دکتر جابر قرشی

متخصص گوش، حلق و بینی، جراح سر و گردن و فلوشیپ جراحی پلاستیک بینی
نظام پزشکی: 16587
تهران
دکتر جابر قرشی
درباره پزشک
نمونه‌کارها
نظرات

سـبـک عـمـل:

طبیعی

نیمه‌فانتزی

فانتزی

پیـشنهـاد بـرای:

بینی گوشتی

بینی استخوانی

ترمیم بینی

درباره دکتر جابر قرشی

دکتر جابر قرشی متخصص گوش، حلق و بینی (ENT)، جراح سر و گردن و فلوشیپ جراحی پلاستیک بینی در شهر تهران هستند. ایشان با شماره نظام پزشکی 16587 به صورت حرفه‌ای در زمینۀ جراحی زیبایی بینی فعالیت دارند. ایشان از متخصصان ماهر، با تجربه و با سابقۀ تهران هستند.

بیوگرافی دکتر جابر قرشی

دکتر جابر قرشی دارای مدرک دکترای حرفه‌ای پزشکی می‌باشند و مدرک تخصص خود را در زمینۀ گوش، حلق و بینی در سال 1370 از دانشگاه علوم پزشکی دانشگاه تهران اخذ کرده‌اند.

سپس بورد تخصصی و دوره تکمیلی در جراحی زیبایی بینی و صورت و همچنین اندوسکوپی سینوس را در سال 1377 و در شهر بیرمنگام انگلستان گذرانده‌اند.

 

سابقه جراحی دکتر جابر قرشی

دکتر جابر قرشی با سابقۀ کاری بیش از 35 سال و انجام هزاران جراحی موفق، رزومۀ بسیار درخشانی را در کارنامۀ پزشکی خود به ثبت رسانده‌اند.

ایشان در جراحی انواع بینی‌های گوشتی و استخوانی تبحر دارند و در تمامی سبک‌های موجود جراحی، شامل سبک نیمه فانتزی، فانتزی، طبیعی، ترمیم، انحراف و… عمل زیبایی بینی انجام می‌دهند.

لازم به ذکر است دکتر جابر قرشی عضو انجمن جراحان گوش حلق بینی ایران و اروپا نیز هستند. در ادامه سایر خدمات ایشان به اختصار آمده است.

  • اندوسکوپی سینوس و حنجره
  • زاویه سازی فک و صورت
  • جراحی لیفت صورت
  • جراحی زیبایی گوش
  • جراحی زیبایی پلک
  • جراحی چانه
  • جراحی پروتز لب و گونه
  • تزریق چربی
  • تزریق بوتاکس

 

دستمزد و هزینه دکتر جابر قرشی

هزینۀ جراحی زیبایی بینی با دکتر جابر قرشی از 35 میلیون تومان شروع می‌شود و بسته به میزان ایرادات بینی و پیچیدگی عمل، افزایش می‌یابد.

 

شیوه نوبت دهی دکتر جابر قرشی

برای دریافت نوبت عمل بینی می‌توانید از طریق مجموعه زیباکس اقدام کنید تا کارشناسان ما در سریع ترین زمان ممکن و به صورت وی آی پی نوبت معاینه و عمل بینی شما را هماهنگ کنند. با زیباکس در زمان خود صرفه جویی کنید و از صف‌های طولانی انتظار عمل بینی خلاص شوید.

 

شرایط اقساطی دکتر جابر قرشی

برای سهولت در انجام عمل بینی، مجموعه زیباکس شرایط ویژه ای را برای زیباجویان خود فراهم کرده است. از جمله اینکه در صورت همراهی با زیباکس، شرایط پرداخت اقساطی هزینۀ عمل برای شما فراهم شده و می توانید به راحتی و با جراح دلخواهتان عمل خود را انجام دهید. برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

نمونه عمل دکتر جابر قرشی

نوبت دهی

نوبت فوری دکتر جابر قرشی

نوبت دهی ویزیت دکتر جابر قرشی

نوبت دهی جراحی دکتر جابر قرشی

همراه با تخفیف 50 درصدی حق ویزیت

مشاوره جراحی زیبایی

دریافت مشاوره و بررسی بینی شما به صورت تلفنی

معرفی پزشک با توجه به بینی شما

نوبت دهی ویزیت و جراحی بینی

همراه با شرایط جراحی بینی اقساطی

نظرات کاربران زیباکس

پروانه امیرزاده

جناب دکتر قرشی در کارشون استاد هستند و هر نوع بینی رو خوب عمل میکنند. برادر و برادرزادۀ من هر دو با ایشون بینیشون رو طبیعی عمل کردن و بسیار راضی هستند.

سهیل مهربان

دکتر قرشی بینی های گوشتی رو خیلی خوب و حرفه ای عمل میکنن. هم بینی به اندازه جمع میشه هم نوک بینی افتاده نمیشه. بینی من خیلی گوشتی بود و به نظرم خیلی خوب کار کردن.

فرناز احمدی

دکتر قرشی براشون مهمه که نتیجۀ عمل خوب باشه حرفاتو میشنون و بعد بهترین پیشنهاد رو به آدم میدن. به پیشنهاد خودشون نیمه فانتزی عمل کردم و واقعا به صورتم میاد.

علی اکبر فراهانی

هم معاینه قبل از عملشون خوبه هم توضیحات و پاسخگویی بعد از عملشون. من دماغم رو باهاشون عمل کردم هم سر بینی خیلی گرد بود و هم سوراخ های بینی ناقرینه بود. الان خیلی خوب شده

موحد صادقلو

دکتر خیلی با حوصله هستن و برخورد خیلی خوبی با بیمار دارن. عملشون هم خیلی ظریف و با دقته. من یک سال و نیم از عمل بینیم میگذره و واقعا راضی هستم.

پرسش‌های متداول

هزینه عمل بینی با دکتر جابر قرشی چگونه است؟

هزینۀ عمل جراحی زیبایی بینی توسط دکتر جابر قرشی از 35 میلیون تومان شروع می‌شود. اما هزینۀ نهایی با معاینه و نظر دکتر مشخص می‌شود.

سبک عمل بینی دکتر جابر قرشی به چه صورت است؟

دکتر جابر قرشی در سبک‌های طبیعی، فانتزی و نیمه فانتزی جراحی انجام می‌دهند و علاوه بر جراحی انحراف و ترمیم بینی، انواع بینی های گوشتی و استخوانی را می‌پذیرند.

نحوه گرفتن نوبت عمل بینی با دکتر جابر قرشی چگونه است؟

برای دریافت نوبت فوری و وی آی پی عمل بینی با بهترین جراحان عمل بینی با مجموعه زیباکس در تماس باشید.

بهترین جراح بینی خود را بیابید.

معرفی جراحان زیبایی بینی شیراز

متخصصی گوش، حلق و بینی، جراح سرو گردن و فلوشیپ پلاستیک بینی

تهران

متخصص گوش، حلق و بینی

تهران

متخصص گوش و حلق و بینی و جراح سر و گردن

تهران

متخصص گوش و حلق و بینی و جراح سر و گردن

تهران

جهت دریافت مشاوره تلفنی فرم زیر را تکمیل نمایید.

نام شما
شماره تماس
توضیحات

تماس با مشاورین زیباکس