دکتر پیام حق پناه

متخصص گوش و حلق و بینی
نظام پزشکی: 58892
شیراز
درباره پزشک
نمونه‌کارها
نظرات

سـبـک عـمـل:

نیمه‌فانتزی

فانتزی

پیـشنهـاد بـرای:

بینی استخوانی

درباره دکتر پیام حق پناه

دکتر پیام حق پناه با کد نظام پزشکی 58892 یکی از جراحان مطرح زیبایی بینی در شیراز می‌باشند. ایشان متخصص گوش و حلق و بینی و جراح پلاستیک و زیبایی بینی هستند و در حال حاظر هم در شیراز و هم در تهران مشغول فعالیت می‌باشند.

بیوگرافی دکتر پیام حق پناه

دکتر پیام حق پناه از جراحان برجسته بینی در شیراز هستند. ایشان در سال 1391 از دانشگاه در رشته گوش و حلق و بینی و همچنین جراحی پلاستیک و زیبایی بینی فارغ‌التحصیل شدند. این جراح معروف، از همان زمان فارغ‌التحصیلی مشغول فعالیت در حوزه زیبایی، علی‌الخصوص جراحی زیبایی بینی هستند. دکتر حق پناه توانسته‌اند در بین زیباجویان رضایت نسبتاً خوبی کسب کنند.

سابقه جراحی دکتر پیام حق پناه

دکتر پیام حق پناه از سال 1391 مشغول فعالیت در حوزه جراحی زیبایی هستند. شهرت ایشان عمدتاً به دلیل سابقه جراحی بینی خوبی است که داشته‌اند. دکتر حق پناه بینی‌های استخوانی را به خوبی عمل می‌کنند. البته درنظر داشته باشید که هر فرم بینی را نمی‌پذیرند. پس حتما قبل از تصمیم گیری با کارشناسان زیباکس مشورت کنید. سبک جراحی این جراح معروف بینی در شیراز نیمه فانتزی و فانتزی بوده و به ندرت سبک طبیعی هم عمل می‌کنند.

دستمزد و هزینه دکتر پیام حق پناه

هزینه عمل بینی با دکتر پیام حق پناه از 60 میلیون تومان آغاز می‌شود. می‌توان گفت ایشان جزو جراحان با دستمزد بالا هستند. خوب است بدانید دستمزد جراحان بینی برای همه زیباجویان یکسان نیست. به این دلیل که فاکتورهای متعددی روی هزینه جراحی اثر می‌گذارند. البته در زمینه هزینه عمل بینی لازم است به این نکته اشاره کنم که دستمزد بالا لزوماً تعیین کننده کیفیت بالاتر نیست. پس حتما با کمک مشاوران زیباکس جراح مناسب بینی خود را انتخاب کنید. تا اگر نیازی نیست هزینۀ اضافه‌ای پرداخت نکنید.

شیوه نوبت دهی دکتر پیام حق پناه

هر روز که می‌گذرد، جراحان برتر معروف‌تر شده و نوبت گرفتن از آن‌ها دشوارتر. اما با وجود کارشناسان زیباکس نگران نباشید. با یک تماس ساده می توانید از هر جراحی که مد نظرتان است نوبت ویزیت و عمل فوری دریافت کنید.

شرایط اقساطی با دکتر پیام حق پناه

خبر خوشی که برایتان داریم این است که دیگر نگران تأمین هزینه نباشید. تیم زیباکس با فراهم کردن امکان پرداخت اقساطی عمل بینی کار شما را راحت کرده است. بدون هیچ دغدغه‌ای تنها با یک تماس ساده با کارشناسان زیباکس، از این فرصت بینظیر کاملاً آگاه شوید و از آن استفاده کنید.

نمونه عمل دکتر پیام حق پناه

نوبت دهی

نوبت فوری دکتر پیام حق پناه

نوبت دهی ویزیت دکتر پیام حق پناه

نوبت دهی جراحی دکتر پیام حق پناه

همراه با تخفیف 50 درصدی حق ویزیت

مشاوره جراحی زیبایی

دریافت مشاوره و بررسی بینی شما به صورت تلفنی

معرفی پزشک با توجه به بینی شما

نوبت دهی ویزیت و جراحی بینی

همراه با شرایط جراحی بینی اقساطی

نظرات کاربران زیباکس

پریسا
5

بینی من استخوانی بود و مشکل حادی هم نداشت. همه می‌گفتن عملش عالی میشه و خداروشکر همینطور هم شد. خیلی از فرم بینیم که با دکتر حق پناه عمل کردم راضی‌ام.

فریبا
5

من راضی‌ام از عملم. بینیم یه مقدار قوز داشت که با عمل رفع شده و خیلی فرم خوبی گرفته. از کار دکتر حق پناه خیلی راضی هستم.

نیلوفر

برای بینی‌های استخوانی ایشون رو توصیه می‌کنم اما اگر بینیتون خیلی خوش قلق نیست باهاشون عمل نکنید. من و دختر داییم باهم عمل کردیم من راضی‌ام اما اون نه.

نلین
5

من از عمل بینیم راضی‌ام. دکتر حق پناه یه مقدار بداخلاق هستن و هزینشون هم بالاس اما خب اگه بینیتون استخوانی باشه واقعا کار تمیزی ازش درمیارن.

آیسودا
5

بینی من خیلی خوب شده. اصلا نمیتونستم جراحی پیدا کنم که فانتزی عمل کنه. دکتر حق پناه برام سبک فانتزی جراحی کردن خیلی هم خوب شده.

زهرا
5

من از عمل بینیم با دکتر حق پناه راضی ام. فرمش نیمه فانتزی و خوبه. مشکل تنفسی هم اصلا نداشتم.

پرسش‌های متداول

سبک جراحی بینی دکتر پیام حق پناه چیست؟

دکتر حق پناه معمولاً به سبک نیمه‌فانتزی و فانتزی جراحی می‌کنند. گاهی اوقات سبک طبیعی هم کار می‌کنند.

هزینه جراحی بینی توسط دکتر پیام حق پناه چقدر است؟

هزینه جراحی بینی با دکتر پیام حق پناه 60 میلیون تومان به بالاست.

نوبت ویزیت دکتر پیام حق پناه به چه صورت است؟

برای گرفتن نوبت ویزیت از تمام جراحان زیبایی شیراز تنها کافیست با کارشناسان دکی یاب تماس بگیرید. آن‌ها برای شما نوبت فوری دریافت می‌کنند.

بهترین جراح بینی خود را بیابید.

معرفی جراحان زیبایی بینی شیراز

متخصص گوش و حلق و بینی و جراح سر و گردن

تهران

متخصص گوش و حلق و بینی و جراح سر و گردن

تهران

متخصص گوش و حلق و بینی

تهران

جراح پلاستیک صورت و متخصص گوش و حلق و بینی

تهران

جهت دریافت مشاوره تلفنی فرم زیر را تکمیل نمایید.

نام شما
شماره تماس
توضیحات

تماس با مشاورین زیباکس