینظیرن. کارشون عالیه

شیوه یافتن بهترین جراح بینی فانتزی و عروسکی در شیراز

انتخاب جراح متخصص و ماهر در عمل بینی مهمترین مرحله پیش از عمل است. پزشکی که با فرم بینی ما آشنایی کامل داشته و در پیاده سازی ظرافت های سبک فانتزی مهارت کافی را دارا باشد. البته که پیدا کردن پزشکی با این خصوصیات کار آسانی نیست! به همین دلیل مجموعه زیباکس تیمی متشکل از کارشناسان متخصص فراهم کرده تا در انتخاب مناسبترین جراح شما را راهنمایی کنند. این کارشناسان با سبک و نحوه جراحی پزشکان مختلف آشنا هستند و با یک نگاه به فرم بینی شما بهترین جراح بینی فانتزی و عروسکی در شیراز را به شما معرفی می کنند.

بهترین جراح بینی فانتزی و عروسکی در شیراز

عمل بینی فانتزی به دلیل ویژگی هایی که دارد به نسبت سایر روش ها از حساسیت بالاتری برخوردار است. در این روش سایز بینی به اندازه قابل توجهی کاهش یافته و به همین دلیل اگر پزشکی متبحر انتخاب نکرده باشید ممکن است دچار مشکلات تنفسی شوید. از طرف دیگر جراح ناوارد ممکن است از نظر ظاهری هم مشکلات عدیده ای برای شما بوجود بیاورد! به عنوان مثال با کوچک کردن بیش از حد بینی، تناسب اجزای چهره شما را به هم بزند. یا با بالابردن نوک بینی بیشتر از حد لازم، حالتی خوکی به بینی شما بدهد. به همین دلیل انتخاب پزشکی وارد و با تجربه اهمیت بسیاری دارد. اما از کجا می توان بهترین جراحان بینی فانتزی و عروسکی در شیراز را پیدا کرد؟ برای پاسخ این سوال در بخش بعدی با ما همراه باشید.

بهترین جراح عمل بینی فانتزی و عروسکی در شیراز با زیباکس

مجموعه زیباکس در انتخاب بهترین و مناسبترین جراح بینی فانتزی و عروسکی در شیراز به شما مشاوره تخصصی ارائه می دهد. کارشناسان ما با توجه به تجربه ی 5 سال فعالیت در این زمینه، با سبک جراحی پزشکان مختلف آشنایی کامل داشته و بسته به بودجه و فرم بینی شما مناسبترین جراح را به شما معرفی می کنند. برای دریافت این مشاوره تخصصی همین حالا با ما ارتباط برقرار کنید.

اهمیت و انتخاب جراح بینی فانتزی شیراز

سردرگمی در انتخاب جراح مناسب عمل بینی فانتزی، امری طبیعی است. نسبت به دو سبک نیمه فانتزی و طبیعی، پزشکان کمتری در سبک فانتزی فعالیت دارند. این سبک حساسیت و ریسک بالایی دارد و طرفداران خاصی به سراغ آن می‌روند. بنابر این انتخاب جراح سبک فانتزی در شیراز، کمی دشوارتر از سبک های دیگر است.

ما در ادامه، راه شناخت و انتخاب جراح را به شما نشان می‌دهیم و به شما کمک می‌کنیم تا جراحان متخصص و برتر سبک فانتزی در شیراز را خودتان بشناسید. البته می‌توانید انتخاب جراح را به طور کامل، به مجموعۀ زیباکس بسپارید و عمل بینی فانتزی را با بهترین جراحان شیراز تجربه کنید.

اصول انتخاب بهترین جراح بینی فانتزی عروسکی در شیراز

مهمترین اصل در در یک جراحی بینی موفق، مخصوصا به سبک فانتزی که ظرافت ها و قاعده های خاص و حساسی دارد، انتخاب جراح خوب، متخصص و کاربلد است. اگر پزشک در کار خود وارد نباشد، تمام زحمات شما برای نتیجۀ خوب عمل بینی فانتزی بر باد می‌رود.

شاید هنوز مردد هستید که شرایط عمل بینی به سبک فانتزی را دارید یا نه. از سوی دیگر، انتخاب سبک جراحی و پزشک مناسب نیز، بسیار مهم و موثر است. شناخت «انواع عمل بینی» به شما کمک می‌کند که بدانید سبک فانتزی با کدام نوع جراحی برای شما امکان پذیر است، و مقالۀ «بینی فانتزی»، محاسن و معایب این سبک از عمل را کاملا برای شما شرح خواهد داد.

قدم اول: شناخت جراحانی که به سبک فانتزی جراحی می‌کنند

اگر بینی شما با نظر مشاورین و متخصصین، شرایط عمل بینی به سبک فانتزی را دارد، مهمترین کار، یافتن یک جراح حرفه ای و متخصص در این سبک است. ممکن است هر پزشکی که در حوزۀ عمل بینی فعالیت دارد، سبک دشوار فانتزی را نپذیرد و یا از پس انجام آن به درستی برنیاید. کیفیت این جراحی بسیار مهم است، زیرا کوچکترین خطا، شما را با مشکلات تنفسی و عواقب بسیاری مواجه خواهد کرد.

 البته یافتن و شناخت پزشک درست و مناسب کار ساده ای نیست بهتر است ملاک های درست انتخاب جراح را به خوبی بشناسیم و با افراد متخصص و کاربلد در این زمینه مشورت کنیم. اطلاعات این گروه از افراد بر مبنای بررسی های گسترده و آمار و اطلاعات دقیق است.

قدم دوم: تهیه آمار کامل از زیباجو‌یان و میزان رضایت آن‌ها بعد از عمل به سبک فانتزی

برای انتخاب جراح نیاز است که اطلاعات دقیق و موثقی از رزومۀ کاری و تحصیلی دکتر به دست بیاوریم. علاوه بر این برای تایید صلاحیت و کیفیت کار یک جراح، لازم است آمار و بررسی های دقیقی از نحوۀ جراحی و میزان رضایت زیباجویان داشته باشیم. شاید هر کسی به طور گسترده به چنین اطلاعاتی دسترسی نداشته باشد. اما مجموعه های مشاوره و افراد متخصص، وضعیت کلی جراحی هر بیمار و زیباجو را از قبل عمل، تا دو سال پس از عمل زیر نظر دارند و به طور کامل و دقیق کیفیت کار یک جراح را رصد می‌کنند. بنابراین تنها اطلاعات معتبر و موثقی که می‌تواند شناخت درستی از یک جراح، به ما بدهد، این اطلاعات است.

میزان رضایت ظاهری از جراحی عروسکی

زیبایی و کیفیت کار، در هر جراحی زیبایی بسیار مهم است. اما در سبک فانتزی اهمیت این مسئله بسیار مهم تر می‌شود. تغییرات در این سبک از جراحی، بسیار زیاد است و با از بین رفتن حجم زیادی از بافت گوشتی و استخوان، بینی بسیار کوچک می‌شود. از نظر ظاهری نباید برای بینی هایی که به سبک فانتزی عمل می‌شوند مشکل و ایرادی رخ دهد. چرا که انجام جراحی ترمیمی، هزینه، دردسر و مشکلات جدی و بزرگی را برای این نوع از بینی به وجود می‌آورد. گاهی نیز ممکن است برای بینی های فانتزی و با توجه به شرایط بینی فرد، اصلا امکان ترمیم بینی وجود نداشته باشد. بنابرین زیبایی و بی نقصی ظاهری بینی بسیار اهمیت دارد و فقط یک جراح خوب و حرفه ای از پس چنین کاری برمی‌آید.         

میزان رضایت از تنفس پس از جراحی فانتزی عروسکی

نکتۀ مهم دیگر در جراحی بینی به سبک فانتزی، مسئلۀ سلامت تنفس است. همانگونه که گفتیم، ویژگی اصلی این سبک، کوچکی اغراق شده، قوس زیاد و سربالایی بیش از حد طبیعی، در بینی است. با چنین شرایطی قاعدتا سایز بینی خیلی کوچک شده و مسیر تنفس، نسبت به قبل بسیار محدودتر خواهد شد. پس جراحی باید به گونه ای صورت بگیرد که مسیر تنفس بدون مشکل باشد. هر گونه خطا، کجی وعدم قرینگی، ضایعۀ اضافی و مسدودیت در راه تنفس، نتیجۀ کار را خراب و بیمار را با مشکلات جدی مواجه می‌کند. در اکثر موارد نیز، برای رفع مشکل تنفسی در روش فانتزی، پزشک مجبور به عمل ترمیمی است و عمل دوباره بر روی بافت حساس و آسیب دیدۀ بینی، ممکن است در زیبایی بینی تاثیر بگذارد. در برخی موارد زیبایی ظاهری لازم است قربانی سلامتی و تنفس شود. البته تمام این موارد در صورتی رخ می‌دهد که پزشک نابلد و غیر متخصص باشد. به همین دلیل است که انتخاب جراح متخصص در سبک فانتزی و تایید اعتبار کار او، بسیار اهمیت دارد.

قدم سوم: شناخت اخلاق کاری دکتر به ویژه برای عمل به سبک عروسکی

درست کار بودن یک پزشک، وجدان کاری و واقع بینی او نسبت به کارش، مهمترین رکن در اخلاق حرفه ای یک جراح بینی است. پس از معاینه بینی و با شنیدن سلیقۀ و توقع شما از عمل، اگر پزشک ببیند که از پس کار برنمی‌آید، باید بپذیرد و بگوید که شاید از پس جراحی بینی شما برنیاید. با ترس از زیر سوال رفتن اعتبار کاری و پزشکی، نمی‌شود زیبایی و سلامتی بینی کسی را به خطر انداخت. از سوی دیگر سودای ثروت و شهرت نباید باعث شود که یک پزشک، در کاری که کاملا تخصص ندارد، ورود کند. جلب رضایت زیبا جو از هر لحاظ در حیطۀ اخلاق کاری و حرفه ای پزشک است.

زیباکس چطور در این مسیر همراه شماست؟

مجموعۀ زیباکس در مسیر انتخاب بهترین جراح بینی شیراز در سبک فانتزی،

 • اصول شناخت و انتخاب بهترین جراح بینی را برای شما شرح می‌دهد.
 • جراحان معتبر و متخصص سبک فانتزی در شیراز را به شما معرفی می‌کند.
 • در انتخاب درست جراح و مسیر جراحی، قبل و بعد از عمل همراه شما خواهند بود.
 • آمار و اطلاعات دقیق رضایت یا عدم رضایت زیباجویان را از هر لحاظ، مورد بررسی قرار می‌دهد.
 • میزان رضایت زیباجویان از جراح را، به طور دقیق در موارد ظاهری و تنفسی ملاک قرار می‌دهد.
 • فقط پزشکان و جراحانی که تاییدیه نهایی کیفیت و تضمین کار را می‌گیرند در لیست جراحان خود قرار می‌دهد.
 • پزشکانی که اخلاق حرفه ای، شخصی و اجتماعی مناسبی ندارند را از لیست مجموعه حذف می‌کند.
 • بازخورد دقیق زیباجویان از جراح و عمل بینی، میزان رضایت و عکس قبل و بعد آنها را برای تصمیم گیری در اختیار شما قرار می‌دهد.
 • بانک اطلاعاتی دقیق، معتبر و موثقی از رزومۀ کاری و تحصیلی پزشک دارد و کیفیت کار پزشک را به طور مداوم رصد می‌کند.

مجموعۀ زیباکس، بهترین جراحان سبک فانتزی را، با بررسی های دقیق، علمی و تخصصی به شما معرفی می‌کند تا عمل آسان، با کیفیت و تضمین شده ای را در شیراز تجربه کنید.برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید نگاهی به مقالۀ «عمل بینی شیراز» داشته باشید.

برای انتخاب جراح بینی فانتزی در شیراز باید...

جراح سبک فانتزی در شیراز را باید از طریق منابع درست و معتبر شناخت و انتخاب کرد. ابتدا باید آمار تمام پزشکانی که در شهر شیراز و در جراحی بینی به سبک فانتزی فعالیت دارند را به دست آورد. سپس باید اصول درست انتخاب جراح را به خوبی بدانید و اطلاعات درست و موثقی از رزومه، اخلاق کاری و میزان تخصص پزشکان داشته باشید.

در مرحلۀ بعد باید از میزان رضایت زیباجویان و درصد کیفیت کار پزشک مطلع شوید تا خیالتان از بابت نتیجۀ عمل بینی به سبک فانتزی راحت شود. در تمام این مراحل، مجموعه معتبر و خوش سابقۀ زیباکس، گام به گام شما را همراهی می‌کند و با اطلاعات گسترده، درست و موثق، بهترین جراح را به شما معرفی خواهد کرد.

ویژگی های عمل بینی به سبک فانتزی و عروسکی در شیراز

در این سبک همان طور که از اسمش پیداست ظاهر بینی به طور کلی از حالت طبیعی دور شده و به سمت مصنوعی و عروسکی شدن پیش می رود. سایز بینی به صورت چشمگیری کاهش یافته و نسبت به سایر اعضای صورت کوچکتر می شود. از دیگر ویژگی های پرطرفدار سبک فانتزی قوس شدید تیغه و نوک بینی سربالاست.

عمل بینی فانتزی و بینی استخوانی:

قبل از این که بخواهیم بررسی کنیم آیا سبک فانتزی و عروسکی مناسب فرم بینی استخوانی هست یا خیر، خوب است کمی بیشتر با خصوصیات بینی های استخوانی آشنا شویم.

بینی های استخوانی دارای ساختار غضروفی-استخوانی قوی و مستحکم و همچنین پوست نازک و منعطف می باشند. و همین موضوع دست پزشک را برای تغییرات گسترده طی جراحی باز می گزارد. از آن جایی که سبک بینی فانتزی ملزم تغییرات فراوان است، می توان فرم بینی استخوانی را کاندیدای مناسبی برای عمل بینی به این سبک دانست.

عمل بینی به سبک فانتزی و بینی گوشتی:

بینی های گوشتی اما بر خلاف نوع استخوانی دارای پوست ضخیم و ساختار غضروفی ضعیف می باشند. از این رو جراح نمی تواند در حین جراحی تغییرات چندان چشمگیری روی بینی اعمال کند. در واقع می توان گفت امکان کاهش بیش از حد سایز برای بینی های

گوشتی وجود ندارد و به دلیل پوست ضخیم در صورت کوچک کردن بی قائده اندازه، به وجود آمدن مشکلات تنفسی پس از جراحی امکان پذیر است. از این رو می توان گفت برای فرم بینی گوشتی سبک جراحی فانتزی مناسب نمی باشد.

از کجا بدانیم بینی فانتزی به ما می آید؟

همانطور که گفتیم در جراحی بینی به سبک فانتزی سایز بینی کوچک می شود. از این رو اگر سایر اعضای صورت شما بزرگ باشند ممکن است تعادل چهره ی شما از بین رفته و در زیبایی شما تاثیر منفی بگذارد. بنابراین می توان گفت سبک فانتزی برای افرادی که اجزای صورت بزرگ دارند مناسب نبوده و نهایتا باید با مشورت پزشکی متبحر انجام شود.

عوارض عمل بینی فانتزی در شیراز

همانطور که می دانید همه ی عمل های جراحی با عوارضی همراه هستند. اما برای عمل بینی به سبک فانتزی با توجه به تغییرات مورد نیاز گسترده ممکن است این عوارض بیشتر باشد. هرچند که انتخاب پزشکی متبحر می تواند این عوارض را به میزان قابل توجهی کاهش دهد. تعدادی از این عوارض را در ادامه بررسی می کنیم.

کبودی، التهاب و ورم بعد از عمل بینی فانتزی

یکی از رایج ترین عوارض عمل بینی فانتزی بروز کبودی و التهاب پس از جراحی است. وجود این عارضه پس از عمل کاملا طبیعی بوده و بسته به شرایط بدنی شما طی چند روز برطرف می شود.

کاهش حس بویایی پس از عمل بینی فانتزی

کاهش حس بویایی پس از عمل بینی یک عارضه طبیعی و موقتی می باشد. در صورت ادامه دار شدن این عارضه باید به پزشک مراجعه نمایید.

سردرد پس از عمل بینی فانتزی و عروسکی

 برخی از افراد پس از عمل بینی ممکن است دچار سردرد شوند که معمولاً به دلیل تغییرات فشار و ترشحات در ناحیه بینی است و در چند روز بعد از عمل بهبود می‌یابد.

خونریزی پس از جراحی بینی

این عارضه پس از عمل بینی ممکن است رخ دهد که معمولاً به دلیل ترشح خون از محل جراحی است. این خونریزی معمولاً در چند روز اول پس از عمل و با استفاده از دستورات پزشک کاهش می‌یابد.

انسداد و تراکم در بینی

 پس از عمل بینی، ممکن است احساس انسداد و تراکم در بینی داشته باشید که معمولاً به دلیل تورم و تغییرات در ناحیه بینی است. این عارضه معمولاً در چند هفته بعد از عمل بهبود می‌یابد.

 

لازم به ذکر است که هر فرد ممکن است تجربه‌های متفاوتی پس از عمل بینی داشته باشد و بهتر است با پزشک خود درباره هرگونه عارضه یا نگرانی صحبت کنید. به علاوه باید  اضافه کنیم انتخاب پزشکی کارکشته می تواند عوارض پس از عمل را برای شما کاهش داده و دوران نقاهت را کوتاهتر کند.

هزینه عمل بینی فانتزی در شیراز

همانطور که گفتیم جراحی بینی به سبک فانتزی به مهارت و تبحر بالایی احتیاج دارد. و اصطلاحا می توان گفت کار هر پزشکی نیست! از این رو معمولا عمل بینی به این روش به نسبت روش های دیگر هزینه های بالاتری دارد.

اما شما می توانید از شرایط خدمات پرداخت اقساطی زیباکس بهره ببرید و به صورت قسطی مخارج عمل بینی فانتزی و عروسکی در شیراز را پرداخت کنید. در ادامه در خصوص خدمات هیجان انگیز زیباکس توضیحات بیشتری به شما ارائه می دهیم

هزینه عمل بینی فانتزی در شیراز

در کنار اهمیت انتخاب جراح مناسب و متخصص، هزینۀ بینی فانتزی در شیراز،  برای از زیباجویان بسیار مهم است. این دو مورد مکمل یکدیگر هستند. هر هزینۀ پایینی کیفیت و نتیجۀ جراحی را تضمین نمی‌کند و هر هزینۀ زیاد و سنگینی نیز، دلیل بر تخصص و مهارت بیشتر پزشک نیست. پزشکان متخصص، منصف و کاربلد اندکی در شیراز هستند که در سبک فانتزی به جراحی بینی فانتزی می‌پردازند. پس فریب تبلیغات و حباب قیمت را نخورید و در شیراز به دنبال جراح کاردرست و کاربلدی باشید که قیمت منصفانه ای برای عمل بینی فانتزی دارد.

برای یافتن چنین پزشکی، تیم زیباکس و کارشناسان متخصص آن، آمادۀ مشاوره، راهنمایی و معرفی جراحان برتر و خوش قیمت عمل بینی فانتزی در شیراز هستند.

جدیدترین آپدیت هزینه عمل بینی فانتزی در شیراز (۱۴۰۳)

هزینۀ عمل بینی به روش فانتزی در شیراز، در حال حاضر بین 40 تا 55 میلیون تومان است. البته مشخص کردن هزینۀ دقیق عمل بینی، به عوامل مختلفی بستگی دارد، اما میانگین قیمت را می‌توان اینچنین در نظر گرفت. در ادامه موارد مهمی که در تعیین هزینۀ عمل بینی شما به سبک فانتزی موثر است را به طور کامل شرح می‌دهیم.

قبل از جستجو هزینه، مطمئن هستی چه سبک بینی برای عمل مناسب تو هست؟

درست است که برای رفتن به سراغ عمل بینی،  هزینه، فاکتور بسیار مهمی است. اما از آنجایی که هزینه برای هر نوع بینی و هر روش جراحی، متفاوت است، ابتدا باید بدانید که با توجه به سلیقه و نوع بینی خودتان، کدام سبک از عمل بینی برای شما مناسب است. این گونه بهتر می‌توانید هزینۀ تقریبی عمل بینی خودتان را بشناسید. در ادامه جدولی از مشخصات کلی سه روش اصلی جراحی بینی را آورده ایم تا در انتخاب روش جراحی به شما کمک کنیم. سپس توضیح مختصری از هر سه روش ارائه خواهد شد.

علاوه بر این، مقالۀ «انواع عمل بینی» برای شما عزیزان حاضر شده است تا با کمک اطلاعات دقیق آن، مناسب ترین و بهترین روش عمل بینی را پیدا کنید.

مقایسۀ انواع عمل بینی

عمل باز

عمل بسته

عمل پریزرویشن

دوره نقاهت

طولانی

کوتاه

کوتاه

میزان جراحت و برش

زیاد

کم-تاکید در بخش فوقانی بینی

کم- تاکید در بخش تحتانی بینی

میزان تغییرات

قابلیت تغییر در کل ساختمان بینی

رفع ایرادات جزئی تر

رفع ایرادات جزئی تر

طرفداران

زیاد

متوسط

متوسط

مناسب برای کدام نوع بینی

گوشتی- بسیار گوشتی- استخوانی- غضروفی

استخوانی و نیمه گوشتی

استخوانی و نیمه گوشتی

مناسب برای کدام سبک از عمل

طبیعی- نیمه فانتزی- فانتزی

بیشتر طبیعی- در مواردی نیمه فانتزی

بیشتر طبیعی- در مواردی نیمه فانتزی

روند جراحی

تغییر عمیق و کلی در کل ساختمان بینی

تغییر در قسمت فوقانی و روی استخوان- درون بینی

تغییر در قسمت تحتانی و زیر استخوان-درون بینی

تضمین نتیجه

عالی

خوب

خوب

ویژگی ها و توضیحات مختصری در مورد هر سه روش جراحی را با هم مرور می‌کنیم.

عمل بینی به روش باز:

این سبک از جراحی مشهورترین و پرطرفدار ترین روش عمل بینی است و هر سه سبک جراحی طبیعی، فانتزی و نیمه فانتزی در آن قابل اجرا است. تغییرات و اصلاحات در این روش بسیار دقیق، عمیق و گسترده است.

زیرا در روش عمل بینی باز، ساختمان بینی کاملا باز شده و جراح بدون محدودیت و با تسلط چشمی کامل، تمام ایرادات را به خوبی برطرف می‌کند. در مقابل تغییرات کلی و چشمگیر این روش، بینی باید از بیرون نیز برش و بخیه بخورد تا پزشک به تمام ساختمان بینی دسترسی داشته باشد.

از سوی دیگر، دورۀ نقاهت این روش، طولانی تر و سنگین است. اگر می‌خواهید این به طور کامل با این روش آشنا شوید، مقالۀ «عمل باز بینی» بسیار مفید خواهد بود.        

عمل بینی به روش بسته:

منظور از جراحی بینی به روش بسته این است که بینی از بیرون برش نمی‌خورد و باز نمی‌شود وتمام اقدامات جراحی به کمک دستگاه، در درون بینی صورت می‌گیرد. هر چند در این روش، جراح به ساختمان درون بینی دید کافی ندارد، اما این روش برای رفع ایرادات کوچک و جزئی بینی بسیار مناسب است.

اصلاح ایرادات در این روش از جراحی، درون بینی و در قسمت روی استخوان انجام می‌شود. این روش در اغلب موارد، به سبک طبیعی نزدیک است اما برای میزان تغییردر بینی، همه چیز به نوع بینی و جراح شما بستگی دارد. بهتر است این روش را با مقالۀ «عمل بینی بسته» بهتر و کامل تر بشناسید و سپس به سراغ آن بروید.

عمل بینی به روش پریزرویشن:

در عمل بینی به روش پریزرویشن، ساختار طبیعی بینی حفظ می‌شود و ساختمان بینی زیاد دچار تغییر و دگرگونی نخواهد شد. این روش نیز مانند روش بسته، متاسب ایرادات جزئی بینی است و بیشتر به سبک جراحی طبیعی پیش می‌رود.

نکتۀ مهم در روش پریزرویشن این است که ساختمان بینی از بیرون برش و بخیه ندارد و اصلاحات درون بینی، در قسمت زیرین استخوان صورت می‌گیرد. مزیت این روش این است که خط کانتور بینی دچار تغییر و آسیب نمی‌شود. جزئیات کامل این روش از جراحی در مقالۀ «عمل پریزرویشن بینی» آورده شده است.

دوست داری بدونی کدوم سبک عمل برای تو مناسب هست؟

کلید-بنر

هزینه عمل بینی فانتزی در شیراز به چه مواردی تقسیم می‌شود؟

به جز موارد کلی و مهمی مانند، دستمزد جراح، هزینۀ بیمارستان و بیهوشی، نوع و میزان ایراد بینی و موارد جانبی دیگر، که در تعیین هزینۀ عمل بینی تاثیرگذار هستند، هزینۀ عمل بینی فانتزی در شیراز، بسیار به شیوۀ جراحی و تکنیک های به کار برده شده ربط دارد. بینی فانتزی به سبب کوچک شدن بیش از اندازه و قوس زیاد بینی، دقت بسیار بالایی در جراحی می‌خواهد. کوچکترین اشتباه و خطا، ممکن است مشکلات تنفسی به همراه داشته باشد و یا به فرم بینی آسیب جدی وارد کند. همه چیز باید مطابق استانداردهای این سبک و متناسب با صورت و بینی شخص باشد و کار پزشک، در این سبک بسیار حساس و پرریسک است. در ادامه جدولی از مقایسۀ سه سبک اصلی عمل بینی آورده ایم تا تفاوت های هر سه سبک را بهتر بشناسید.

مقایسۀ ویژگی سبک های مختلف عمل بینی

طبیعی

نیمه فانتزی

فانتزی

میزان قوس در تیغۀ بینی

بدون قوس-بسیار اندک

قوس ملایم- اندک

قوس زیاد

زاویۀ نوک بینی

زاویه 90 درجه

زاویه بین 95 تا 105 درجه

زاویه 105 تا 120 درجه

سایز بینی

معمولی- نه بزرگ و نه کوچک

اندکی کوچک تر از حد نرمال

کوچکی اغراق شده

تاثیر نوع پوست بینی در عمل

مناسب برای انواع پوست

مناسب برای پوست نازک و متوسط

مناسب برای پوست های نازک تر و ظریف

طرفداران

پر طرفدار ترین

در رقابت با سبک طبیعی

افراد و سلایق خاص

علاوه بر این، برای شناخت دقیق تفاوت های سه سبک جراحی و تفاوت در پیچیدگی و قیمت آنها، خواندن مقالۀ «عمل بینی شیراز» می‌تواند راهنمای خوبی برای درک بهتر این موضوع باشد.      

تفاوت قیمت عمل بینی فانتزی با سایرسبک‌ها و روش‌ها در چیست؟

 طرفداران سبک فانتزی در عمل بینی، خاص و اندک هستند. این روش معایب و مزایای مخصوص به خود را دارد و هر شخص با توجه به شرایط بینی و سلیقۀ خود به سراغ آن می‌رود. با توجه به دشواری های این سبک، میزان سختی، زمان جراحی و همچنین ریسک بالای آن، هزینۀ این روش را اندکی بیشتر از روش های دیگر است.

 بینی در این سبک، بیش از اندازه و اغراق شده کوچک می‌شود و تناسب آن با چهره رعایت نمی‌شود.  نوک بینی با زاویۀ زیادی سر بالا می‌شود و قوس بینی نیز در روش فانتزی، بسیار زیاد است. در نتیجه بخش زیادی از حجم بینی از دست می‌رود.

این موضوع احتمال ایجاد مشکلات تنفسی و کم شدن راه هوا را زیاد می‌کند و ریسک انجام عمل احتمالی ترمیم بینی را بالا می‌برد. اما تغییرات در این روش بسیار زیاد و چشمگیر است و برای صورت های ظریف و بینی های استخوانی بسیار مناسب است.

هزینه عمل بینی فانتزی زنانه و مردانه چه تفاوت‌هایی دارد؟

به طور کلی، هزینۀ عمل بینی مردانه با توجه به پهنی صورت و درشت تر بودن استخوان بندی نسبت به صورت خانم ها، در کمترین حالت 1 میلیون و در بیشترین حالت 8 میلیون، بیشتر است. علاوه بر این، پوست بینی آقایان اغلب ضخیم تر است و در نتیجه دشواری عمل بینی آقایان اندکی بیشتر می‌شود.

پس منطقی است که هزینۀ بینی آنها نسبت به بینی زنانه کمی بیشتر باشد. اما در مورد عمل بینی فانتزی باید گفت، اصولا این سبک به آقایان پیشنهاد نمی‌شود، مگر آقایانی که صورت و بینی‌شان به نسبت ظریف است.

مصنوعی نشدن بینی و تناسب بینی با چهرۀ مردانه در زیبایی صورت و بینی آقایان بسیار موثر است و جراح باید معیارها و استانداردهای زیباشناسی چهره و بینی آقایان را به طور دقیق اجرا کند. البته سلیقه و نوع درخواست شخص نیز در نوع تغییرات مهم است.

تاثیر بینی قبل از عمل برهزینه عمل فانتزی درشیراز

از نکات مهم دیگری که در هزینۀ عمل فانتزی بینی شیراز بسیار مهم است، نوع گوشتی یا استخوانی بودن بینی، قبل از عمل است. بینی های گوشتی اغلب استخوان و غضروف ضعیف تری نسبت به بینی‌های استخوانی دارند و پوستشان نیز ضخیم تر است. بنابر این تغییرات بینی گوشتی اندکی کمتر از بینی استخوانی و زحمت و دشواری عمل آن، اندکی بیشتر است. پس اگر بینی گوشتی شما فانتزی شود، اندکی هزینۀ آن بیشتر است. هر چند باید در نظر داشته باشید، که برای عمل بینی فانتزی، بینی شما باید شرایط لازم را داشته باشد. گوشتی بودن، زیادی بزرگ یا کوچک بودن، ضخیمی یا نازکی بیش از اندازۀ پوست بینی، بزرگی و پهنی زیاد صورت و… شرایط عمل بیمنی به سبک فانتزی را از شما می‌گیرند.

البته پزشک مربوطه پس از دیدن و معاینۀ بینی شما، در مورد اینکه شما می‌توانید بینی خود را فانتزی عمل کنید یا خیر، نظر نهایی را خواهد داد.

بینی من گوشتی است یا استخوانی؟

اگر دوست دارید بدانید بینی شما گوشتی یا استخوانی است و یا شرایط عمل بینی به سبک فانتزی را دارد، مرور دو مقالۀ «بینی گوشتی» و «بینی استخوانی» به تمام سوالات شما پاسخ خواهند داد.

علاوه بر این، کارشناسان و متخصصان مجموعۀ زیباکس، به صورت حضوری و غیر حضوری، آمادۀ راهنمایی شما عزیزان هستند.                                   

دکمه- بنر

اقساط زیباکس در مورد هزینه‌های عمل بینی فانتزی در شیراز

اگر به دنبال جراحان برتر و منصف در هزینۀ عمل بینی فانتزی در شیراز هستید، بهتر است برای پیدا کردن پزشک مناسب خودتان، از کارشناسان ما در تیم زیباکس کمک بگیرید تا علاوه بر این، از شرایط پرداخت اقساطی هزینۀ عمل بینی فانتزی شیراز نیز بهرمند شوید. هزینۀ عمل بینی، نباید مانعی برای انجام جراحی زیبایی و درمانی بینی و اصلاح آن باشد. بنابراین امیدواریم با شرایط و امتیازات مجموعه زیباکس، عمل بینی فانتزی آسان، بی نقص و مطمئنی را در شهر شیراز تجربه کنید. ما تا دو سال پس از عمل بینی، پشتیبان و حامی شما خواهیم بود.

برای دانستن هزینۀ عمل بینی فانتزی در شیراز باید....

از مواردی که، در تعیین هزینۀ جراحی بینی فانتزی در شیراز موثر هستند، مطلع باشیم. ابتدا باید انواع بینی گوشتی و استخوانی و روش جراحی فانتزی، نیمه فانتزی یا طبیعی بینی خودمان را به خوبی بشناسیم و با ویژگی‌ها و استاندارد های آنها آشنا باشیم.

باید بدانیم که نوع و میزان ایراد بینی، زنانه یا مردانه بودن بینی و میزان دشواری عمل، مستقیما در افزایش یا کاهش هزینه ها اثر دارند. از سوی دیگر، ظرافت ها و تغییرات بیش از حد بینی فانتزی، اندکی دشواری جراحی و هزینۀ آن را افزایش می‌دهد. در حال حاضر عمل بینی فانتزی در شیراز، به طور میانگین 40 تا 55 میلیون تومان می‌باشد.

این هزینه برای هر شخص متفاوت است و هزینۀ دقیق را، جراح پس از معاینه و با توجه به شرایط عمل، مشخص خواهد کرد.

خدمات ویژه زیباکس برای عمل بینی فانتزی در شیراز

اگر ساکن شیراز هستید و عمل بینی فانتزی را انتخاب کرده اید، خوب است بدانید مجموعه زیباکس برای شما شرایطی ویژه در نظر گرفته است. در ادامه تعدادی از این شرایط را برای شما توضیح می دهیم.

 • مشاوره تخصصی انتخاب بهترین جراح عمل بینی در شیراز به صورت حضوری و غیر حضوری
 • اقساطی کردن هزینه عمل بینی فانتزی در شیراز
 • دریافت نوبت فوری و بدون انتظار از برترین جراحان بینی فانتزی در شیراز
 • پشتیبانی بعد از عمل تا دو سال

برای بهره مندی از همه این خدمات هیجان انگیز و دریافت اطلاعات بیشتر کافی است با ما ارتباط برقرار کنید.

جستجو هوشمند جراح بینی

بهترین و مناسب‌ترین جراح‌زیبایی بینی خود را بیابید.

مشاوره جراحی زیبایی بینی

بهترین و مناسب‌ترین جراح‌زیبایی بینی خود را بیابید.

بیشتر بدانید

جهت دریافت مشاوره تلفنی فرم زیر را تکمیل نمایید.

نام شما
شماره تماس
توضیحات

تماس با مشاورین زیباکس