دکتر ونون آصفی

متخصص گوش و حلق و بینی و جراح سر و گردن
نظام پزشکی: 73389
شیراز
درباره پزشک
نمونه‌کارها
نظرات

سـبـک عـمـل:

طبیعی

نیمه‌فانتزی

پیـشنهـاد بـرای:

بینی استخوانی

درباره دکتر ونون آصفی

دکتر ونون آصفی با کد نظام پزشکی 73389 از جراحان معروف بینی در شیراز می‌باشند. ایشان متخصص گوش و حلق و بینی و همچنین جراح سر و گردن هستند. دکتر آصفی همچنین جراح پلاستیک و زیبایی صورت و بینی می‌باشند.

بیوگرافی دکتر ونون آصفی

دکتر ونون آصفی از فارغ‌التحصیلان موفق دانشگاه شیراز می‌باشند. ایشان متخصص گوش و حلق و بینی هستند و دارای بورد تخصصی در رشته گوش و حلق و بینی می‌باشند. دکتر آصفی عمل‌های زیبایی متعددی را در کارنامه کاری خود دارند که از جمله آن‌ها می‌توان به جراحی زیبایی بینی (راینوپلاستی)، جراحی زیبایی پلک (بلفاروپلاستی) و لیفت صورت اشاره کرد. این جراح برجسته، کارهای زیبایی دیگری از جمله تزریق ژل و بوتاکس، پروتز گونه و چانه و تزریق چربی را نیز انجام می‌دهند.

سابقه جراحی دکتر ونون آصفی

دکتر آصفی از سال 1385 فعالیت خود در زمینه زیبایی و ترمیمی بینی و صورت را آغاز کرده‌اند. در رزومه ایشان بیش از 7000 عمل بینی وجود دارد. دکتر آصفی معمولا بینی‌های استخوانی را جراحی می‌کنند و سبک عملشان طبیعی و نیمه فانتزی است.

یکی از کارهای متفاوتی که این جراح حاذق انجام می‌دهند، طراحی قبل از عمل است. این کار به زیباجو کمک می‌کند تا بهتر بتواند در مورد انتخاب سبک بینی خود تصمیم بگیرد. همانطور که گفتیم فعالیت ایشان تنها محدود به جراحی بینی نیست. و جراحی زیبایی پلک، لیفت صورت، تزریق ژل و بوتاکس، پروتز گونه و چانه و تزریق چربی نیز از جمله کارهایی است که ایشان در حوزه زیبایی انجام می‌دهند.

دستمزد و هزینه دکتر ونون آصفی

هزینه عمل بینی با دکتر ونون آصفی از 50 میلیون تومان آغاز می‌شود. البته باید بگوییم از قیمت دقیق عمل بینی‌ می‌توانید بعد از معاینه مطلع شوید. زیرا جراحان باید در هنگام معاینه، دشواری جراحی را ارزیابی کنند و با توجه به آن، دستمزدشان را تعیین کنند.

شیوه نوبت دهی دکتر ونون آصفی

نیازی به بیان نیست که جراحی بینی نسبت به گذشته بسیار پرطرفدارتر از قبل شده و همین امر باعث شده نوبت گرفت از جراحان سخت تر شود. علی‌الخصوص اگر جراح مورد نظر معروف هم باشد، کار را دشوارتر می‌کند. اما با وجود کارشناسان زیباکس أصلا نگران نوبت گرفتن از جراحان زیبایی نباشید. زیرا بدون دردسر در اسرع وقت برای شما نوبت فوری رزرو می‌کنند.

شرایط اقساطی با دکتر ونون آصفی

همیشه مساله هزینه بار روانی زیادی برای زیباجویان به همراه دارد. می‌توان گفت محدود کننده‌ترین فاکتور برای شما درواقع همین تامین هزینه عمل است. ممکن است با خود بگویید، با جراحی عمل می‌کنم که هزینه مناسب‌تری دارد. ولی مگر می‌شود با بینی، که مهمترین و تأثیرگذارترین عضو در زیبایی شماست چنین ریسکی کرد؟! درست است که لزوماً دستمزد بالا نشان دهنده کیفیت بیشتر نیست. اما باید بدانید که کدام جراح برای شما مناسب‌تر است.

کارشناسان زیباکس همیشه سعی می‌کنند مناسبترین جراح را هم از نظر کیفیت و هم از نظر هزینه به شما معرفی کنند. پس اگر موردی که به شما پیشنهاد شد که هزینه‌ای فراتر از توان مالی شما داشت نگران نباشید. زیباکس خدمات پرداخت اقساطی را برای شما زیباجوی عزیر قرار داده است. همین حالا تماس بگیرید و از چند و چون کار باخبر شوید.

نمونه عمل دکتر ونون آصفی

نوبت دهی

نوبت فوری دکتر ونون آصفی

نوبت دهی ویزیت دکتر ونون آصفی

نوبت دهی جراحی دکتر ونون آصفی

همراه با تخفیف 50 درصدی حق ویزیت

مشاوره جراحی زیبایی

دریافت مشاوره و بررسی بینی شما به صورت تلفنی

معرفی پزشک با توجه به بینی شما

نوبت دهی ویزیت و جراحی بینی

همراه با شرایط جراحی بینی اقساطی

نظرات کاربران زیباکس

سریتا
5

من از عمل بینیم با دکتر آصفی راضی‌ام. می‌خواستم بینیم نیمه فانتزی و کوچیک باشه دقیقا همون چیزی شد که دلم میخواست. فقط یه مقدار مشکل تنفسی دارم که نمیتونم به راحتی قبلا نفس بکشم.

فرزانه
5

بطور کلی از عمل بینیم با دکتر آصفی راضی ام و خوبه اما حس می‌کنم یه مقدار زیادی کوچیک شده. همه جنبه هاش اوکیه فقط اگه بزرگتر بود به نظرم بیشتر به صورتم میومد.

فائزه
5

خیلی راضی ام دقیقا بینیم همون چیزی شد که می‌خواستم. صورتم کوچیک بود اما بینیم بزرگ بود الان خیلی همه اعضای صورتم ظریف شدن و أصلا شدم یه چهره دیگه.

هنگامه
5

از عمل بینیم با دکتر آصفی راضی نیستم. حس می کنم به صورتم نمیاد اصلا. صورتم گرده و بینیم الان عین نخوده اون وسط.

سارا
5

دکتر آصفی اول از همه خیلی با اخلاقن و من خیلی از این ویژگیشون خوشم اومد باعث شد استرسم کمتر شه. بینیم هم نسبتاً خوب شده و راضی‌ام. مشکل تنفسی خاصی هم ندارم. هرچند که به راحتی قبل از عمل نمیتونم نفس بکشم.

لیزا
5

از عمل بینیم با دکتر آصفی راضی‌ام. بینیم خیلی ظریف و کوچولو شده و به صورتم که ظریفه خیلی میاد.

پرسش‌های متداول

سبک جراحی بینی دکتر ونون آصفی چیست؟

دکتر ونون آصفی به سبک طبیعی و نیمه فانتزی جراحی می‌کنند.

هزینه جراحی بینی توسط دکتر ونون آصفی چقدر است؟

برای عمل بینی نمی‌توان هزینه دقیقی بیان کرد. به‌طور کلی هزینه عمل بینی با دکتر آصفی 50 میلیون تومان به بالاست.

نوبت ویزیت دکتر ونون آصفی به چه صورت است؟

برای گرفتن نوبت نگران نباشید. کارشناسان دکی یاب از تمامی جراحان زیبایی برای شما نوبت فوری دریافت می‌کنند.

بهترین جراح بینی خود را بیابید.

معرفی جراحان زیبایی بینی شیراز

متخصص گوش و حلق و بینی و جراح سر و گردن

تهران

متخصص گوش و حلق و بینی و جراح سر و گردن

تهران

متخصص گوش و حلق و بینی

تهران

جراح پلاستیک صورت و متخصص گوش و حلق و بینی

تهران

جهت دریافت مشاوره تلفنی فرم زیر را تکمیل نمایید.

نام شما
شماره تماس
توضیحات

تماس با مشاورین زیباکس