عمل بینی در تهران: 0 تا 100 انجام جراحی بینی در تهران!

30/05/1401

نمونه جراحی بینی دکتر روشنی با مشاوره مجموعه زیباکس

براساس آمارهای انجام شده میزان انجام عمل بینی در تهران افزایش چشم‌گیری داشته است! در سال‌های اخیر معیارهای زیبایی تغییرات زیادی کرده‌اند و بینی‌های باریک و نازک به یکی از شاخص‌های پرطرفدار زیبایی و جذابیت در کل دنیا تبدیل شده‌اند!

امروز تهران یکی از قطب‌های انجام عمل بینی در کل جهان است! در واقع انجام جراحی بینی در تهران باتوجه‌به افزایش روزافزون تعداد پزشکان و جراحان پلاستیک کمی سخت و سردرگم‌کننده شده است.

براساس گفته‌های آقای دکتر جیکوب صدق، یکی از متخصصان جراحی پلاستیک آمریکا، مردم بیشتر از صرف پول برای سفر و گردش، پول خود را در زمینه‌های زیبایی مصرف می‌کنند!

البته باید بدانید هیچ بینی زیبا و کاملی وجود ندارد! زیبایی معنای خاصی ندارد و فقط سلیقه‌ای است و به تعداد آدم‌های موجود در دنیا، سلایق متفاوت وجود دارد!

در انجام عمل بینی سلیقه و فرم بینی شما درکنار مهارت پزشک‌تان در نتیجه نهایی تاثیر زیادی می‌گذارند، بنابراین یکی از اولین شرط‌های دستیابی به فرم دلخواه‌تان، انتخاب یک پزشک مناسب است.

اما جای نگرانی نیست! متخصصان و مشاوران ما در سایت زیباکس به شما در یافتن پزشک خوب و مناسب کمک می‌کنند. فقط کافیست عکسی از بینی خود برای ما بفرستید تا ما باتوجه‌به فرم و شرایط بینی‌تان، بهترین پزشک را به شما معرفی کنیم.

کارشناسان تیم زیباکس می‌تونن با دیدن عکس شما، نوع بینی که دارید رو براتون مشخص کنن.

 

‌ ‌‌ ‌

علاوه‌بر مشاوره تخصصی، ما می‌توانیم هزینه انجام عمل بینی در تهران را برای شما به‌صورت قسطی محاسبه کنیم! برای اطلاع از سایر سوپرایزهای سایت زیباکس در ادامه مقاله با ما همراه باشید.

ما در این مقاله موارد زیر را به‌طور کامل بررسی می‌کنیم:

 • آشنایی با انواع فرم بینی (گوشتی، استخوانی)
 • آشنایی با انواع مدل‌های عمل زیبایی بینی در تهران
 • آشنایی با تکنیک‌های عمل دماغ در تهران
 • هزینه عمل بینی در تهران چقدر است؟
 • آشنایی با پزشکان خوب جراحی بینی در تهران
 • آموزش مراقبت‌های بعد از عمل کوچک کردن بینی در تهران

برای یادگیری موارد بالا بدون معطلی به ادامه مطلب بروید.

فرم بینی شما برای انجام عمل بسیار مهم است. آیا فرم بینی خود را می‌شناسید؟

تصویر بینی یکی از مراجعین‎‌ تیم زیباکس و دکتریاب بعد از عمل بینی در تهران
تصویر بینی یکی از مراجعین‎‌ تیم زیباکس و دکتریاب بعد از عمل بینی در تهران

آشنایی با انواع فرم بینی برای عمل

 پزشک‌های تهرانی در ابتدای ورود شما به مطب برای ویزیت، فرم بینی‌تان را بررسی می‌کنند و با‌توجه‌به آن، مشاوره‌های لازم درباره انجام جراحی بینی در تهران را به شما می‌دهند. آیا هنوز فرم بینی خود را نمی‌شناسید؟!

به‌طورکلی ما دو نوع بینی داریم: بینی گوشتی و استخوانی.

بینی گوشتی چه مشخصاتی دارد؟

 نشانه‌های زیر از ویژگی‌های بینی‌های گوشتی هستند:

 • وجود پوست ضخیم در قسمت نوک بینی
 • وجود منافذ بزرگ و قابل‌مشاهده در بینی
 • سوراخ‌های پهن و بزرگ
 • پهن‌بودن قسمت پایینی بینی
 • وجود غضروف نازک و ضعیف

از آن‌جایی‌که اینگونه بینی‌ها معمولا روی قسمت پل برجستگی خاصی ندارند، هدف جراحان از عمل بینی های گوشتی، کاهش سایز و اندازه سوراخ‌های بینی است.

حالا که با بینی‌های گوشتی آشنا شدید، در ادامه مطلب به‌سراغ بینی‌های استخوانی می‌رویم.

تصویر یکی از مراجعین‎‌ مجموعه زیباکس؛ عمل بینی در تهران
تصویر یکی از مراجعین‎‌ مجموعه زیباکس؛ عمل بینی در تهران

ویژگی‌های اصلی بینی‌های استخوانی چیست؟

 اگر بینی شما مشخصات زیر را دارد، فرم آن استخوانی است:

 • وجود قوز روی پل بینی
 • پوست نازک و انعطاف‎پذیر
 • وجود بافت‎ها و غضروف‎های قوی

هدف اصلی جراحان در عمل بینی استخوانی برداشتن قوز بینی است. به‎طورکلی هرچه پوست بینی نازک‌تر و غضروف آن محکم‌تر باشد، نتیجه جراحی بینی در تهران بهتر است.

اگر باتوجه‌به توضیحات بالا هنوز هم در تشخیص نوع بینی خود مشکل دارید، می‌توانید عکسی از بینی‌تان را برای مشاوران زیباکس بفرستید. ما با بررسی دقیق آن، نوع بینی شما را تشخیص می‌دهیم.

علاوه‌بر این، ما در یافتن پزشک عمل دماغ در تهران نیز باتوجه‌به نوع بینی‌تان به شما کمک می‌کنیم. مرحله بعد از تشخیص نوع بینی، انتخاب یک فرم مناسب برای عمل است.  

تصویر یکی از مراجعین‎ تیم زیباکس بعد از عمل در تهران
تصویر یکی از مراجعین‎ تیم زیباکس بعد از عمل

آشنایی با انواع مدل‌های جراحی بینی در تهران

همان‌طور که گفتیم، پس از ورود شما به مطب برای ویزیت، پزشک نوع بینی‌تان را تشخیص می‌دهد. سپس با‌توجه‌به این موضوع یک فرم مناسب برای جراحی به شما پیشنهاد می‌کند.

به‌طورکلی ۳ فرم جراحی وجود دارد: فانتزی، نیمه فانتزی و طبیعی. شما می‌توانید براساس چهره و فرم بینی‌تان یکی از این سه مدل را انتخاب کنید. بیایید نگاهی به ویژگی‌های این سه مدل بینی بیندازیم:

آشنایی با فرم طبیعی: یکی از بهترین مدل‌های عمل بینی در تهران

حتماً برای همه شما پیش آمده که با دیدن فردی در دل‌تان می‌گویید: «آیا او بینی‌اش را عمل کرده یا به‌طور طبیعی چنین بینی زیبایی دارد؟!» این موضوع، نکته اصلی هنگام عمل بینی طبیعی است: کسی نباید متوجه عمل بینی شما شود!

در جراحی به فرم طبیعی در عین حفظ آناتومی اصلی بینی، عیب‌های آن برطرف می‌شود. اصول اصلی جراحان برای عمل بینی طبیعی موارد زیر است:

 • تنظیم شکل بینی به‌صورت طبیعی باتوجه‌به فرم چهره شما
 • عدم دستکاری بیش از حد بافت‌ها
 • اجتناب از استفاده از مواد مصنوعی مانند ایمپلنت‌های سیلیکونی
 • عدم تغییر شکل زیاد بینی

حالا برویم با فرم پرطرفدار بعدی آشنا شویم: فرم فانتزی!

تصویر یکی از مراجعین‎‌ تیم زیباکس؛ عمل بینی در تهران
تصویر یکی از مراجعین‎‌ تیم زیباکس؛ عمل بینی در تهران

مشخصات عمل بینی‌ فانتزی: مناسب باربی‌پسندان!

اگر طرفدار بینی‌های عروسکی، بسیار کوچک و قوس‌دار هستید، فرم فانتزی مناسب شماست. در این فرم جراح تمرکز خود را روی بالا بردن نوک بینی و ایجاد یک قوس شدید در قسمت پل بینی می‌گذارد.

در این مدل اندازه کلی بینی بسیار کوچک و از نیم رخ فاصله بین نوک بینی و لب بالا بیشتر می‌شود. باید بدانید که فرم فانتزی مناسب بینی‌های استخوانی است و انجام آن روی بینی‌های گوشتی نتیجه رضایت‌بخشی ندارد.

تناسب اعضای صورت شما در این فرم بسیار مهم است، برای مثال اگر لب‎ها و چشمانی درشت دارید، فرم فانتزی مناسب بینی شما نیست. حالا که فرم فانتزی را نیز شناختید، برویم و با آخرین فرم عمل بینی یعنی نیمه فانتزی آشنا شویم.

فرم نیمه فانتزی برای عمل بینی در تهران

فرم طبیعی را دوست ندارید ولی در عین حال نمی‌خواهید بینی‌تان قوس زیادی داشته باشد؟! بنابراین فرم نیمه فانتزی همان چیزی است که به‌دنبالش می‌گردید! در این فرم خصوصیات مدل طبیعی و فانتزی با یکدیگر ترکیب شده‌اند.

پس از اتمام عمل، بینی شما قوس ملایم‌تر و اندازه‌ای متناسب با چهره شما پیدا می‌کند. زاویه نوک بینی نسبت به لب بالا کمتر از فرم فانتزی و تیغه بینی نازک‌تر از فرم طبیعی است! این مدل هم برای آقایان و هم برای بانوان پیشنهاد می‌شود.

نمی‌دانید کدام فرم بینی را انتخاب کنید؟! هر کدام از اعضای خانواده و دوستان‌تان پیشنهادی به شما می‌دهند؟! سردرگم شده‌اید؟! خوب همین الان گوشی را بردارید، عکسی از بینی خودتان بگیرید و برای مشاوران زیباکس بفرستید.

ما با دارا بودن تخصص در زمینه جراحی پلاستیک به شما در انتخاب فرم مناسب و جراح خوب کمک می‌کنیم. البته قبل از عمل باید بدانید که به‌طورکلی دو روش برای انجام عمل جراحی بینی در تهران وجود دارد که در ادامه مطلب به بررسی آن‌ها می‌پردازیم.

تصویر بینی بعد از عمل مراجعه کننده تیم زیباکس؛ مرکز مشاوره و خدمات عمل بینی
تصویر بینی بعد از عمل مراجعه کننده تیم زیباکس؛ مرکز مشاوره و خدمات عمل بینی

تکنیک‌های انجام عمل بینی در تهران چیست؟

به‌طورکلی پزشکان تهرانی برای انجام عمل رینوپلاستی از دو روش بسته و باز استفاده می‌کنند. هر دوی این تکنیک‌ها بسیار عالی و کارآمد هستند و جراح شما باتوجه‌به فرم بینی‌تان یکی از آن‌ها را انتخاب می‌کند:

آشنایی با تکنیک باز برای عمل زیبایی بینی در تهران

پزشک در این روش پوست قسمت زیر بینی شما را شکاف می‌دهد و آن را از روی بینی شما برمی‌دارد. در این حالت او می‌تواند به‌طور کامل استخوان بینی‌تان را ببیند و بادقت کامل آن را به فرم دلخواه‌تان تراش دهد.

انجام این کار به مهارت بالایی نیاز دارد، اما نگران نباشید! جراحان خبره تهرانی در انجام عمل بینی باز بسیار مهارت دارند. بیشتر از 90 درصد از جراحی بینی در تهران با روش باز انجام می‌شود. حالا به‌سراغ معرفی تکنیک بعدی برویم: روش بسته!

آشنایی با تکنیک بسته برای جراحی زیبایی بینی در تهران

برخلاف روش باز، در تکنیک بسته پوست از روی بینی جدا نمی‌شود؛ بلکه پزشک در داخل سوراخ‌های بینی دو برش کوچک ایجاد و از راه آن سوراخ‌ها بینی شما را عمل می‌‌کند.

در این روش پزشک می‌تواند تمام تغییرات ایجاد شده را کاملاً ببیند و مشکلات بینی شما را کاملا اصلاح کند. در این نوع عمل هیچ جای زخم بیرونی در اطراف بینی باقی نمی‌ماند و میزان ورم و زمان نقاهت نیز کمتر است.

به‌طورکلی برای پزشکان ماهر روش باز یا بسته هیچ فرقی نمی‌کند! آن‌ها برای انتخاب یکی از این دو روش به فرم، شرایط استخوان و بینی شما توجه می‌کنند، بنابراین به پزشک خود اعتماد کنید و انتخاب روش جراحی را به او بسپارید.

 در این قسمت شما کاملا با تکنیک‌های جراحی زیبایی بینی در تهران آشنا شدید. بسیاری از زیباجویانی که برای دریافت مشاوره با سایت زیباکس تماس می‌گیرند می‌پرسند: «هزینه عمل کوچک کردن بینی در تهران چقدر است؟!» در ادامه قصد داریم به این سوال پرتکرار پاسخ دهیم.

عمل بینی در تهران
تصویر بینی بعد از عمل مراجعه کننده تیم زیباکس؛ مرکز مشاوره و خدمات عمل بینی

هزینه عمل بینی در تهران چقدر است؟

یکی از پرتکرارترین سوالات زیباجویان از مشاوران متخصص زیباکس درباره هزینه عمل جراحی بینی در تهران است. باید بگوییم که این جراحی نرخ مشخص و معینی ندارد. موارد زیر روی تعیین میزان هزینه عمل موثر هستند:

 • دستمزد پزشک
 • هزینه‌های بیمارستان
 • هزینه‌های عکس‌برداری قبل از عمل
 • هزینه‌های آزمایش‌های قبل از عمل
 • هزینه‌های داروهای بعد از عمل

بسیاری از زیباجویان قبل از عمل برای کاهش هزینه‌ها پیش پزشکان غیرمتخصص می‌روند، این کار اشتباه است! شما باید سلامت و زیبایی بینی خودتان را در اولویت قرار دهید.

نگران هزینه‌ها نباشید! تیم سایت زیباکس برای شما یک سورپرایز ویژه دارد. شما می‌توانید با کمک سایت زیباکس هزینه‌های عمل بینی در تهران را به‌صورت قسطی پرداخت و برای آشنایی کامل با عمل بینی قسطی روی این لینک کلیک کنید.

 علاوه‌بر این تمام هزینه‌های جانبی مانند عکس‌برداری، آزمایش‌ها و ویزیت پزشک نیز برای شما به‌صورت نیم‌بها محاسبه می‌شود! البته ما بعد از عمل به زیباجویان سایت زیباکس چسب بینی رایگان می‌دهیم!

پس دیگر نگران هزینه‌ها نباشید و برای ویزیت پیش یکی از جراحان خوب تهرانی بروید. آیا آن‌ها را می‌شناسید؟

بهترین جراح بینی در تهران
بهترین جراح بینی در تهران

آشنایی با بهترین جراحان عمل بینی در تهران

همانطور که در ابتدای مقاله گفتیم، مهارت و تجربه پزشک در نتیجه نهایی عمل شما تاثیر زیادی دارد. در ادامه لیستی از بهترین جراحان بینی تهرانی را برای شما آورده‌ایم. البته فراموش نکنید که شما می‌توانید با کمک تیم زیباکس، خارج از نوبت از تمامی پزشکان زیر نوبت ویزیت بگیرید! برای دریافت اطلاعات بیشتر نیز می‌توانید به مقاله معرفی 8 دکتر عمل بینی در تهران مراجعه کنید.

آقای دکتر علی جاودانی

آقای دکتر علی جاودانی فارغ‌التحصیل جراحی عمومی از دانشگاه شیراز است و مدرک فوق‌تخصصی جراحی پلاستیک و زیبایی از دانشگاه علوم پزشکی تهران دارد. او عضو انجمن رسمی جراحان پلاستیک ایران است و یکی از بهترین و خبره‌ترین پزشکان تهرانی محسوب می‌شود.

 دکتر علی جاودانی با انجام عمل‌های موفق، توجه بسیاری از زیباجویان را به‌سمت خود جلب کرده است. شما می‌توانید برای دریافت نوبت از آقای جاودانی به سایت زیباکس مراجعه کنید.

آقای دکتر پوریا افلاکی

 آقای دکتر پوریا افلاکی در سال ۱۳۸۳ از دانشگاه تهران در رشته گوش و حلق و بینی و جراحی سر و گردن فارغ‌التحصیل شد. ایشان از آن زمان تاکنون در بسیاری از همایش‌ها و دوره‌های جراحی بینی و پلاستیک در داخل و خارج از کشور شرکت کرده‌اند و به یکی از بهترین و ماهرترین جراحان تهران و ایران تبدیل شده‌اند.

دکتر افلاکی عضو انجمن علمی راینولوژی ایران و آکادمی جراحان پلاستیک و ترمیمی صورت آمریکا و اروپا است.

آقای دکتر سید محمد لاجوردی

 آقای دکتر محمد لاجوردی تخصص جراحی گوش و حلق و بینی در تهران را دارد. او جزو رتبه‌های برتر بورد تخصصی جراحی پلاستیک و عضو رسمی آکادمی پلاستیک و جراحی ترمیمی آمریکا است.

در سال‌های اخیر دکتر لاجوردی با انجام عمل‌های بسیار عالی توجه بسیاری از زیباجویان را به‌سمت خود جلب کرد و به یکی از بهترین پزشکان تهران تبدیل شد.

 آقای دکتر لاجوردی اولین مرکز جراحی رینوپلاستی بدون بیهوشی و با بی‌حسی موضعی را در ایران و کشورهای عربی تاسیس کرده، زمان این جراحی‌ها زیر ۲ ساعت است و نتیجه‌های دائمی و مادام‌العمر دارند.

جناب دکتر علی عباسی

جناب دکتر علی عباسی متخصص گوش و حلق و بینی و جراحی سر و گردن در تهران است. او در چند سال اخیر با انجام عمل‌های فوق‌العاده و گرفتن نتایج عالی به یکی از بهترین پزشکان تهرانی تبدیل شده است.

خانم دکتر سمانه زند

خانم دکتر سمانه زند متخصص گوش و حلق و بینی و جراحی سر و گردن در تهران است. ایشان برد تخصصی  گوش و حلق و بینی، جراحی سر و گردن، جراحی افتادگی پلک و گوش برجسته را از دانشگاه شهید بهشتی دارد.

خانم دکتر رویا لطفی یگانه

خانم دکتر رویا لطفی یگانه جراح و متخصص گوش و حلق و بینی در تهران است. ایشان برد تخصصی گوش و حلق و بینی از دانشگاه علوم پزشکی را دارند و در چند سال گذشته با انجام عمل‌های فوق‌العاده با نتایج عالی زبان‌زد بسیاری از زیباجویان شده‌اند.

خانم دکتر روزینا بشارتی ‌زاده

 خانم دکتر روزینا بشارتی زاده جراح و متخصص گوش و حلق و بینی، حنجره، اندوسکوپی سینوس و جراحی پلاستیک بینی و صورت است. او عضو رسمی انجمن جراحان گوش و حلق و بینی در ایران و راینولوژی است.

خانم دکتر روزینا بشارتی زاده در سال ۱۳۸۱ رتبه سوم کشوری در آزمون بورد تخصصی جراحی گوش و حلق و بینی را از آن خود کرد، همچنین در دوره پزشکی عمومی جزو سه نفر اول فارغ‌التحصیلان پزشکی دانشگاه جندی شاپور اهواز بوده است.

علاوه‌بر این او در سال ۱۳۷۷ نفر دوم آزمون دستیاری جراحی رشته گوش و حلق و بینی اهواز شد. خانم بشارتی زاده دوره‌های تکمیلی جراحی پلاستیک خود را در آمریکا گذرانده و در دو دوره جراحی پلاستیک دانشگاه تگزاس آمریکا در سال های ۲۰۰۹ و ۲۰۱۰ شرکت کرده است.

او همچنین هر سال در کنگره‌های سالانه جراحی پلاستیک اروپا نیز شرکت می‌کند. دکتر بشارتی‌ زاده تاکنون بیشتر از ۱۰ هزار جراحی بینی، چانه و صورت داشته‌اند و با گرفتن نتایج عالی توجه بسیاری از زیباجویان را به‌سمت خود جلب کرده است.

پس از انتخاب پزشک، رعایت نکات مراقبتی بعد از عمل به شما در گرفتن نتایج عالی کمک می‌کند. آیا می‌دانید این نکات چیست؟

نمونه کار تیم زیباکس؛ جراح بینی در تهران
نمونه کار تیم زیباکس؛ جراح بینی در تهران

آشنایی با نکات مراقبتی بعد از جراحی بینی در تهران

اگر عمل بینی خود را پیش بهترین پزشک روی کره زمین انجام دهید، ولی به نکات مراقبی بعد از آن دقت نکنید، نتیجه خوبی از جراحی زیبایی خود نمی‌گیرید. این نکات به‌طور خلاصه شامل موارد زیر است:

 1. بعد از عمل بینی همیشه سر خود را بالا نگه دارید؛ برای خواب و استراحت از ۲ تا ۳ عدد بالشت زیر سر خود استفاده کنید و تا یک هفته اول هرگز بینی‌تان را روی بالشت نگذارید تا به آن فشاری وارد نشود.
 2. مصرف مایعات و غذاهای مقوی را افزایش دهید، غذاهای نرم که احتیاج به جویدن زیادی ندارند بخورید.
 3. می‌توانید برای کاهش تورم و کبودی تا ۴۸ ساعت اول از کمپرس یخ روی صورت‌تان استفاده کنید. مواظب باشید کمپرس یخ به بینی‌تان فشاری وارد نکند.
 4. سوزش گلو و بروز یک تب خفیف بعد از جراحی طبیعی است. می‌توانید برای کاهش این علائم نوشیدنی‌های گرم مانند شیر و عسل بنوشید.
 5. هرگز برای کاهش درد خود کپسول ژلوفن نخورید، این دارو خونریزی را افزایش می‌دهد.
 6. تا یک هفته حمام نروید. گچ بینی خود را خیس نکنید تا به‌طور اتفاقی زودتر از موعد مقرر پزشک از روی بینی‌تان جدا نشود. اگر می‌خواهید دوش بگیرید می‌توانید از وان استفاده کنید.
 7. برخی افراد بعد از جراحی دچار یبوست می‌شوند. برای حل این مشکل چند روز اول پس از عمل مصرف مایعات و سبزیجات خود را افزایش دهید.
 8. هنگام عطسه دهان‌تان را باز کنید تا فشار زیادی به بینی‌تان وارد نشود.
 9. پس از عمل پوست شما بسیار حساس می‌شود، بنابراین هنگام قرار گرفتن در معرض آفتاب حتما از کرم‌های ضدآفتاب استفاده کنید.
 10. تا یک هفته به مکان‌های شلوغ و مهمانی‌هایی که امکان ضربه به بینی شما را افزایش می‌دهند، نروید.
 11. استفاده از عینک‌های طبی و آفتابی سنگین تا یک ماه ممنوع است. این عینک‌ها می‌توانند فرم بینی شما را تغییر دهند.

انجام تمامی نکات بالا به شما در دستیابی به یک نتیجه عالی از عمل‌تان کمک می‌کند. اگر در دوران نقاهت هرگونه سوالی داشتید، می‌توانید با مشاوران زیباکس تماس بگیرید. ما پس از عمل تا چندین ماه از شما پشتیبانی می‌کنیم و پاسخگوی سوالات‌تان هستیم.

تصویر قبل و بعد از عمل مراجعه کننده تیم زیباکس
تصویر قبل و بعد از عمل مراجعه کننده تیم زیباکس

در نهایت متوجه نکات مهم درباره عمل زیبایی بینی در تهران شدید؟

شما در این مقاله با تمامی نکات مهم برای عمل بینی در تهران آشنا شدید. فراموش نکنید که زیبایی بینی شما مهم‌ترین نکته هنگام انجام رینوپلاستی است. اولین قدم برای دستیابی به یک نتیجه عالی، تحقیق درباره پزشک، شناخت شرایط بینی و فرم دلخواه‌تان است.

چه فرم طبیعی بخواهید و چه طرفدار فرم فانتزی و نیمه فانتزی باشید، باید پزشکی متخصص و باتجربه در این زمینه‌ها بیابید. اگر هنوز هم نتوانستید یک جراح خوب انتخاب کنید، می‌توانید عکسی از بینی خودتان برای مشاوران زیباکس بفرستید.

ما بهترین جراحان تهران را می‌شناسیم و باتوجه‌به شرایط بینی‌تان بهترین گزینه را به شما پیشنهاد می‌کنیم. علاوه‌بر مشاوره، شما می‌توانید با سایت زیباکس هزینه عمل خود را به‌صورت قسطی پرداخت کنید. برای دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه می‌توانید به مقاله عمل بینی ارزان در تهران مراجعه کنید

همچنین تمامی هزینه‌های جانبی مانند عکس‌برداری، ویزیت و آزمایش‎های قبل از عمل برای شما به‎صورت نیم‎بها محاسبه می‌شود؛ البته چسب بینی رایگان نیز از طرف سایت زیباکس برای شما در نظر گرفته شده است!

همچنین ما تا چندین ماه پس از عمل در دوران نقاهت از شما پشتیبانی می‌کنیم و پاسخگوی سوالات‌تان هستیم. آیا شما تجربه‌ای از انجام عمل جراحی بینی در تهران داشته‌اید؟! به نظرتان مهم‌ترین نکته برای انتخاب یک پزشک خوب چیست؟

مشتاقانه منتظر شنیدن نظرات و پیشنهادهای شما زیباجویان عزیز هستیم. فراموش نکنید این این مقاله مفید را برای تمامی کسانی که قصد انجام عمل زیبایی بینی در تهران دارند، بفرستید.

جستجو هوشمند جراح بینی

بهترین و مناسب‌ترین جراح‌زیبایی بینی خود را بیابید.

مشاوره جراحی زیبایی بینی

بهترین و مناسب‌ترین جراح‌زیبایی بینی خود را بیابید.

بیشتر بدانید

جهت دریافت مشاوره تلفنی فرم زیر را تکمیل نمایید.

نام شما
شماره تماس
توضیحات

تماس با مشاورین زیباکس