هزینه عمل بینی در تهران چقدر است؟ قبل از عمل بخوانید

نمونه جراحی بینی دکتر روشنی با مشاوره زیباکس

آیا قصد دارید عمل زیبایی بینی انجام دهید؟ در این صورت، این مطلب دقیقا برای شماست! انتخاب دکتر مناسب، یکی از بزرگ‌ترین دغدغه‌های هر فردی است که قصد عمل بینی دارد. قصد انجام عمل بینی در شهر تهران دارید؟ آیا می‌دانید چطور می‌توانید بهترین جراح بینی مناسب خودتان را پیدا کنید؟ بعد از انتخاب دکتر مناسب دغدغه بعدی هزینه عمل است. هزینه عمل بینی در تهران دقیقا چقدر است؟

 توجه کنید که انتخاب دکتر جراح مناسب برای هر فردی با توجه به نوع بینی و سبک عمل درخواستی متفاوت می باشد. ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم ایده‌آل‌ترین جراح بینی برای خودتان را پیدا کنید. قبل از اقدام برای عمل بینی، حتما این صفحه را بخوانید و برای دریافت اطلاعات بیشتر بر روی دکمه ارتباط با مشاورین زیباکس بزنید.

هزینه عمل بینی در تهران چقدر است؟

هزینه جراحی بینی در تهران چقدر است؟

یکی از دغدغه‌های اساسی در مورد عمل بینی، هزینه‌های آن است. برای این که بدانید به صورت حدودی هزینه کل برای شما چقدر خواهد بود، باید ملزومات عمل بینی را نیز در نظر بگیرید. ما نمی‌توانیم به طور دقیق تمام هزینه‌ها را در سایت اعلام کنیم، زیرا  هزینه عمل زیبایی بینی برای هر فرد متفاوت است. جهت دریافت مشاوره برای اطلاع از هزینه دقیق عمل خود، این دکمه را فشار دهید.

به طور کلی، هزینه عمل جراحی بینی در تهران شامل موارد زیر خواهد بود:

 هزینه‌های قبل از عمل

تیم زیباکس تلاش می‌کند تا هزینه‌های قبل و بعد از عمل شما را کاهش دهد. ما در زیباکس ترتیبی می‌دهیم که ویزیت دکتر شما نیم‌بها باشد. بعلاوه، بابت آزمایشات قبل از عمل نیز تخفیفات ویژه ارائه می‌دهیم تا هزینه‌های شما پایین‌تر بیاید.

 به طور کلی، هزینه‌های قبل از عمل شما شامل موارد زیر خواهد بود:

هزینه عمل بینی در تهران چقدر است

هزینه ویزیت و مشاوره:

خبر خوب این است که این هزینه برای مراجعه کنندگان زیباکس نیم بها خواهد بود!

هزینه بیمارستان یا کلینیک:

هزینه کلینیک یا بیمارستان شما بستگی به نظر پزشک دارد. اگر نیاز باشد که شما یک شب بستری شوید، هزینه بیمارستان بیشتر خواهد بود. اما گاهی ممکن است از نظرپزشک نیازی به بستری در بیمارستان نباشد. در این صورت هزینه بیمارسان نیز کمتر خواهد بود. البته در کلینیک ها، اغلب بستری انجام نمی شود و 4-5 ساعت بعد از عمل مرخص خواهید شد.

دستمزد جراح:

دستمزد جراح موردد نظر شما بستگی به مهرات و تخصص وی دارد. همچنین، اید مشخص شود که آیا بینی شما استخوانی است یا قوزدار؟ پس مطالعه مقاله جراحی بینی استخوانی در شیراز برای شما ضروری است! آیا انحراف یا پولیپ نیز دارید؟ پاسخ این سوالات هم در هزینه عمل بینی شما تاثیرگذار خواهد بود.

هزینه عکس برداری:

برای عمل بینی، باید عکس‌هایی از زاویه‌های مختلف از شما گرفته شود. از جمله عکس از زاویه روبرو، زاویه جانبی راست، زاویه جانبی چپ، زاویه نیمرخ راست، زاویه نیمرخ چپ، نمای سفالیک، نمای پایه، نمای با لبخند.

هزینه آزمایشات:

یکی از مواردی که بر روی هزینه جراحی زیبایی بینی تاثیر می‌گذارد، آزمایشات قبل از عمل است. قبل از عمل بینی باید آزمایش‌های زیر را انجام دهید و جواب آن‌ها را دریافت کنید. البته خبر خوب این است که ما در زیباکس تخفیفات خوبی برای شما جهت این آزمایشات ارائه می‌دهیم. به این صورت، تلاش می‌کنیم هزینه عمل دماغ در تهران را کاهش دهیم. این آزمایشات عبارت‌اند از:

آزمایش بارداری

این آزمایش برای خانم‌هایی است که مشکوک به بارداری هستند.

الکتروکاردیوگرافی

آزمایش الکتروکاردیوگرافی برای بیماران بالاتر از 40 سال انجام می‌شود و مربوط به ضربان قلب است.

رادیولوژی قفسه سینه

اگر سیگار می‌کشید یا مشکل تنفسی دارید، قبل از عمل باید این آزمایش را نیز انجام دهید. 

سی تی اسکن

سی تی اسکن نیز یکی از آزمایش‌های لازم برای تمام افرادی است که می‌خواهند عمل بینی انجام دهند. این آزمایش، به جهت بررسی داخلی بینی انجام می شود.

هزینه عمل بینی در تهران
تست CBC (شمارش گلبول‌های خونی)

این آزمایش برای بررسی میزان سلامتی و تشخیص بیماری‌های عفونی، سرطان خون و کم‌خونی قبل از عمل بینی انجام می‌شود.

آزمایش خون

این آزمایش برای تشخیص بیماری‌های کم‌خونی، عفونی، سرطان خون، اختلالات ایمنی و مشکلات انعقاد خون قبل از عمل انجام می‌شود.

آزمایش قند خون

اگر شما مشکوک به قند خون بالا باشید، باید قبل از عمل بینی این آزمایش را انجام دهید. البته افراد دارای دیابت نوع اول، مشکلی برای انجام عمل بینی نخوهند داشت.

آزمایش ادرار

عفونت‌های ادراری بر نتیجه جراحی تاثیر خواهند گذاشت. به همین جهت، باید آزمایش ادرار نیز انجام شود تا از سلامت مجاری ادراری اطمنیان حاصل کنیم.در زیباکس ما تلاش کرده ایم تا هزینه‌های قبل و بعد از عمل شما را کاهش دهیم. همانطور که گفتیم، ما چسب بینی رایگان در اختیار شما عزیزان قرار می‌دهیم، ویزیت مشاوره را نیم‌بها دریافت می‌کنیم، و بابت آزمایشات شما تخفیفات ویژه ارائه می‌دهیم.

هزینه‌های بعد از عمل

خرید چسب بینی: پس از عمل، باید مرتباً جهت خرید چسب بینی اقدام کنید. در زیباکس ما تلاش کرده ایم تا هزینه‌های قبل و بعد از عمل شما را کاهش دهیم. همانطور که گفتیم، ما بهترین انواع چسب بینی را به صورت کاملاً رایگان در اختیار شما عزیزان قرار می‌دهیم.

آشنایی با هزینه عمل بینی در تهران

چرا زیباکس را برای عمل بینی انتخاب کنیم؟

مجموعه زیباکس اینجاست تا خیال شما از بابت نتیجه ایده‌آل عمل بینی کاملاً راحت باشد. مجموعه ما چه مزایایی را به مراجعه کنندگان عزیز ارائه می‌دهد؟ در ادامه می‌خوانیم.

جراح بینی ایده‌آل شما را معرفی می‌کنیم

یک نکته مهم: یک جراح خوب، لزوماً برای شما ایده‌آل نخواهد بود! یک جراح ممکن است مدل‌های خاصی از بینی را به نحوی بسیار عالی جراحی کند، اما در جراحی فرم بینی شما موفق نباشد. بنابراین قبل از عمل بینی، فرم بینی شما باید به صورت اختصاصی بررسی شود. کارشناسان ما در زیباکس به صورت اختصاصی شما را ویزیت می‌کنند و بینی شما را با وسواس و به نحوی کاملا ویژه بررسی می‌کنند. به این صورت، قادر خواهند بود که بهترین جراح مناسب برای شما را معرفی کنند. ما به شما جراحانی را معرفی می‌کنیم که در جراحی بینی‌هایی با فرم مشابه بینی شما، تجربه کافی داشته باشند. برای کسب اطلاعلات بیشتر نیز می‌توانید مقاله کاربردی معرفی 8 دکتر عمل بینی در تهران را نیز مطالعه کنید.

امکان پرداخت اقساط هزینه عمل بینی در تهران

· امکان پرداخت اقساط هزینه عمل بینی در تهران

جهت سهولت در پرداخت، زیباکس امکان اقساطی کردن هزینه‌ها را نیز در اختیار شما عزیزان قرار می‌دهد. امکان پرداخت هزینه عمل تمام جراحان بینی در شیراز به صورت اقساطی از طریق زیباکس وجود دارد. به این صورت، می‌توانید اقساط 12 ماهه دریافت کنید و دیگر نگران هزینه‌های عمل بینی نباشید. برای آشنایی کامل با عمل بینی قسطی روی لینک کلیک کنید.

می دانید هزینه عمل بینی در تهران چقدر است؟

· نوبت ویزیت و عمل فوری برای هر جراح

آیا شما هم از منتظر ماندن در نوبت‌‌های طولانی بیزار هستید؟ ممکن است قصد داشته باشید بینی خود را برای مراسم مهمی که در پیش دارید، عمل کنید؛ یا ممکن است به هر دلیل دیگری، برای عمل بینی خود عجله داشته باشید. ما به زمان شما احترام می‌گذاریم و اجازه نمی‌دهیم که مراجعه‌کنندگان عزیز زیباکس در صف نوبت‌های طولانی قرار بگیرند. با زیباکس، می‌‌توانید برای هر جراح نوبت ویزیت و عمل فوری دریافت کنید و به سرعت به نتیجه دلخواه‌‌تان برسید. برای دریافت اطلاعات بیشتر و پاسخ سوالات‌تان به مقاله عمل بینی در تهران مراجعه و آن را به دقت مطالعه کنید.

· هزینه ویزیت پزشکان را نیم بها پرداخت کنید!

این روز‌ها هزینه ویزیت پزشکان نیز به خودی خود گران قیمت است. ما در زیباکس تلاش می‌کنیم که تا حد امکان هزینه‌های شما را کاهش دهیم تا از بابت هزینه عمل بینی در تهران نگرانی نداشته باشید. برای دریافت اطلاعات بیشتر و یادگیری راهکارهایی برای کاهش هزینه‌های عمل بینی خود مقاله عمل بینی ارزان در تهران را حتما مطالعه کنید. برای مثال، امکان پرداخت اقساطی را برای مراجعه کنندگان عزیز به وجود آورده ایم. اما گزینه دیگری را نیز در اختیارتان قرار می‌دهیم! از طریق مجموعه زیباکس، هزینه ویزیت پزشک مورد نظر شما نیم بها خواهد بود. 

· جهت عکس‌ها و آزمایشات تخفیف بگیرید

در مورد اقساطی کردن هزینه‌ها و پرداخت هزینه ویزیت به صورت نیم بها توضیح دادیم. اما تلاش ما جهت پایین آوردن هزینه‌عمل زیبایی بینی، هنوز تمام نشده است! زیباکس برای شما عزیزان امکان تخفیف گرفتن جهت عکس‌ها و آزمایشات مختلف را هم فراهم می‌کند. 

 عمل بینی، به آزمایشات و عکس برداری‌های زیادی نیاز دارد. همه این هزینه‌ها بعلاوه هزینه ویزیت، می‌توانند بار هنگفتی بر روی دوش مراجعه کنندگان عزیز باشند. اما ما اینجا هستیم تا شما هرگز نگران هزینه‌ها نباشید. با تخفیف گرفتن در مبلغ عکس و آزمایشات، می‌توانید هزینه‌ عمل بینی در تهران را پایین بیاورید.

از هزینه عمل بینی در تهران اطلاع دارید؟

· همه روزه پاسخگوی شما هستیم!

آیا شما هم تجربه این را داشته اید که بار‌ها و بار‌ها با یک کلینیک تماس بگیرید اما از پشتیبانی مناسب برخوردار نشوید؟ ما می‌دانیم که این موضوع بسیار آزاردهنده است. به علت احترامی که برای شما عزیزان قائلیم، همه روزه پاسخگوی سوالات شما هستیم.  هر روز که مایل هستید با زیباکس تماس بگیرید و ما فوراً در خدمت‌تان خواهیم بود.

· مراقبت‌های پس از عمل را به خوبی یاد بگیرید!

بسیاری از پزشکان، فقط به طور شفاهی و خلاصه مراقبت‌های بعد از عمل را به بیمار می‌گویند. اما گاهی اوقات این مراقبت‌ها به آموزش ویژه و اختصاصی نیاز دارند. کارشناسان ما  بعد از عمل به شما پیام می‌دهند و با صبر و حوصله، مراقبت‌های لازم بعد از عمل را آموزش خواهند داد.

ارسال چسب بینی رایگان برای مراجعه کنندگان، هدیه زیباکس به شماست! ما با‌کیفیت ترین انواع چسب بینی را بعد از عمل به صورت کاملاً رایگان در اختیار مراجعه‌کنندگان عزیز می‌گذاریم. به این صورت، مایل هستیم از شما جهت انتخاب زیباکس قدردانی کنیم  و قدم کوچکی در جهت کاهش هزینه‌های شما برداریم.

· پکیج هدیه ویژه دریافت کنید!

بعد از عمل، یک پکیج هدیه ویژه، روحیه شما را تقویت خواهد کرد. در مورد محتویات این پکیج فعلاً چیزی نمی‌گوییم، چرا که مایل هستیم شما را با این هدیه ویژه غافلگیر کنیم! امیدواریم که این پکیج در واقع هدیه‌ای به مناسبت زیبا‌تر شدن چهره شماست.

هزینه عمل بینی در تهران چقدر است

· کارت VIP دریافت کنید

زیباکس یک هدیه دیگر نیز برای شما دارد! پس از عمل، یک کارت VIP با مزایای بسیار جالب دریافت خواهید کرد. با داشتن این کارت، می‌توانید تا 5 سال از خدمات تمام مراکز زیبایی با تخفیف و شرایط ویژه بهره‌مند شوید! از جمله این مراکز، می‌توانیم به سالن‌های زیبایی، کلینیک‌های پوست و مو، کلینیک‌های دندانپزشکی و … اشاره کنیم. خدمات تمامی این مراکز به مدت 5 سال بعد از عمل برای شما شامل تخفیفات ویژه خواهد بود. 

یک جراح بینی حرفه‌ای چه ویژگی‌هایی دارد؟

نتیجه عمل شما بازگشت‌ناپذیر است، بنابراین طبیعی است که در انتخاب جراح دقت و وسواس به خرج بدهید. یک جراح بینی خوب چه خصوصیاتی دارد؟ در انتخاب جراح مورد نظر‌تان حتما به این موارد توجه کنید.

1. پروانه پزشکی معتبر

اولین معیار تشخیص یک پزشک حرفه‌ای، برخوردار بودن از پروانه پزشکی معتبر است. مدرک پزشکی جراح بینی مورد نظر شما باید حتما توسط هیئت پزشکی تایید شده باشد. شما می‌توانید به صورت اینترنتی از پروانه پزشکی پزشک مورد نظر خود استعلام بگیرید تا از این بابت اطمینان حاصل کنید.

2. نظرات مثبت 

خوشبختانه این روز‌ها سایت‌های اینترنتی به ما این امکان را می‌دهند که نظرات بیماران قبلی هر پزشک را بخوانیم. برای انتخاب پزشک مناسب، حتما سری به این سایت‌ها بزنید و قسمت نظرات را بررسی کنید. البته توجه کنید که بسیاری اوقات، نظرات منفی در اینترنت فاقد ارزش و اعتبار هستند. افراد می‌توانند به طور ناشناس در اینترنت نظر بدهند و این نظرات همیشه صحیح یا صادقانه نیستند. بنابراین، با یک یا دو نظر منفی قضاوت نکنید. اما اگر نظرات منفی در مورد یک پزشک بیش از حد زیاد باشد، می‌تواند تصمیم شما را تحت تاثیر قرار دهد.

 بهترین روش استفاده از تیم مشاوره زیباکس می باشد. توسط این مجموعه، ماهانه پس از عمل با تک تک زیباجوها تماس گرفته می‌شود و در مورد نتیجه عمل از آنها نظر سنجی می شود. به این صورت، بر اساس بازخورد زیباجویان پزشک مناسب هر فرد معرفی می گردد.

به طور کلی، توصیه می‌کنیم که هیشه به سراغ پزشکی بروید که دقیقا در زمینه مورد نظر شما تخصص داشته باشد. به این صورت، نتیجه کار بسیار بهتر خواهد بود. برخی افراد جهت جراحی بینی، به سراغ پزشکان جراحی پلاستیک می‌روند. البته که این کار نیز شروع خوبی محسوب می‌شود، اما گزینه بهتری هم وجود دارد! برای عمل بینی، بهتر است به سراغ پزشکی بروید که در زمینه “رینوپلاستی” تخصص داشته باشد. چنین پزشکانی در طول دوره تحصیل و همچنین طبابت خود، بیشتر بر روی جراحی زیبایی بینی متمرکز بوده‌اند. اگر مایل هستید پزشک متخصص رینوپلاستی ایده آل خود را پیدا کنید، جهت مشاوره با ما این دکمه را فشار دهید. 

4. نمونه کار‌های متعدد و مشابه به شما

بهترین و موثر‌ترین راه‌های ارزیابی مهارت یک جراح بینی، بررسی نمونه کار‌های او است. سری به پیج اینستاگرام یا سایت کلینیک مورد نظر‌تان بزنید و نمونه کار‌های آن را ببینید. عکس های “قبل و بعد” راهی بسیار عالی برای بررسی عملکرد یک پزشک هستند. البته در این مورد باید به چند نکته مهم توجه کنید:

جراح مورد نظر شما باید عکس‌های قبل و بعد از جهات مختلف به شما ارائه دهد. صرفاً دیدن عکس هایی از زاویه نیمرخ، کافی نخواهد بود. اگر عکس‌های کافی در پیج اینستاگرام او نمی‌بینید، از کلینیک مورد نظر بخواهید که از زاویه‌های دیگر نیز برای شما عکس بفرستند. جراحی را انتخاب کنید که عکس‌های قبل و بعد متعددی از زاویه‌های گوناگون به شما ارائه دهد.

 به دنبال پزشکانی باشید که نمونه کار‌هایی مشابه با فرم بینی شما داشته باشند. نمونه کار‌‌های پزشکان را بررسی کننید و پزشکی را انتخاب کنید که مراجعه کنندگانی با بینی شبیه به شما را در گذشته جراحی کرده باشند. اگر ببینید که پزشک مورد نظر شما با موفقیت کیس‌های مشابهی را جراحی کرده است، خیال‌تان بسیار راحت تر خواهد شد. در زیباکس ما انواع و اقسام نمونه کار‌ها را در اختیار شما قرار می‌دهیم تا با خیال راحت بتوانید مناسب‌ترین پزشک را انتخاب کنید. 

پزشکی را انتخاب کنید که نمونه کار‌های زیادی داشته باشد. یک پزشک با تخصص متوسط هم قادر است چند نمونه کار خوب ارائه دهد. اما فقط یک پزشک کاملا حرفه‌ای می‌تواند لیست بلند بالایی از نمونه کار‌های موفق را در اختیار شما بگذارد. با دریافت مشاوره از مجموعه زیباکس برای هر دکتر، نمونه کار‌های واقعی خود مجموعه را مشاهده فرمایید. به این صورت می‌توانید با خیال آسوده تری انتخاب و اقدام نمایید.

هزینه عمل بینی در تهران

5. ارائه مشاوره خوب و مفید

قبل از عمل بینی، پزشک مورد نظر‌تان شما را ویزیت خواهد کرد و به شما مشاوره خواهد داد. در این جلسه مشاوره مشکل شما باید به خوبی تشخیص داده شود، و برنامه‌ای موثر برای درمان طرح ریزی شود. بعلاوه، و اطلاعات لازم نیز باید طی این جلسه به شما داده شود. منظور از این اطلاعات لازم چیست؟ اطلاعاتی از جمله: جایگزین‌هایی که شما به جای عمل جراحی دارید، ریسک‌های عمل، و نتیجه‌ای که پیش بینی می‌شود بعد از عمل دریافت کنید. همچنین عواملی از جمله مراقبت‌های لازم بعد از عمل، طول دوران نقاهت، و … نیز باید با شما در میان گذاشته شود.

 این روز‌ها بسیاری از جراحان، چنین وقتی را به بیمار اختصاص نمی‌دهند. در عوض، در طول زمان بسیار کوتاهی به سرعت چند نکته کلی را بیان می‌کنند. اما توجه کنید که یک پزشک خوب، زمان کافی برای ویزیت و مشاوره قبل از عمل به شما اختصاص خواهد داد و با حوصله پاسخگوی سوالات شما خواهد بود. به علاوه، یک پزشک خوب در مورد تجربه‌ جراحی‌های مشابهی که داشته است با شما صحبت می‌کند و نمونه کار‌های مختلفی را به شما نشان می‌دهد. در زیباکس ما پاسخگوی تمام سوالات شما خواهیم بود. کافی است از طریق راه‌های ارتباطی، با ما تماس بگیرید. 

 هر پزشکی با بهترین برخورد نهایتا ده دقیقه برای ویزیت شما صرف می‌کند؛ اما مشاورین مجموعه زیباکس با مهربانی و حوصله پاسخگوی تمام سوالات شما در هر روز هفته میباشند. به این صورت، شما می‌توانید با خیال راحت برای ویزیت نهایی اقدام نمایید.

سخن آخر در مورد هزینه عمل بینی در تهران

کارشناسان ما در زیباکس با معرفی بهترین جراح بینی مناسب شما، و همچنین پشتیبانی رایگان بعد از عمل در خدمت شما هستند. ما اینجا هستیم تا شما در مورد انتخاب دکتر مناسب نگرانی نداشته باشید و بدون هیچ شک و شبهه ای بتوانید دکتر ایده‌آل خود را انتخاب کنید. بعلاوه، تلاش ما بر این است که هزینه‌ عمل بینی در تهران را تا حد امکان پایین بیاوریم. جهت دریافت مشاوره برای انتخاب دکتر مناسب، و همچنین راهنمایی در مورد هزینه‌ها، با ما تماس بگیرید.

جستجو هوشمند جراح بینی

بهترین و مناسب‌ترین جراح‌زیبایی بینی خود را بیابید.

مشاوره جراحی زیبایی بینی

بهترین و مناسب‌ترین جراح‌زیبایی بینی خود را بیابید.

بیشتر بدانید

جهت دریافت مشاوره تلفنی فرم زیر را تکمیل نمایید.

نام شما
شماره تماس
توضیحات

تماس با مشاورین زیباکس